Sálová aukce 42 / Filatelie / Amerika a Karibik
1865 SOBREPORTE - Příplatkové zn. pro dopisy do ciziny, Yv.3-5 (Mi.36-37), Znak 25c, 50c, 1Peso, celá emise; velmi pěkná kvalita (25c s malým zeslabením v místě chybějícího lepu), kat. 390€
Vyvolávací cena: Kč
1858 Sc.5, CHYBOTISK "medio peso error", Znak ½ Peso růžovo červená namísto žluté, tečkové raz. LAMB; v horní části nepatrné zeslabení (k litografickému tisku byl použit velmi jemný a tenký papír), velmi pěkný exemplář s výraznou barvou a plným střihem, atest Holcombe, kat. $4.750, zcela ojedinělá nabídka této známé rarity!
Vyvolávací cena: Kč
1868 Sc.14a, Znak 1 Dinero zelená, chybotisk PŘEVRÁCENÝ STŘED; vlevo nahoře nepatrné natržení okraje, lehké razítko, široký střih a krásná barva, kat. $1.200, vzácná známka!
Vyvolávací cena: Kč
1856 Mi.1b, 2a, Vycházející Slunce 60C tmavě modrá a 80C zelená; horší střih a světlá místa, nicméně vzácné známky, kat. pro * 1.200€
Vyvolávací cena: Kč
1859 Mi.8,13, Vycházející Slunce, vydání MONTEVIDEO/ CENTESIMOS, hodnota 80c a 240c, kat. 150€, doplněno 2ks novotisků
Vyvolávací cena: Kč
1877 ZT Mi.37-42, Číslicové vydání 1C-1 Peso, nezoubkované ZT v originálních barvách (tisk American Bank Note Co.); na předkládacím papíru s uvedením data přípravy tisku - říjen 1876, kompletní emise!
Vyvolávací cena: Kč
+19
1865-1930 [SBÍRKY] sbírka známek na listech v pérových deskách, obsazeny prakticky všechny jihoamerické státy, různé série a jejich části, převážně klasická vydání, výplatní, služební atd., část razítkované i nerazítkované, obsahuje Argentina, Brazílie, Bolívie, Kolumbie, Nikaragua atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč