Sálová aukce 40 / Faleristika / Československo / Vojenské medaile a odznaky
1081
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, 1. vydání (Zukov) + 2. vydání (kremnica), stříbro puncováno, VM 43, 2ks + medaile Za službu vlasti, 1. + 2. vydání, bronz, VM 44, 2ks
Vyvolávací cena: Kč
1082
Odznak československého partyzána, VM 22 + odznak Partyzán pomocník; VM 124; etue
Vyvolávací cena: Kč
1083
Vyvolávací cena: Kč
1084
1918-1920 Československý válečný kříž 1914-1918, I. vydání 1918-1920, světlý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1085
1919 Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918-1919, hvězdička na stuze; VM 76b
Vyvolávací cena: Kč
1086
1920-1938 Československý válečný kříž 1914-1918, II. vydání 1920-1938, tmavý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1087
Vyvolávací cena: Kč
1088
Vyvolávací cena: Kč
1092
Vyvolávací cena: Kč
1093
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; nesmaltovaný, bílý kov, značeno H.W. MILLER LTD/ B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1094
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; postříbřený OK, smalt, značeno H.W. MILLER LTD/ BRANSTON ST/B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1095
1940-1945 ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK ARMY, znak, přilba, bílý kov, napravo značeno H. W. MILLER/ B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1096
1941- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAKIA, velké V a vavřínová snítka, pozlacený obecný kov, barevný smalt, napravo nápis ISSUED BY CZECHOSLOVAK ARMY/ 1941
Vyvolávací cena: Kč
1097
Vyvolávací cena: Kč
1098
1944-1946 Pamětní medaile čs. armády v zahraničí, 1. pražské vydání, štítek SSSR, VM 14 + Řád SNP - pamětní medaile, bronz VM 17-III
Vyvolávací cena: Kč
1099
1945 Pamětní medaile partyzánské skupiny Vpřed Skuteč, tmavý bronz; VM 155
Vyvolávací cena: Kč
1100
Vyvolávací cena: Kč
1101
1945-1946 Československý válečný kříž 1914-1918, III. vydání 1945-1946, načervenalý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1102
1945-1948 Řád Karla IV. - čestný odznak Za budování brannosti 2. třída, postříbřený bronz; VM 162b
Vyvolávací cena: Kč
1103
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný odznak Za budování brannosti 1. třída, zlacený bronz; VM 162a
Vyvolávací cena: Kč
1104
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 1. třída s mečíkovým závěsem, postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-a1
Vyvolávací cena: Kč
1105
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 2. třída bez závěsu (nošená dekorace), postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-b2
Vyvolávací cena: Kč
1106
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 1. třída, zlacená; VM 161a
Vyvolávací cena: Kč
1107
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 2. třída, postříbřená; VM 161b
Vyvolávací cena: Kč
1108
1946- Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, bronz; VM 18-III
Vyvolávací cena: Kč
1109
1946- Národní letecká sbírka 1946, sada 3 porcelánových odznaků v kovové montáži, symboly čs. letců v ČSR, Anglii a SSSR; originální etue, stopy stáří
Vyvolávací cena: Kč
1111
1947 Pamětní medaile 5. střeleckého pluku T. G. Masaryka, na stuze dva štítky: PRAVDA VÍTĚZÍ a BORISPOL PRAHA; VM 87
Vyvolávací cena: Kč
1114
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
1121
1948 Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. vojska na Rusi; VM 98
Vyvolávací cena: Kč
1122
1948- čestný odznak Vzorný řidič, č. 01060, Zukov Praha; Krubl tab. 24/10
Vyvolávací cena: Kč
1123
1948- čestný odznak Vzorný střelec, č. 46321, Zukov Praha; Krubl tab. 24/12
Vyvolávací cena: Kč
1124
1948- čestný odznak Vzorný technický pracovník, č. 05908, Zukov Praha; Krubl tab. 25/3 + odznaky cvičení 1972 + 1984
Vyvolávací cena: Kč
1125
1948- Pamětní medaile IV. Pluku Stráže svobody, bronzová + stříbrná; VM 70, 71
Vyvolávací cena: Kč
1127
1954 Čestný odznak Vzorný voják týlu, č. 01249, Zukov Praha; Krubl tab. 25/4
Vyvolávací cena: Kč
1128
1954 Odznak absolventa Vojenské technické akademie 1954, č. 426, punc Ag, Zukov; Krubl tab. 5/3
Vyvolávací cena: Kč
1129
1960- 2x odznak absolventa vojenské akademie po roce 1960, punc Ag 925 z toho 1x nesmaltovaný, Kremnica, Krubl tab. 5/8 + 1x smalt, Zukov Praha, Krubl tab. 5/9 + odznak absolventa vojenské akademie, barevný federální znak, bílý kov, Silka, Jablonec nad Nisou + odznak absolventa pěchotního učiliště, č. 5932, bílý kov, Krubl tab. 7a/7; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1130
1960- odznak pilota po roce 1968, pozlacený a postříbřený obecný kov, č. 0698, upínání na 3 úchyty, Krubl tab. 14/5 + odznak leteckého mechanika po roce 1960, postříbřený obecný kov, č. 4604, Kremnica
Vyvolávací cena: Kč
1131
1968- Medaile Za statečnost, 2. vydání, stříbro, punc 959, č. 1033, stužka, originální etue; VM 35-II
Vyvolávací cena: Kč