Sálová aukce 41 / Faleristika / Československo / Vojenské medaile a odznaky
1058
Vyvolávací cena: Kč
1059
1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý bronz, tmavý bronz, červený bronz, VM I.-III.
Vyvolávací cena: Kč
1060
1919 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ VOJSKO Válečný kříž Vittorio Emanuella III. "Merito di Gverra", se stužkou + předávací dekret na jméno Martin Boublík z 24.V.1919, razítko VRCHNÍ VELITEL ČESKOSLOVENSKÝCH VOJSK NA SLOVENSKU GENERÁL PICCIONA s podpisem; výjimečná sestava
Vyvolávací cena: Kč
1061
1923- Odznak polního pilota, po r. 1923, pozlacený bronz, neznačeno, nečíslováno; upínání na 3 úchyty, prohnutá soukromá úprava, Krubl tab. 11
Vyvolávací cena: Kč
1062
Vyvolávací cena: Kč
1063
1940 Odznak 2. PĚŠÍ PLUK/1940/AGDE; pozlacený OK, barevné smalty, značeno H.W. MILLER LTD/ BRANSTON ST/B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1064
Vyvolávací cena: Kč
1065
Vyvolávací cena: Kč
1066
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč