Sálová aukce 45 / Filatelie / Asie / Blízký východ / Saúdská Arábie
1141
1921 vydání HEJAZ - Sc.L15f, 1/8 Pia oranžová, černý DVOJITÝ PŘETISK a navíc OBRÁCENÝ; zajímavý kus, 2x kz, signováno Wilson, kat. $500
Vyvolávací cena: Kč
1921 vydání HEJAZ - Sc.L16a, 1/4 Pia zelená, rohový ! 4-blok, černý PŘEVRÁCENÝ PŘETISK, raz. MECCA; původní lep, několik nepatrných dvl, částečně oddělená perforace, jinak bezvadný krajový celek s atestem Wilson 2003, kat. neuvádí, výjimečná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
1921 vydání HEJAZ - Sc.L16e, 1/4 Pia zelená, černý DVOJITÝ PŘETISK, z toho nezarámovaný přetisk PŘEVRÁCENÝ; bezvadný kus s atestem Wilson 2002 "...not seen one before", kat. $600, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1925 vydání HEJAZ - Sc.L119, 1½ Pi fialová, modrý přetisk na zn. vydání 1922 se zlatým přetiskem, 4-blok; kat. $360++
Vyvolávací cena: Kč
1925 vydání HEJAZ - Sc.L131, 2Pi oranžová, červený přetisk na zn. vydání 1922 se zlatým přetiskem, 4-blok; kat. $600++
Vyvolávací cena: Kč
1934 SG.316-327, I. emise Saudské Arábie jako Saudského království, tzv. "Proclamation set", nezoubkovaná, 1/4 Guerche - 1Sovereign; kat. £2.750, vzácná série chybějící ve většině sbírek!
Vyvolávací cena: Kč
1975 SG.1102, "smuteční" aršík Král Faisal 40P, vydaný bezprostředně po atentátu na krále; kat. £475
Vyvolávací cena: Kč