Aukce 53 / Faleristika

1512
21 000
192020
1860 Leopoldův řád 1808, rytířský kříž s válečnou dekorací, bronz zlacená, smalty, označeno Rozet & Fischmeister, puncováno "hvězdička", Marko.052d; vada smaltu, včeně originální etue fy "Rothe & Neffe, Wien, K.u.K. Kammer-Juweliere", vyvolávací cena: 20000 (+5,00%)
Vydraženo za: 21 000 Kč
1513
17 000
192015
1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O., vyvolávací cena: 9000 (+88,89%)
Vydraženo za: 17 000 Kč
1514
192009
1849 Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, Militaer Verdienskreuz III. Klasse 1849, bronz stříbřená a zlacená, smalty, neznačeno, Marko.136m; včetně původní etue ve velmi dobrém stavu, vyvolávací cena: 3000
Vydraženo za: 3 000 Kč
1515
192014
1849 Záslužný kříž 1849, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno RS, puncováno, Marko.138c; včetně originální etue, vyvolávací cena: 6000 (+8,33%)
Vydraženo za: 6 500 Kč
1516
192007
1873 Válečná medaile 2. December 1873, bronz zlacená, Marko.364, včetně původní etue (!) ve velmi dobrém stavu, vyvolávací cena: 1000 (+160,00%)
Vydraženo za: 2 600 Kč
1517
192016
1916 Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a, včetně firemní originální etue v bezvadném stavu, vyvolávací cena: 3000 (+6,67%)
Vydraženo za: 3 200 Kč
1518
191565
1960-1980 [SBÍRKY] sestava 5ks vyznamenání Čestný odznak SNB, Zasloužilý pracovník ND, Nejlepší pracovník dopravy, stříbrný (lokomotiva), Vzorný střelec LM, Čestná hvězda LM, vše v původních etujích, doplněno sestava 3ks tiskařských štočků - kašety filatelistických výstav, 3-obrazový štoček "Filatelistické výstavy v Riegrově kraji 1935", další "Semily III. výstava poštovních známek 1940" a "Výstava pošt. známek Semily 1946", vyvolávací cena: 600
Vydraženo za: 600 Kč