Sálová aukce 36 / Faleristika

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-5 z 5]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1257
139386 / 1257 - Faleristika
1970 ČSR II. Řád Vítězného února, Ag, pozlacený, číslo 413, ministužka, včetně etuje
Zařazeno : Faleristika, U:O5
11 500
🔒 Pouze po přihlášení
1258
139384 / 1258 - Faleristika
F:3
1991 ČSR II. Řád M. R. Štefánika, V. třída, Ag, pozlacený, číslovaný 110, ministužka a odznak, včetně etuje
Zařazeno : Faleristika, U:K
25 000
🔒 Pouze po přihlášení
1259
139387 / 1259 - Faleristika
1993 SLOVENSKO Slovenský kříž, uděluje Ministerstvo obrany, čís. 0250, včetně kazety
Zařazeno : Faleristika, U:O5
🔒 Pouze po přihlášení
1260
139383 / 1260 - Faleristika
1849 RAKOUSKO Válečný kříž se stuhou, VIRIBUS UNITIS, smalt bez poškození
Zařazeno : Faleristika, U:X
🔒 Pouze po přihlášení
1261
138728 / 1261 - Faleristika / Plakety a odznaky
1910? JUDAIKA dámská dekorace, vydalo Židovské sdružení pro ochranu dívek, nápisy AMICITIA INSTITUTIO/ SOLIDARITA FUNDATUM 1877 (Přátelství, solidarita/ instituce založená 1877), nekompletní, materiál bronz, bez stužky; sdružení pečovalo o mladé židovské prostitutky, založeno skupinou bohatých židovských žen, předsedkyní byla baronka Adelaide de Rothschild, manželka bankéře Rothschilda
Zařazeno : Faleristika / Plakety a odznaky, U:X
🔒 Pouze po přihlášení

11.12.2018 15:40