Archiv aukcí / Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

Počet zobrazení: 5310
  Ostatní kategorie
< Atypické provedení Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury Sbírky a partie >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-11 z 11]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
4007
56911 / 4007 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury,
500 Vráceno
4008
57253 / 4008 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1 200 Vráceno
4009
57064 / 4009 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, omačkané růžky
200 Vráceno
4010
57879 / 4010 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
400 Vráceno
4011
57884 / 4011 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno tajným písmem, dobrý stav
500 Vráceno
4012
57062 / 4012 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, metla, zlacená, tlačená; prošlá, dobrý stav
400 420
+5,00%
4013
57455 / 4013 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsmarine/ S.M.S. Csepel, výborný stav
200 220
+10,00%
4014
56176 / 4014 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
500 Vráceno
4015

1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; nepoužitá, výborný stav
400 440
+10,00%
4016

1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
400 Vráceno
4017

1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s motivem prasátek a peněz, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh
320 340
+6,25%

SBĚRATEL
22.09.2017 19:40
:: .ok ::