Sálová aukce 37 / Faleristika

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-5 z 5]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1410
144417 / 1410 - Faleristika
1949 ČSR II. Řád 25. února, I. třída, Ag, zlacené, smalt, punc "900", se stužkou a miniaturou, včetně etuje
Zařazeno : Faleristika, U:X
10 000
🔒 Pouze po přihlášení
1411
144413 / 1411 - Faleristika / Plakety a odznaky
1893 CYKLISTIKA PRAHA-ŽIŽKOV dekorace pro mistra Prahy, zdobeno rubíny (?), velikost 6x6cm, včetně etuje
Zařazeno : Faleristika / Plakety a odznaky, U:X
🔒 Pouze po přihlášení
1412
144992 / 1412 - Faleristika / Plakety a odznaky
1944 Řád svatováclavské orlice, III. stupeň, výška 25mm, šířka 22mm, svislý hrot
🔒 Pouze po přihlášení
1413
144414 / 1413 - Faleristika / Plakety a odznaky
F:1
1936 SPARTA PRAHA–AUSTRIA WIEN Ag pamětní medaile X. finále Středoevropského poháru, puncovní značka, ryzost 987; včetně etuje
🔒 Pouze po přihlášení
1414
141934 / 1414 - Faleristika / Plakety a odznaky
F:5
1970-85 [SBÍRKY] sestava 35ks plaket - různá výročí, osobnosti aj., včetně etují; vše v kartónové krabici, celkem 5kg materiálu
Zařazeno : Faleristika / Plakety a odznaky, U:K
🔒 Pouze po přihlášení

24.09.2018 09:00