Aukce 48 / Pohlednice / Místopis

178700 - 1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž Sněžka v budoucnosti; n
1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž "Sněžka v budoucnosti"; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena:
178699 - 1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v
1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v zimě, kolorovaná litografie; DA, neprošlá, na výšku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
177099 - 1910 JANŠTÝN - dělnická koláž Buď práci čest! s poh
1910 JANŠTÝN - dělnická koláž "Buď práci čest!" s pohledem na sklárnu v Janštýně, kolorovaná, prošlá bez poškození
Vyvolávací cena:
178286 - 1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy,
1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy, zajímavé záběry tramvaje, ulice, kroje atd., barevná, lakovaná; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
177101 - 1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb po
1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb pohlednice s nádražím a drezínou, dolní záběr na místní restauraci; prošlá, velmi lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena:
176751 - 1918 MORAVSKÁ OSTRAVA  - oslava osvobození česko-slovensk
1918 MORAVSKÁ OSTRAVA - oslava osvobození česko-slovenského národa v Mor. Ostravě 10.XI.18, čb, poštovně prošlá, navíc vyplacena v hotovosti, raz. "Franko hotově zaplaceno" + DR MOR. OSTRAVA 1/ 24.XII.18; pěkný stav
Vyvolávací cena:
177095 - 1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohlede
1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohledem na město, kolorované, prošlé
Vyvolávací cena:
177091 - 1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým
1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým pohledem na město, kolorované, lakované; bezvadný stav
Vyvolávací cena:
174123 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních pap
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
174124 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních pap
Vyvolávací cena:
174125 - 1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisníc
1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s tiskem v hnědé barvě, 1x náměstí, 1x radnice a kostel; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
176735 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město + 5x dopisní papír s tiskem v hnědé barvě (náměstí); zachovalý stav, zajímavý konvolut, nízká vyvolávací cena
Vyvolávací cena:
177093 - 1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošl
1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
177103 - 1920 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošl
1920 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
176827 - 1910 FAERSKÉ OSTROVY - sestava 5ks starých pohlednic z té
1910 FAERSKÉ OSTROVY - sestava 5ks starých pohlednic z této vzácné destinace, mj. 2x Thorshaven
Vyvolávací cena:
176789 - 1891 GROSSGLOCKNER  dopisnice 2Kr hnědá 1890, jako předb
1891 GROSSGLOCKNER dopisnice 2Kr hnědá 1890, jako "předběžná" pohlednice, tisk Consée, München, DR SCHMITTENHOHE, zasláno do Holandska, známka 3Kr chybí, jinak bezvadné
Vyvolávací cena:
177883 - 1920-25 [SBÍRKY]   MAROKO, ALŽÍRSKO, sestava více jak 12
1920-25 [SBÍRKY] MAROKO, ALŽÍRSKO, sestava více jak 120ks neprošlých pohlednic z francouzských kolonií, zajímavé záběry z míst dislokace Cizinecké legie jako SIDI BEL ABBES, TLEMCEN, MEKNÉS, OUDJADA, ORAN atd., pochází z pozůstalosti po čs. příslušníku Francouzské cizinecké légie; bez poškození
Vyvolávací cena: