Aukce 48 / Filatelie / Evropa / Rumunsko

177168 - 1862 Mi.8Ix, 9Ixa, Znak 3 Para žlutá a 6 Para světle hně
1862 Mi.8Ix, 9Ixa, Znak 3 Para žlutá a 6 Para světle hnědočervená, modrá razítka; velmi pěkná kvalita, kat. 650€
Vyvolávací cena:
177169 - 1865 Mi.11cx, 12x, 13x, Kníže Cuza 2 Para okrová krajový
1865 Mi.11cx, 12x, 13x, Kníže Cuza 2 Para okrová krajový kus, 5 Para modrá a 20 Para červená, dvě mřížová razítka, jednou ozdobné datové DR MIZIL; levná 20P s lehkým lomem, jinak bezvadné a hledané klasické známky, kat. 750€
Vyvolávací cena:
177892 - Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
178437 - 1940 OBSAZENÍ SEDMIHRADSKA  propagandistická pohlednice ze
1940 OBSAZENÍ SEDMIHRADSKA propagandistická pohlednice ze slavnosti obsazení Kluže v Rumunsku Maďarskem, raz. KOLOZSVÁR 1940 VISSZATÉRT, doplněno raz. polní pošty TP 56/ 940 Okt.4., doplněno fialovým útvarovým razítkem; bez poškození, dobový dokument
Vyvolávací cena:
178058 - 1890-1960 [SBÍRKY]  RUMUNSKO, BULHARSKO  menší základní
+18
1890-1960 [SBÍRKY] RUMUNSKO, BULHARSKO menší základní sbírky razítkovaných i neupotřebených zn., obsahují několik středních hodnot a sérií, uloženo ve dvou 10-listových zásobnících A5, kat. celkem cca 1.100€
Vyvolávací cena: