Category:
  Using our website
  Auctions and bidding
  For suppliers of items

Knowledge base / For suppliers of items

Proč se vyplatí prodávat známky přes aukce?; 10.07.2022;
Naše prestižní veřejné sálové aukce s možností „živé" online dražby přes internet dlouhodobě prokazují, že jsou nejlepší a nejvýhodnější volbou pro prodej vzácných známek a dalšího sběratelského materiálu.

Show all >>

Je ocenění sběratelského materiálu u vás zdarma?; 03.11.2022;
Ano, základní ocenění poštovních známek, dopisů, mincí, bankovek, podpisů osobností, řádů a vyznamenání nebo pohlednic provádíme zdarma.

Show all >>

Co do aukcí či přímého prodeje přijímáte?; 03.11.2022;
Do aukcí či k přímému prodeji přijímáme zejména vzácné poštovní známky, dopisy, mince, bankovky, řády a vyznamenání, autografy či pohlednice


Kdy budete mít další aukci?; 03.11.2022;
Zpravidla pořádáme aukce 3-4x ročně a to v termínech březen, květen, září a listopad.

Jak to vlastně funguje a co se očekává ode mě?; 03.11.2022;
V případě, že vaše známky jsou sběratelsky a tržně zajímavé, domluvíme si s Vámi osobní setkání v aukčním domě nebo dojednáme zaslání materiálu poštou.

Show all >>

Jaká je vaše provize?; 03.11.2022;
Aukční provize za zprostředkování prodeje se zpravidla pohybuje mezi 6 - 25 % včetně DPH dle zajímavosti a náročnosti zpracování materiálu.


Vyplácíte zálohu předem?; 03.11.2022;
Ano, u významných a zajímavých položek můžeme v případě zájmu poskytnout zálohu předem. Pokud nechcete čekat na termín aukce, je pro Vás vhodným řešením komisní prodej, případně od Vás materiál můžeme vykoupit za férovou cenu.


Přijímáte do aukce jen československé / české poštovní známky?; 03.11.2022;
Československé známky tvoří významnou část našeho aukčního portfolia. Zároveň však mají naše aukce největší nabídku zahraničních poštovních známek na tuzemském trhu. Mimořádných výsledků dosahujeme např. v segmentu klasických známek a známek britských kolonií.