Sálová aukce 40 / Faleristika / Rakousko-Uhersko
1013
Medaile Za statečnost Karla I. stříbrná II. třídy, 2. udělení, nepuncováno, značeno KAUTSCH, páska na stuze + Medaile Za statečnost Karla I. bronzová, značeno KAUTSCH, nová stuha; Marco 235 a 236
Vyvolávací cena: Kč
1014
Odznak pro vojenské lékaře, malé provedení, na R motýlkový úchyt; Marco 330
Vyvolávací cena: Kč
1015
sestava 6ks medailí, Medaile LAESO MILITI za 1, 2, 3, 4 a 5 zranění, zinek, 1x bílý kov, signováno A. PLACHT, Marco 420-424 + medaile pro válečného invalidu, zinek, Marco 425
Vyvolávací cena: Kč
1016
Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 12 let, zlacený bronz, medailon stříbřen, Marco 378c
Vyvolávací cena: Kč
1018
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Vyvolávací cena: Kč
1019
1816 Vojenská záslužná medaile PRO VIRTUTE MILITARI, novodobá kopie, průměr 37mm, patinováno na staré stříbro, značka Mincovny kremnica, na staré stuze Řádu železné koruny; Procházka 315
Vyvolávací cena: Kč
1020
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Vyvolávací cena: Kč
1021
1849-60 Vojenský záslužný kříž III. třídy, s válečnou dekorací, stříbro, smalty, nová stuha; Marco 136
Vyvolávací cena: Kč
1871-1918 Mariánský kříž řádu Německých rytířů 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 167
Vyvolávací cena: Kč
1023
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Vyvolávací cena: Kč
1024
1876 Záslužný kříž stříbrný s korunou, na civilní stuze; originální etue s nálepkou F.J.O.K./No.148/1876, Marco 140
Vyvolávací cena: Kč
1025
1898-1908 Vojenská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu AC), bronz, nošená stuha, Marco 396 + Občanská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu ET), bronz, nová stuha, Marco 397 + Jubilejní kříž z r. 1908, vojenská původní stuha, Marco 402 + Jubilejní kříž z r. 1908, civilní původní stuha, zlacený bronz, Marco 403
Vyvolávací cena: Kč
1026
1899-1909 Medaile na císařské manévry, 4ks medailí, 1x Reichstadt 1899, pozlacený bronz, průměr 29,5mm, ouško + Jaslo 1900, pozlacená bronz, průměr 29mm, ouško + Horn 1901, bronz, patinam průměr 29mm, ouško + Velké Meziříčí 1909, zlacený bronz, průměr 29mm, německý a český nápis
Vyvolávací cena: Kč
1027
1911 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, stříbrná FJ I. (postříbřený bronz), civilní stuha; Marco 146
Vyvolávací cena: Kč
1028
1912-1913 2x Pamětní kříž 1912-1913, 1x data pozitivní, bronz (zlacení setřelé), Marco 411a + 1x data negativní, zlacený bronz, Marco 411d + Karlův vojenský kříž, zinek, nošená stuha, Marco 419
Vyvolávací cena: Kč
1029
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalt, nepuncováno, originální etue, značeno G. A. SCHEID Wien; Marco 161
Vyvolávací cena: Kč
1030
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 160
Vyvolávací cena: Kč
1031
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, nepuncováno; Marco 164
Vyvolávací cena: Kč
1032
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, pozlacený bronz, s válečnou dekorací, dámská stuha, stužka, originální etue, značeno V. Mayers Söhne Wien; Marco 165
Vyvolávací cena: Kč
1033
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, nepuncováno; Marco 162
Vyvolávací cena: Kč
1034
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbro, s válečnou dekorací, nepuncováno; Marco 163
Vyvolávací cena: Kč
1035
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
Vyvolávací cena: Kč
1036
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
Vyvolávací cena: Kč
1037
1916 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, bronzová Karel I., nová válečná stuha; Marco 149
Vyvolávací cena: Kč
1038
1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 4. třída, zlacený bronz; Marco 154
Vyvolávací cena: Kč
1039
1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 3. třída, stříbro, smalty, punc, značka FZ, originální etue; Marco 153
Vyvolávací cena: Kč
1040
1918- Pamětní kříž PRO PATRIA-ÖSTERR. EHRELEGION 1914-1918, bronz, stuha válečné medaile 1873 + Veteránský kříž spolku města Gmünd, šestiramenný, bronz, medailon stříbřený, stuha žlutočerná, značeno Zimbler Wien + vzpomínková medaile s portrétem císaře na bitvu u Sadové 1866-1991, bílý kov, půměr 30mm, žlutočerná stuha
Vyvolávací cena: Kč
1041
1919 Pamětní bosensko-hercegovská medaile, zlacený bronz, značeno A. PLACHT FEC., původní stuha; Marco 410b
Vyvolávací cena: Kč