Sálová aukce 36 / Filatelie / ČSR II.

139423 - 1965 ZT  Pof.1485, Města - Cheb, otisk rytiny v černé bar
1965 ZT Pof.1485, Města - Cheb, otisk rytiny v černé barvě, kartónový papír, podpis Herčík; dekorativní
Vyvolávací cena:
139424 - 1968 ZT  Pof.1678, Svoboda 60h, zkusmý tisk v originální
1968 ZT Pof.1678, Svoboda 60h, zkusmý tisk v originální barvě, tvrdší papír bez lepu, v horní části zbytek nálepky, celkově pěkné
Vyvolávací cena:
139184 - 1959 obyčejný dopis vyplacený svislou 2-páskou s dolním
1959 obyčejný dopis vyplacený svislou 2-páskou s dolním okrajem, Pof.1091X, chybotisk Novotný 30h fialová, DR PROSTĚJOV/ 22.X.59; zk. Kar, lehká patina v obálce
Vyvolávací cena:
139527 - 1961 Pof. PL1217, Motýli, 10-blok, II. typ, výborná kvali
1961 Pof. PL1217, Motýli, 10-blok, II. typ, výborná kvalita, kat. 8000Kč
Vyvolávací cena:
139199 - 1976 Pof.PL2215 II, Toxikománie, II. typ, kat. 1100Kč
1976 Pof.PL2215 II, Toxikománie, II. typ, kat. 1100Kč
Vyvolávací cena:
139498 - 1946-49 Pof.L19, L27, Letecké motivy 9Kčs hnědá, krajov
1946-49 Pof.L19, L27, Letecké motivy 9Kčs hnědá, krajový 4-blok a 6-blok bez horního okraje, oba s DO 1/4 (dvojitý horní rámeček, viz M. Bachratý ve Filatelii), dále roh. 2-páska s DV + DO 1/9 (čára z Č k levé perf. a výrazný posun molety dolů), dále rohový 4-blok s DV 1/92 dlouhá čára pod levým dolním rohem, navíc zdarma * L27 s DO 1/4
Vyvolávací cena:
139586 - 1949 Pof.L25-27, L32, Přetisková provizoria, sestava posun
1949 Pof.L25-27, L32, Přetisková provizoria, sestava posunů přetisků, hodnota 1/1,50Kčs dolů, 3/5,50Kčs doleva nahoru, 6/9Kčs nahoru doprava a dolů (krajová 2-páska), 30/50Kčs doleva
Vyvolávací cena:
139182 - 1949 Pof.L32ST, Přetisková provizoria 30/50Kčs, vodorovn
1949 Pof.L32ST, Přetisková provizoria 30/50Kčs, vodorovná 2-páska s levým okrajem, ST II+I, luxusní stav
Vyvolávací cena:
139202 - 1962 PT1, Výstava PRAGA 62, kat. 1200Kč
1962 PT1, Výstava PRAGA 62, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena:
139254 - Staženo - dodavatelem
Staženo - dodavatelem

Vyvolávací cena:
Staženo
137505 - 1968 PT4N, Růžencová slavnost, nevydaný PT, ojedinělý
1968 PT4N, Růžencová slavnost, nevydaný PT, ojedinělý výskyt, známo jen cca 30 kusů (!), s podpisem autora výjimečné, krásná jakost, kat. 5000Kč
Vyvolávací cena:
139203 - 1968 PT5A+B, Hradčany, sestava 2ks černotisků, kat. 1400K
1968 PT5A+B, Hradčany, sestava 2ks černotisků, kat. 1400Kč
Vyvolávací cena:
138814 - 1947 ministerská FDC M 3/47, Lidice, vzadu č. 489, adresov
1947 ministerská FDC M 3/47, Lidice, vzadu č. 489, adresovaná na tajemníka ministra pošt, pěkný stav
Vyvolávací cena:
138816 - 1947 ministerská FDC M 5/47, TGM, adresovaná na ministra z
1947 ministerská FDC M 5/47, TGM, adresovaná na ministra zemědělství, vzadu nízké č. 18, vpředu čára propiskou
Vyvolávací cena:
138818 - 1947 ministerská FDC M 6/47, Moyses, adresovaná na tajemn
1947 ministerská FDC M 6/47, Moyses, adresovaná na tajemníka ministra zdravotnictví, vzadu č. 114, otevřena na levé straně
Vyvolávací cena:
138819 - 1947 ministerská FDC M 7/47, VŘSR, adresovaná na ředitel
1947 ministerská FDC M 7/47, VŘSR, adresovaná na ředitele ČAT, vzadu č. 498
Vyvolávací cena:
139099 - 1948 ministerská FDC M B/48, Gottwald, vzadu č. 229, včet
1948 ministerská FDC M B/48, Gottwald, vzadu č. 229, včetně karty s věnováním, kat. 1200Kč, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
138813 - 1948 neohlášená FDC 1. výročí Února, se 2 známkami (
1948 neohlášená FDC 1. výročí Února, se 2 známkami (u normální FDC vylepena pouze 1 známka), specialisty hledané
Vyvolávací cena:
139191 - 1953 cenné psaní na 5000Kčs staré měny, tiskopisová ob
1953 cenné psaní na 5000Kčs staré měny, tiskopisová obálka vyfr. na obou stranách celkem 241,50Kčs, DR BŘECLAV/ 4.6.53; rozříznutá klopa, nepoškozená frankatura, drobná natržení v levém okraji obálky, malý výskyt
Vyvolávací cena:
134631 - 1953 dopis vyplacený firemním OVS v hodnotě 30Kčs ve sta
1953 dopis vyplacený firemním OVS v hodnotě 30Kčs ve staré měně, PRAHA 1/ 18.6.53, krásná jakost, na vyžádání zk. Dražan
Vyvolávací cena:
134630 - 1953 dopis z neděle 7.VI.1953 (!), vyfr. zn. Pof.521 3x, p
1953 dopis z neděle 7.VI.1953 (!), vyfr. zn. Pof.521 3x, přesná frankatura, odesílatel Čs. svaz mládeže, nedělní datumy jsou specialisty hledané, lehce pomačkaná obálka
Vyvolávací cena:
139188 - 1953 firemní R-dopis vyplacený 9-násobným otiskem OVS, V
1953 firemní R-dopis vyplacený 9-násobným otiskem OVS, VPZ BRNO 11.6.53, celkové výplatné 80Kčs, 8x 9Kčs a 1x 8Kčs, mimořádná frankatura - hledané!
Vyvolávací cena:
139192 - 1953 nedostatečně vyfr. dopis DR LUČENEC/ 7.VI.53, vyfr.
1953 nedostatečně vyfr. dopis DR LUČENEC/ 7.VI.53, vyfr. zn. Gottwald 3Kčs, zatíženo doplatným v celkové hodnotě 54Kčs, vylepeno 36ks Doplatních zn. 1,50Kčs; 3 známky poškozeny nešetrným otevřením obálky, přesto zajímavé, hledané
Vyvolávací cena:
139186 - 1953 sestava 2ks firemních dopisů vyplacených otiskem OVS
1953 sestava 2ks firemních dopisů vyplacených otiskem OVS s výplatným 30Kčs ve staré měně, ELEKTROODBYT PRAHA 1/ 10.6.53, Obchod klenoty KRNOV 1/ 8.6.53
Vyvolávací cena:
139742 - 1948 CDV95A/1-7, úřední přítisk k výstavě známek PRA
1948 CDV95A/1-7, úřední přítisk k výstavě známek PRAGA 1950, 1. vydání, lehce omačkané růžky, bulharský text - skvrna na zadní straně, jako celek dobré, kat. 12.000Kč
Vyvolávací cena: