Aukce 50 / Pohlednice

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
184182 - 1905 BRUNTÁL (Freudenthal) - restaurace Amerika; DA, prošlá,
1905 BRUNTÁL (Freudenthal) - restaurace Amerika; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
182715 - 1908-30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (Franzensbad) - sestava 4ks kolážo
1908-30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (Franzensbad) - sestava 4ks kolážových pohlednic s různými motivy, jako Čáp 2x, Peněženka, Tiskopis; část prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182714 - 1900-07 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) -  sestava 5ks různých k
1900-07 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) - sestava 5ks různých kolážových pohlednic, mj. Okno, Telegram, Tanečnice atd.; 4x prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182658 - 1939 JIHLAVA - radnice vyzdobena nacistickými prapory, noční
1939 JIHLAVA - radnice vyzdobena nacistickými prapory, noční záběr (!), neprošlá fotopohlednice s fialovým příležitostným raz. Pof.PR8; bez poškození
Vyvolávací cena:
182719 - 1901 LIBOCHOVICE - vícezáběrová lito, DA, vydal Böhm; prošlé
1901 LIBOCHOVICE - vícezáběrová lito, DA, vydal Böhm; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182718 - 1900 TEREZÍN - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; pr
1900 TEREZÍN - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182717 - 1899 MĚLNÍK - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; pro
1899 MĚLNÍK - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182739 - 1902 NYMBURK - NÁDRAŽÍ  2-okénková čb pohlednice, nádražní b
1902 NYMBURK - NÁDRAŽÍ 2-okénková čb pohlednice, nádražní budova, záběr vpravo 2 lokomotivy, 2 vagony a 1 vlak; prošlá; celkově dobrý stav
Vyvolávací cena:
184818 - 1897-1945 [SBÍRKY]  PODĚBRADY sbírka 200ks pohlednic, uložen
+23
1897-1945 [SBÍRKY] PODĚBRADY sbírka 200ks pohlednic, uložena v průhledných listech v kroužkových deskách, obsahuje zajímavé kusy jako 1x budoucnost, koláže, tlačené, litografie, neobvyklé záběry atd.; převážně dobrá kvalita, nákupní cena 27.000Kč
Vyvolávací cena:
182722 - 1913 PLZEŇ - pivovar, vícezáběrová lito, prošlé, bez poškoze
1913 PLZEŇ - pivovar, vícezáběrová lito, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182741 - 1898 PRAHA - Karlův most po sesutí při povodni 1890, barevná
1898 PRAHA - Karlův most po sesutí při povodni 1890, barevná lito, DA; pouze omačkané růžky
Vyvolávací cena:
182720 - 1902 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - hotel Merkur, koláž Okno, DA,
1902 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - hotel Merkur, koláž Okno, DA, na výšku; prošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
182713 - 1908 OBRAZOVÝ RÁM - sestava 4ks pohlednic s vlepenými lito z
1908 OBRAZOVÝ RÁM - sestava 4ks pohlednic s vlepenými lito záběry měst VYŠKOV (2x různý text), BUDĚJOVICE, LEDNICE; DA, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182712 - 1910 ERBY - sestava 5ks tlačených lito pohlednic, LUŽE, CHRÁ
1910 ERBY - sestava 5ks tlačených lito pohlednic, LUŽE, CHRÁST U CHRUDIMI, NEVEKLOV, KARLOVY VARY, BÍLINA; 4x DA, zachovalé
Vyvolávací cena:
182736 - 1900 Josef Šváb č. 38, Zde přání k dnešnímu svátku....; proš
1900 Josef Šváb č. 38, "Zde přání k dnešnímu svátku...."; prošlá, odřené růžky a levý horní roh slabší lom
Vyvolávací cena:
182737 - 1900 Josef Šváb č. 513, Že na holky míváš vztek....; prošlá,
1900 Josef Šváb č. 513, "Že na holky míváš vztek...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
182738 - 1900 Josef Šváb č. 514, Neslušné to sice dítě....; prošlá, p
1900 Josef Šváb č. 514, "Neslušné to sice dítě...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
183616 - 1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické vydá
1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické vydání, W.&S./ SUCC./ V.A.; částečné rozlepené a omačkané růžky
Vyvolávací cena:
184181 - 1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešnictv
1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešnictví; prošlá
Vyvolávací cena:
158153 - 1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniform
Vyvolávací cena:
154238 - 1910 FRANZ JOSEF I. - kolorovaná pohlednice s císařem a s čá
Vyvolávací cena:
182711 - 1905-10 VZDUCHOLODĚ  sestava 9ks pohlednic s motivem vzducho
1905-10 VZDUCHOLODĚ sestava 9ks pohlednic s motivem vzducholodí, z toho 1x fotopohled hraběte Zeppelina, 1x fotopohled vzducholodi Italia v letu, ostatní kreslené
Vyvolávací cena:
184863 - 1936 Zeppelin  Deutsche Luftfahrt, propagační barevná pohled
1936 Zeppelin Deutsche Luftfahrt, propagační barevná pohlednice z výstavy v Drážďanech, velký formát, neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
184195 - 1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/  mimořádná sestava
1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/ mimořádná sestava 12 dobových fotopohlednic s vojenskou technikou, pozůstalost po příslušníkovi prvorepublikového automobilového vojska, mj.: obrněné auto s raz. SKUPINA OBRNĚNÝCH AUT V UŽHORODĚ; 2 různé záběry na vojenský pásový traktor WD 50 (Hanomag), 4 různé pohledy na vojenská nákladní vozidla, mj. 1x Praga, 2x záběr z cvičení čs. tankových jednotek apod.; celkově výborný stav, velmi zajímavé
Vyvolávací cena:
184208 - 1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRANO
1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRANOV NAD DYJÍ (Frain a.d. Thaya), bunkr; sestava 2 čb fotopohlednic čs. opevnění po odtržení Sudet, výborný stav
Vyvolávací cena:
184768 - 1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 50 let
1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 50 let 1889 - 1939, neprošlá s protektorátním PR3 + PR4; větší formát, bez poškození
Vyvolávací cena:
184180 - 1939 DIE FAHNE DES SIEGES  propagandistická pohlednice Vlajk
1939 DIE FAHNE DES SIEGES propagandistická pohlednice "Vlajka vítězů" z počátku II. světové války; bezvadný stav, vzácné
Vyvolávací cena:
184205 - 1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO  maďarská propagan
1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO maďarská propagandistické fotopohlednice, záběr na ruinu středověkého hradu u města, nápis "Mindent Vissai" "Vše zpátky"; neprošlá, odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena:
182659 - 1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice doplněn
1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice doplněna 2ks pohlednice s portrétem A.H., neprošlé, opatřeno příležitostnými razítky; bez poškození
Vyvolávací cena:
184772 - 1941 DIE HEIMAT FREI  jednobarevná pohlednice Jihlavský roln
1941 DIE HEIMAT FREI jednobarevná pohlednice "Jihlavský rolník", PR46 IGLAU 1/ 15.III.41/b; vydala "Sammlergruppe Iglau", neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
182716 - 1940 FINSKO  protisovětská propaganda, opilý Stalin s Berijo
1940 FINSKO protisovětská propaganda, opilý Stalin s Berijou a opicí "Kolme samnmielistä - Tři se stejnýám názorem", vydal Karjalan Mieka, No.3, čb, neprošlé, bez vady
Vyvolávací cena:
182740 - 1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem Rodelsport auf
1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem "Rodelsport auf dem Burgsberge" (Hrádek - Varnsdorf); lom v levém dolním rohu
Vyvolávací cena:
182742 - 1898-1912 [SBÍRKY]  sestava 14ks blahopřejných a dětských po
1898-1912 [SBÍRKY] sestava 14ks blahopřejných a dětských pohledů, z toho 10ks tlačené, některé zlacené; obvyklá běžná jakost, 1ks (Vánoce) četné lomy, 2ks skvrny
Vyvolávací cena: