Sálová aukce 37 / Faleristika

144417 - 1949 ČSR II.  Řád 25. února, I. třída, Ag, zlacené, smalt, p
1949 ČSR II. Řád 25. února, I. třída, Ag, zlacené, smalt, punc "900", se stužkou a miniaturou, včetně etuje
Vyvolávací cena:
144413 - 1893 CYKLISTIKA PRAHA-ŽIŽKOV  dekorace pro mistra Prahy, zdo
1893 CYKLISTIKA PRAHA-ŽIŽKOV dekorace pro mistra Prahy, zdobeno rubíny (?), velikost 6x6cm, včetně etuje
Vyvolávací cena:
144992 - 1944 Řád svatováclavské orlice, III. stupeň, výška 25mm, šíř
1944 Řád svatováclavské orlice, III. stupeň, výška 25mm, šířka 22mm, svislý hrot
Vyvolávací cena:
144414 - 1936 SPARTA PRAHA–AUSTRIA WIEN  Ag pamětní medaile X. finále
1936 SPARTA PRAHA–AUSTRIA WIEN Ag pamětní medaile X. finále Středoevropského poháru, puncovní značka, ryzost 987; včetně etuje
Vyvolávací cena:
141934 - 1970-85 [SBÍRKY]  sestava 35ks plaket - různá výročí, osobno
1970-85 [SBÍRKY] sestava 35ks plaket - různá výročí, osobnosti aj., včetně etují; vše v kartónové krabici, celkem 5kg materiálu
Vyvolávací cena: