Sálová aukce 40 / Historické dokumenty, mapy / Ostatní

155245 - 1850? USA/ DEKLARACE NEZÁVISLOSTI  faksimilie nejdůležite
1850? USA/ DEKLARACE NEZÁVISLOSTI faksimilie nejdůležitejšího dokumentu USA vyhlašující nezávislost na Velké Británii 4. července 1776; rozměr 58x37cm, křižně přeloženo, stopy stáří
Vyvolávací cena:
155242 - 1881 POŽÁR NÁRODNÍHO DIVADLA  dobový dokument datovaný
1881 POŽÁR NÁRODNÍHO DIVADLA dobový dokument datovaný 13. srpna 1881 (1 den po požáru ND), vyzývající k obnově zničeného Národního divadla v době Národního obrození; velice zajímavé, stopy stáří, místy drobně natrženo, rozměr 43x56cm, křížem přeloženo
Vyvolávací cena:
155721 - 1912-1913 FOTBAL  časopis HALFTIME o fotbale, 8-9 číslo,
1912-1913 FOTBAL časopis HALFTIME o fotbale, 8-9 číslo, 1. listopad 1912 + leták k utkání Weybridge FC - Athletic Club Sparta v roce 1913; zajíémavé a unikátní
Vyvolávací cena:
155722 - 1928-1937 ČSR I./ LETECTVÍ  zajímavá sestava dokumentů
1928-1937 ČSR I./ LETECTVÍ zajímavá sestava dokumentů o letectví, obsahuje mj. Letový řád letiště Praha 5.IV.-2.X.1937 s vyobrazením a popisem jednotlivých letů vypravených z pražského letiště + fotografie z Ruzyňského letiště + informační leták Letadla Š16 vítězí v závodě kolem Malé dohody a Polska 1928 atd.; zajímavé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
154235 - 1947-1995 [SBÍRKY]  SKAUTING  deník založený na skautsk
+41
1947-1995 [SBÍRKY] SKAUTING deník založený na skautském Jamboree 1947 ve Francii, mj. s podpisy Osuský, Plajner, Fanderlík atd. různé záznamy také z let 1968 a z 90. let 20. století; zajímavé
Vyvolávací cena:
154467 - 1918-1968 [SBÍRKY]  SKAUTING  sestava 19ks originálních f
1918-1968 [SBÍRKY] SKAUTING sestava 19ks originálních fotografií a pohlednic s námětem nebo razítky čs. skautingu, 1x korespondeční lístek skautské korespondence + propagační mapa světového Jamboree v USA v roce 1967; zajímavé
Vyvolávací cena: