Sálová aukce 36 / Faleristika

139386 - 1970 ČSR II.  Řád Vítězného února, Ag, pozlacený, číslo 413,
1970 ČSR II. Řád Vítězného února, Ag, pozlacený, číslo 413, ministužka, včetně etuje
Vyvolávací cena:
139384 - 1991 ČSR II.  Řád M. R. Štefánika, V. třída, Ag, pozlacený,
1991 ČSR II. Řád M. R. Štefánika, V. třída, Ag, pozlacený, číslovaný 110, ministužka a odznak, včetně etuje
Vyvolávací cena:
139387 - 1993 SLOVENSKO  Slovenský kříž, uděluje Ministerstvo obrany,
1993 SLOVENSKO Slovenský kříž, uděluje Ministerstvo obrany, čís. 0250, včetně kazety
Vyvolávací cena:
139383 - 1849 RAKOUSKO  Válečný kříž se stuhou, VIRIBUS UNITIS, smalt
1849 RAKOUSKO Válečný kříž se stuhou, VIRIBUS UNITIS, smalt bez poškození
Vyvolávací cena:
138728 - 1910? JUDAIKA  dámská dekorace, vydalo Židovské sdružení pro
1910? JUDAIKA dámská dekorace, vydalo Židovské sdružení pro ochranu dívek, nápisy AMICITIA INSTITUTIO/ SOLIDARITA FUNDATUM 1877 (Přátelství, solidarita/ instituce založená 1877), nekompletní, materiál bronz, bez stužky; sdružení pečovalo o mladé židovské prostitutky, založeno skupinou bohatých židovských žen, předsedkyní byla baronka Adelaide de Rothschild, manželka bankéře Rothschilda
Vyvolávací cena: