Aukce 53 / Faleristika

192020 - 1860 Leopoldův řád 1808, rytířský kříž s válečnou dekorací,
1860 Leopoldův řád 1808, rytířský kříž s válečnou dekorací, bronz zlacená, smalty, označeno Rozet & Fischmeister, puncováno "hvězdička", Marko.052d; vada smaltu, včeně originální etue fy "Rothe & Neffe, Wien, K.u.K. Kammer-Juweliere"
Vyvolávací cena:
192015 - 1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou, b
1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O.
Vyvolávací cena:
192009 - 1849 Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací
1849 Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, Militaer Verdienskreuz III. Klasse 1849, bronz stříbřená a zlacená, smalty, neznačeno, Marko.136m; včetně původní etue ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
192014 - 1849 Záslužný kříž 1849, zlatý s korunou na vojenské stuze,
1849 Záslužný kříž 1849, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno RS, puncováno, Marko.138c; včetně originální etue
Vyvolávací cena:
192007 - 1873 Válečná medaile 2. December 1873, bronz zlacená, Marko.
1873 Válečná medaile 2. December 1873, bronz zlacená, Marko.364, včetně původní etue (!) ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
192016 - 1916 Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medai
1916 Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a, včetně firemní originální etue v bezvadném stavu
Vyvolávací cena:
191565 - 1960-1980 [SBÍRKY]  sestava 5ks vyznamenání Čestný odznak SN
1960-1980 [SBÍRKY] sestava 5ks vyznamenání Čestný odznak SNB, Zasloužilý pracovník ND, Nejlepší pracovník dopravy, stříbrný (lokomotiva), Vzorný střelec LM, Čestná hvězda LM, vše v původních etujích, doplněno sestava 3ks tiskařských štočků - kašety filatelistických výstav, 3-obrazový štoček "Filatelistické výstavy v Riegrově kraji 1935", další "Semily III. výstava poštovních známek 1940" a "Výstava pošt. známek Semily 1946"
Vyvolávací cena: