Aukce 50 / Filatelie / ČSR I.
1956
Pof.10C Nc, 25 ultramarínová s dolním okrajem a počítadly, ministerské zoubkování ŘZ 13¾; zk. Pit
Vyvolávací cena: Kč
1958
Pof.11D IIs, 25h fialová, ŘZ 11½, zk. Kar + Pof.11Da, 25h tmavě fialová, zk. Pit.; obě zn. s II. typem spirály; svěží
Vyvolávací cena: Kč
1960
Pof.11D STp, 25h fialová, ŘZ 11½, svislá 2-páska se spojenými příčkovými typy; označeno a zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1961
Pof.11F IIp, 25h fialová, ŘZ 13¾ : 11½, II. typ příčky; označeno a zk. Stu
Vyvolávací cena: Kč
1962
Pof.11F Is, 25h fialová, ŘZ 13¾ : 11½, I. typ spirály; dobře centrovaná, označeno a zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1963
Pof.11H IIs, 25h fialová, ŘZ 13¾ : 10¾, dobře centrovaná; vlevo nahoře dv, označeno a zk. Ša, kat. 7.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1964
Pof.11H Is, 25h fialová, ŘZ 13¾ : 10¾, I. typ spirály z jednotypových tiskových desek (TD 3, 4); označeno a zk. Gi, kat. 2.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1965
Pof.11H Is/Ip, 25h fialová s ŘZ 13¾ : 10¾, I. typ spirály a I. typ příčky, ZP 10, TD 2, s okraji archu, hledaná svěží známka!; označeno a zk. Pit + fotoatest Pittermann z roku 2009, kat. 15.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1966
Pof.13aA, 30h tmavě fialová, HZ 13¾ : 13½, čisté DR PLÁNICE; označeno a zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1967
Pof.17A, 60h žlutooranžová, krajový 4-blok, HZ 13¾ : 13½; označeno a zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1968
Pof.21D, 120h černošedá, kat. Pofis tento odstín s ŘZ 11½ neuvádí, navíc s horním okrajem a téměř celým počitadlem!; krásný kus, ex Wilhelms
Vyvolávací cena: Kč
1969
Pof.21D, 120h šedá, ŘZ 11½, horní rohový 4-blok, nahoře s počitadly z meziarší!; specialisty hledané, nečistá perforace, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1970
Pof.25C, 500h hnědá, ministerské ŘZ 13¾, ve 4-bloku; označeno a zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1971
SESTAVA Pof.2C-26C, hodnoty 3h - 1000h s ministerským zoubkováním ŘZ 13¾, sestava 16ks; všechny *
Vyvolávací cena: Kč
1972
SESTAVA VV Pof.3-10, sestava 5 různých hodnot, z toho 3x 2-páska a 2ks rohové, všechny s vynechaným nebo dvojitým zoubkováním; svěží
Vyvolávací cena: Kč
1973
SESTAVA Pof.4B-17B, kompletní sestava 6ks s HZ 13¾, hodnota 10h zelená zk. Kar, 15h cihlově červená lehký vodorovný lom; kat. přes 2.600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1974
Pof.5Ms(2), 10h červená, nepřeložené 2-známkové stejnosměrné meziarší, s neúřední perforací ŘZ 11½; zk. Gi, Kar + majetnická značka a pozn. tužkou "Privat Zähnungen", kat. 4.500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1975
Pof.1Avz-26Avz, kompletní série 1h-1000h s přetiskem VZOREC, HZ 13¾ : 13½; zk. Vrba, Gi, hodnoty 1h a 1000h svěží
Vyvolávací cena: Kč
1976
ústřižek průvodky vyfr. zn. 5h + 15h (2x), Pof.4D + 7Ac (2x), obě zn. 15h neobvykle tmavý karmínový odstín, DR VYSOKÁ u MĚLNÍKA/ 8.VI.20; 1 zn. Pof.7Ac silně poškozena ještě před nalepením na průvodku, přesto zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1977
ZT MUCHA Alfons (1860-1939), zkusmý tisk nepřijatého návrhu "Dívka v kroji" v červené barvě, rytina E. Karel podle návrhu A. Muchy, plný hodnotový štítek v podobě srdíčka, na slabším kartonu 35x43mm; malý výskyt, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1978
ZT Pof.5, zkusmý tisk hodnoty 10h červená, krajový 4-blok s počitadly na nažloutlém papíru, TD 2, s retuší hodin na ZP 91; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1979
ZT E. KAREL / zkusmý tisk hodnoty 20h ve světle zelené barvě, ŘZ 10½, úprava kresby E. Karel, na slabě nažloutlém papíru; vlevo uprostřed vrása, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1980
ZT Pof.9 IIs, zkusmý tisk hodnoty 20h karmínová, vodorovná 2-páska na nahnědlém papíru
Vyvolávací cena: Kč
1981
ZT Pof.9, zkusmý tisk hodnoty 20h z nevyčištěné desky, V. kresba, v černé barvě na bílém papíru; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1982
ZT Pof.15, zkusmý tisk hodnoty 50h v tmavě zelené barvě na bílém kartonu, vzadu z části již potištěném; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1983
ZT hodnoty 75h, V. kresba, zkusmý tisk v černé barvě na bílém papíru, neopracovaná deska, s odlišným tvarem číslice "7"; ojedinělý výskyt, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1984
ZT Pof.26, sestava 2ks zkusmých tisků hodnoty 1000h v definitivní fialové barvě, ve 4-blocích, na 2 různých krémových papírech bez lepu; ve 4-blocích hledané, 1x povoleno ve svislé perforaci, ex Wilhelms
Vyvolávací cena: Kč
1985
ZT Pof.26, sestava 3ks zkusmých tisků hodnoty 1000h, 1x v černé barvě, tisk z nevyčištěné desky na kartovém papíru, vzadu dv.; 1x v černé barvě na nahnědlém papíru; 1x v definitivní fialové barvě, dvojitý tisk na krémovém papíru; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1986
ZT Pof.26, zkusmý tisk hodnoty 1000h v definitivní fialové barvě, na křídovém papíru; označeno a zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1987
ZT Pof.26, zkusmý tisk hodnoty 1000h ve světle hnědé barvě, na silnějším bílém kartonu
Vyvolávací cena: Kč
1988
SESTAVA ZT sestava 14ks zkusmých tisků 5h - 500h, v různých barvách na bílých i barevných papírech, např. 5h a 120h v černé barvě na bílém papíru, 500h I. typ spirály, atp., 13ks zk. různými znalci
Vyvolávací cena: Kč
1989
SESTAVA ZT sestava 26ks zkusmých tisků hodnot 1h - 1000h v černé barvě, naprostá většina na křídovém papíru; 20ks zk. Vrba, 2ks Pit, 2ks Pofis-Beneš
Vyvolávací cena: Kč
1990
1930 HRADČANY / A. ČERNÝ, Praha III.-Újezd, sestava 8ks reklamních nálepek dle předlohy hradčanských známek A. Muchy
Vyvolávací cena: Kč
1991
MUCHA Alfons (1860–1939), návrh pro zn. Hradčany, V. kresba, pohlednicový formát, faksimile podpisu; levý dolní roh lom
Vyvolávací cena: Kč
1919 cenné psaní s udanou cenou 14.446Kč, na tiskopisové obálce s monogramem, vyfr. zn. 2x 25h, Pof.11A + 2x 500h, Pof.25 vpředu a 1x 500h vzadu, DR TEPLITZ-SCHÖNAU 1/ 22.XII.19, vzadu celé pečetě!; smíšená frankatura zoubkovaných a nezoubkovaných zn., hodnoty 500h po 1 straně trhané; obálka vpravo mírně zastřižena, jinak velmi pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1993
1919 pohlednice (Karlovy Vary) adresovaná do Francie, vyfr. zn. Pof.1 (2x), 2, 5 (2x), ještě rakouské DR KARLSBAD 1/ 26.XI.19; běžná jakost
Vyvolávací cena: Kč
1920 TELEGRAM / blanket telegramu vyfr. na zadní straně 4-blokem 500h hnědá, s dolním okrajem a s rámečkovým spojeným typem (!), Pof.25 STr, ZP 93, TD 1, znehodnoceno DR ČESKÉ BUDĚJOVICE 17.III.20, na přední straně vylepena Spěšná zn. 5h zelená s přetiskem PORTO a DR ČESKÉ BUDĚJOVICE 15.III.20; lehký svislý přehyb, jinak bezvadné, i přes rozdílnost dat u razítek velmi zajímavá celistvost se spojeným rámečkovým typem, otázku dobovosti nelze posoudit
Vyvolávací cena: Kč
1995
1920 ústřižek průvodky s 3-barevnou frankaturou Pof.14 (2x), 24 a 25, hodnota 500h rámečkový typ, čistá DR PROSTĚJOV 1/ 20.V.20; označeno
Vyvolávací cena: Kč
1996
1920 Pof.6, 10h zelená, krásný střih, na ústřižku průvodky spolu se 100h hnědá, správné DR KOŠICE 2/ 15.VII.20; doklad o skutečném poštovním použití!, průvodka na pravém okraji poškozená (podlepeno), zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1999
Pof.27C, 28C, 30C, 31C, sestava čtyř 4-bloků s ŘZ 11½ : 10½, hodnoty 15h (rohový), 25h, 75h a 100h (s pravým okrajem); kat. 2.310Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.27J, 15h zelená, 4-blok s pravým okrajem se smíšeným zoubkováním ŘZ 11½ : 11½: 11½ : 13¾, uprostřed navíc svislá šikmá perforace 13¾; zk. a označeno Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2001
Pof.28Aa, 25h světle hnědá, krajový 12ti-blok, HZ 13½ : 13¾; zk. Kar, Be, luxusní blok
Vyvolávací cena: Kč
2002
Pof.28B VV, 25h hnědá, ŘZ 11½ : 13¾, dolní rohový 6ti-blok s počitadly, 1x silně posunutá a 2x zcela vynechaná svislá perforace; dekorativní víceblok!
Vyvolávací cena: Kč
2005
Pof.29Dq, 50h modrá, ŘZ 10½ : 13¾, krásně centrovaná, s ¼ přítisku v modré barvě; označeno a zk. Gi, Mr
Vyvolávací cena: Kč
2006
Pof.30 VV, 75h šedá, s dolním okrajem a počítadlem, s vynechanou vodorovnou perforací nahoře i dole, svislá perforace 11½; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2007
Pof.30A VV, 75h černošedá, levý horní rohový 4-blok s přeložkou levého okraje včetně části perforace; zajímavá výrobní vada, stopa po nálepce jen na horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2008
Pof.31 VV, 100h hnědofialová, svislá 2-páska s vynechanou vodorovnou perforací ve všech řadách, svislá perforace 11½; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
Pof.27N-32N, kompletní nezoubkovaná série ve 4-blocích; pouze nepatrné nálepky na 2 horních známkách, velmi pěkné celky, ve 4-blocích hledané
Vyvolávací cena: Kč
2011
Pof.27N-32N, kompletní nezoubkovaná série, mj. 25h s dolním okrajem a počítadlem; hezké střihy, bezvadná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
Pof.27Na, 15h světle zelená, dobrý střih; označeno a zk. Gi, kat. 4.500Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.28Na, 25h světle hnědá, nezoubkovaná, pěkný střih; označeno a zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč