Aukce 54 / Naše tipy
1895 KOŘENOV (Bad Wurzelsdorf), předchůdce pohlednic, jednobarevná lito na 1/4 lístku, prošlá, DA, tisk Th. Böhm Neustadt a/M ; drobné natržení v horním okraji, pěkný a vzácný kus
Vyvolávací cena: Kč
1938 ŠUMPERK - fotopohled z obsazení Šumperku německou armádou s nacistickou výzdobou, prošlé se smíšenou frankaturou a provizorními raz. MÄHR. SCHÖNBERG; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1938-39 HLINKA Andrej (1864-1938), sestava 6ks pohlednic, např. Mauzoleum věčného vůdce (2 různé), Otec vlasti atd., 3ks s příležitostnými raz. (1x autopošta) neprošlé; některé vzácné, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1914-1918 HYDROPLÁNY velmi zajímavá partie 18ks čb fotopohlednic se záběry vojenských hydroplánů, navíc 1x negativ; celkově velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1933 PŘEVZETÍ MOCI A. HITLEREM z rukou prezidenta Paula von Hindenburga před kostelem v Postupimi - reprodukce obrazu (autor: Prof. C. Langhorst) dle skutečné události; ojedinělý výskyt, bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
1945-1980 RUDÁ ARMÁDA sestava 8ks různých kreslených propagačních pohlednic, 2x vydané v ČSR, sign. Annalida a Hečko, 1x malý formát
Vyvolávací cena: Kč