Sálová aukce 22 / Pohlednice / Motiv

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
74047 - 1938 ŠUMPERK (Mähr. Schönberg) - koláž s hákovým kř
1938 ŠUMPERK (Mähr. Schönberg) - koláž s hákovým křížem jako vycházející slunce + text "Schönberg, frei!" , čb fotopohlednice, použitá, propagační SR BRESLAU/ 11.10.38, smytá známka, odesláno ze Šumperku příslušníkem Gestapa, pravý růžek lehce zbarven modře, jinak dobře zachovalé, vzácná pohlednice
Vyvolávací cena:
69748 - 1940 MOST (Brüx) - Školní ulice vyzdobená vlajkami se sv
1940 MOST (Brüx) - Školní ulice vyzdobená vlajkami se svastikou, čb. pohlednice, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
80854 - 1939 návrat legie Kondor, koláž nastoupené jednotky s vo
1939 návrat legie Kondor, koláž nastoupené jednotky s vojenskými standartami, VF, neprošlé, PR, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
78992 - 1887 SOKOL  předchůdce pohlednice, propagační pohlednice
1887 SOKOL předchůdce pohlednice, propagační pohlednice na podporu Všesokolského sletu v r. 1887 (nekonáno), na obraze Karel Linha, starosta pražského Sokola, nepoužitá, velmi dobrý stav, vzácné
Vyvolávací cena:
78993 - 1887 SOKOL  předchůdce pohlednice, propagační pohlednice
1887 SOKOL předchůdce pohlednice, propagační pohlednice na podporu Všesokolského sletu v r. 1887 (nekonáno), na obraze karikatura vzpěrače, nepoužitá, velmi dobrý stav, vzácné
Vyvolávací cena:
79129 - 1907 originální karlovarská becherovka, mouřenínka s po
1907 originální karlovarská becherovka, mouřenínka s podnosem, litografie, vzadu reklamní přítisk Johann Becher, Karlsbad, filiálka Dresden; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
80210 - 1915-25 PIVOVARY  pivovar Litovel, sklad BRNO-ŽIDENICE, ses
1915-25 PIVOVARY pivovar Litovel, sklad BRNO-ŽIDENICE, sestava 2ks propagačních pohlednic, koňský povoz s láhvovým pivem a automobil, prošlé, 1x vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena:
81096 - 1901-02 ŠTEFÁNIK Milan Rastislav (1880–1919), generál,
1901-02 ŠTEFÁNIK Milan Rastislav (1880–1919), generál, čsl. politik, astronom, sestava 4ks pohlednic, adresát slečna Ludmila Zuzanka Štefániková, Brezová pod Bradlom, odesílatelé Samuel Osuský (Brezová), Janko Cádra (Myjava), Pavel Jurenka (Myjava), Ľudmila Aranka Bachárová (DR Budapest), velmi zajímavá sestava dokumentující rodinné prostředí zakladatele samostatného Československa
Vyvolávací cena:
80226 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.9),
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.9), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris, zlaceno; DA, neprošlá, vpředu popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena:
80227 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.14),
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.14), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris, zlaceno; DA, nepoužitá, velmi lehká oxidace v rozích
Vyvolávací cena:
80228 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.16),
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.16), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris, zlaceno; DA, nepoužitá, velmi lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena:
80231 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 5 (Weill
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 5 (Weill.71), Nabídka pro hostinu, francouzské vydání; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
80216 - 1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Průmyslová výstava Vyšk
1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Průmyslová výstava Vyškov (Weill.124); DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
80217 - 1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.131
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.131–136), kompletní soubor 6ks pohlednic, galerie UP 651-656; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena:
80163 - 1893 Josef Šváb č. 29, barevná litografie, balón, DA, n
1893 Josef Šváb č. 29, barevná litografie, balón, DA, neprošlá, vzadu popsaná, odřené růžky, vzácná pohlednice
Vyvolávací cena: