Sálová aukce 41 / Pohlednice / Motiv
1536
1906 MOSER Koloman (1868-1918) - Dívka s květy, vydal Philipp & Kramer; prošlá, mírně zaoblené růžky a vpravo 2 malé hnědé skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
1537
1930 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984), kompletní sestava 16ks pohlednic, cyklus Denní život batolátka, vše nepoužité; v původním obalu, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1538
1930 JUDAIKA - čb fotopohlednice, prezident T. G. Masaryk v doprovodu ortodoxních židů, zřejmě při návštěvě rabínské školy Ješivy (nápis Jeschivo Aktion A.J.Jgr), Podkarpatská Rus?; neprošlá, omačkané růžky, velice zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1539
1925 SOFIA (Bulharsko) - synagoga, čb fotopohlednice; neprošlá, velmi hezké
Vyvolávací cena: Kč
1540
1908 Franz Josef I., jubilejní kreslená a barevná pohlednice, potrét z doby nástupu na trůn a z doby oslav 60-ti letého trvání vlády, doplněno rakouskými zn. z Jubilejní emise, signováno Ch. Scolik, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1541
1908 Franz Josef I., jubilejní pohlednice k 60 letům vlády; barevná, tlačená, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1542
Vyvolávací cena: Kč
1543
1930 PEKAŘI NA KOLECH detailní fotopohled stojících pekařů vedle kol s nůšemi chleba, neidentifikováno
Vyvolávací cena: Kč
1544
1939 BMB - ČMD - Vzájemnou spoluprací dosáhneme úspěchu!, dvojjazyčná, protektorátní propaganda, barevná, velký formát, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1545
1917 VOJENSKÝ AUTOMOBIL - litografie, vlevo nahoře signovaná, poštovně prošlá, vzadu řádkové raz. "KuK. 1. Armeekommando/ Auto - Abteilung"; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1546
1898 NĚMECKO - barevná, horkovzdušné balóny, prošlá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1547
1939 ZEPPELIN LZ 130 "GRAFF ZEPPELIN", čb fotopohlednice, neprošlá, vzadu PR LANDUNG DES ZEPPELINLUFTSCHIFFES LZ 130 IN GÖRLITZ; vpravo dole zlomený růžek, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1548
1936 Zátiší Hraničářského praporu 6.S.Ú. Domažlice, fotopohled praporního bufetu; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1549
1918-1920 sestava 16ks propagačních dopisnic náborové kanceláře v USA, Hlaste se k čsl. armádě, na obrazové straně slovensko-anglický text Mor ho!, Do zbroja! Kto si syn svojho rodu hodný! atd.; 3x prošlé, jinak nepoužité, zajímavé, kompletní série!
Vyvolávací cena: Kč
1550
1945 USA / ČSR kompletní soubor 8ks kreslených barevných pohlednic připravených pro americkou 7. armádu po osvobození Prahy, PRAGUE 1945, signováno Z.B.
Vyvolávací cena: Kč
1551
1936-38 NĚMECKO sestava 3ks, obsahuje Reichsparteitag 1936 - Marschstaffel Gau Sachsen, pošt. prošlá; Reichsparteitag 1938 - pošt. neprošlá; München - Hauptstadt der Bewegung 1938, pošt. neprošlá; všechny s PR k těmto akcím, vzácnější výskyt, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1552
1940-1944 sestava 7ks propagandistických pohlednic mj. Luftwaffe, obrněné síly, atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1553
1900 RUSSLAND - pohlednice s vyobrazeným velkým státním znakem Ruska, na výšku; dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1554
1910? NĚMECKÝ ŠKOLSKÝ SPOLEK (Deutscher Schulverein), sestava 11ks pohlednic s krajinnými motivy; některé lehce odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1555
1912 VI. slet Všesokolský v Praze - MARATHON, soubor 5ks oficiálních pohlednic, kreslené, barevné, autor Muttich; pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1556
1890-1930 [SBÍRKY] BLAHOPŘEJNÉ sbírka 330ks různých blahopřejných a gratulačních pohlednic, barevné, lito, tlačené, různá provenience; vše uloženo v kroužkovém fotoalbu
Vyvolávací cena: Kč
1557
1890-1930 [SBÍRKY] LIDOVÉ KROJE, SILUETY, LIDOVÉ PÍSNĚ sbírka 290ks různých námětů v kroužkovém fotoalbu
Vyvolávací cena: Kč
1558
1900-30 [SBÍRKY] ŽENA, DĚTI, MILOSTNÉ sbírka 440ks různých pohlednic, vše v kroužkovém fotoalbu
Vyvolávací cena: Kč
1559
1900-30 [SBÍRKY] OSOBNOSTI sbírka 270ks pohlednic s námětem převážně českých osobností, doplněno portéty evropských panovníků a jejich manželek; vše uloženo v kroužkovém fotoalbu
Vyvolávací cena: Kč
1560
1910-40 [SBÍRKY] SOKOL, MILOSTNÉ, MÍSTOPIS ČSR + CIZINA sestava cca 300ks pohlednic malého formátu s různým námětem, část místopis; tržní hodnota cca 6.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1561
1900-45 [SBÍRKY] SESTAVA cca 400ks různých pohlednic malého formátu, část žánrové jako blahopřejné, milostné, žena, atd., část místopis - cizina, doplněno 2 starými alby na pohlednice; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč