Sálová aukce 37 / Filatelie / Amerika a Karibik / Severní Amerika / Konfederační státy
1861 Sc.1 2x, Davis 5C, sestava 2ks zn. - tmavě olivová a zelená, jednou s pěkným DR CHARLESTON, bezvadné známky s výraznými barvami, obě zk. Dr. Ferchenbauer
Vyvolávací cena: Kč
1861 Sc.1, Davis 5C zelená, krajový kus v bezvadné kvalitě s původním lepem, mimořádná "jednička" se starou signaturou E.M.R.
Vyvolávací cena: Kč
1861 Sc.1, Jefferson 5C olivová, krajová 2-páska s DR YORKTOWN, jasný a čistý tisk z rané tiskové fáze, velmi pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.2, Jefferson 10C světle modrá, krásný kus s hezkým otiskem razítka, zk. Dr. Ferchenbauer
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.3, Jackson 2C zelená, na výstřižku s DR SAVANNAH, zcela mimořádná kvalita (!), kat. $750
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.3, Jackson 2C zelená, v bezvadné kvalitě s původním lepem, v tomto stavu vzácná známka a ojedinělá nabídka, se starou signaturou E.M.R., kat. $900
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.4, Davis 5C modrá, 6-blok v bezvadném střihu, s dvěma původními lomy v lepu, 4 známky svěží, velmi pěkný a vzácný celek, kat. $2250 ++
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.5, Jefferson 10C růžová, na výstřižku s DR RICHMOND, stopy stáří, nejasný otisk razítka, bezvadný střih, kat. $500 ++
Vyvolávací cena: Kč
1862 Sc.7, Davis 5C modrá, obyčejný papír, lokální tisk, 4-blok na výstřižku s DR TAWBORO, luxusní kus, kat. $350
Vyvolávací cena: Kč
1863 Sc.10, Davis 10C modrá, TD 1, rohový 12-blok s krajovým nápisem, několik lehkých původních archových lomů, nálepky na okraji, mimořádný blok
Vyvolávací cena: Kč
1863 Sc.8, Jackson 2C hnědočervená, 4-blok s horním okrajem archu a širokými vodorovnými mezerami - meziarší (?), lom mezi známkami, místy patina, 3 zn. svěží, pěkný střih, kat. $650 + cca 75% za svěží známky
Vyvolávací cena: Kč
1863 Sc.8, Jackson 2C hnědočervená, 4-blok v bezvadné kvalitě, pěkná barva, luxusní lep, mimořádný kus (!), kat. cca $750
Vyvolávací cena: Kč
1862 dopis do Clintonu vyfr. zn. Sc.5, Jefferson 10C růžová, modré DR PETERBURG, známka dole s původním lomem vzniklým před nalepením, široké okraje, velmi pěkná celistvost, kat. $800
Vyvolávací cena: Kč
1862 dopis do Severní Karolíny vyfr. zn. Sc.4, 6, Davis 5C litografie a Davis 5C De La Rue, DR RICHMOND, ruční poznámka "in haste" (= obdoba "spěšně"), obálka vlevo zkrácena, ojedinělá nabídka poměrně vzácné smíšené frankatury (!)
Vyvolávací cena: Kč
1862 maloformátový dopis do Washingtonu vyfr. zn. Sc.4 2x, Davis 5C modrá, červené mřížové raz. a DR AUGUSTA, zadní chlopeň během otevírání poškozena, známky bezvadné, dopis v mimořádně pěkné kvalitě vzhledem k obvyklému stavu konfederační korespondence
Vyvolávací cena: Kč