Sálová aukce 41 / Faleristika / Česká republika
1075
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena: Kč
1077
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1078
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena: Kč
1079
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1080
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1081
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1082
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč