Aukce 54 / Ostatní sběratelské obory
1811
1893-1896 LODNÍ LÍSTKY / S. LOEWITH & Co. sestava 6 lodních účtenek za platbu lístků v cizí měně; zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč
1812
1930? MAĎARSKO / sestava 5 maďarských vojenských propagačních nálepek; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1813
1920-1935? [SBÍRKY] OTTO RÜGER - továrna na čokoládu, Podmokly - partie 42ks propagačních kartiček se znaky různých států světa, doplněno o několik kartiček fy Orion - čokoládovny atd.; zajímavé, uloženo na 2 kartách A4
Vyvolávací cena: Kč
1814
1920-2000 [SBÍRKY] partie propagačních nálepek a kartiček, obsahuje zajímavější nálepky a "známky" různých komunistických organizací jako SČSP, ROH, také knihovny, různé spolky, výstavy atd., také z období I. republiky apod.; doplněno o různé nálepky a kartičky ciziny (mj. vánoční) + část moderní (Kaufland, Leo) atd.; uloženo v zásobníku A5 a kartách A4
Vyvolávací cena: Kč
1815
1920-1970 [SBÍRKY] POZŮSTALOST / HEHL Vincenc (1901-1975), významný český ilustrátor - ROZSÁHLÁ POZŮSTALOST desítek až několika stovek kreseb, náčrtů, akvarel, skic - temperové malby, tušové i uhlové kresby krajin atd., několik ex-libris; nepochybně velmi zajímavé pro specialisty, ROZHODNĚ STOJÍ ZA PROHLÍDKU!, téměř 10kg materiálu!
Vyvolávací cena: Kč
1816
1925? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Arch. Dr. Jaroslav Polívka; zachovalý stav, hledané
Vyvolávací cena: Kč
1817
1942 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, formát A3; výnikající stav bez obvyklých natržení či zahnědnutí, složeno, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1818
1930 JOSEF ŠVÁB, blahopřání k novému roku Jos. Šváb-Malostranský s chotí (část rukopis?); zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1819
1903 Mládenci písečtí, plesová pozvánka se secesní kresbou dívky, vlepena lito kresba do tlačené pozvánky; zachovalé, drobné skvrnky pouze na zadní straně, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
1820
1930-1931 MUCHA Alfons (1860–1939), Podbrdská stráž, ročník 4, číslo 1 + Skaut Junák, číslo 6-7, ročník XVII; titulní strany ilustroval A. Mucha; patina, celkově zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč
1821
1903 MUCHA Alfons (1860–1939); Máj, ročník 1, číslo 42, přebal ilustroval A. Mucha; povolená vazba, celkově ale zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč
1822
1940 NACISTICKÁ PROPAGANDA/ NĚMECKO / DER FÜHRER sestava 5ks miniaturních knížek (rozměr 35x50mm) s fotografiemi A. Hitlera od H. Hoffmanna, 5 různých titulů od nástupu k moci po kampaň na východě; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1823
1900-1930? MUCHA Alfons (1860–1939), sestava 3 menších knih vydaných v USA, přebaly (desky) knih s ilustracemi A. Muchy; neobvyklé a zajímavé, celkově zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1824
1897 MUCHA Alfons (1860–1939); Svatopluk Čech, Adamité, Praha 1897 se zajímavými ilustracemi A. Muchy; bezvadný stav, ozdobná vazba
Vyvolávací cena: Kč
1825
1919 MUCHA Alfons (1860–1939); Zlatá Praha, ročník 36, číslo 7-10, litografický přebal ilustroval A. Mucha; skvrny, patina, drobná natržení, přesto zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
Aukce 54 / Ostatní sběratelské obory - Informace
V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:
Akcie, obligace, šeky
Losy
Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky
Legitimace
Fotografie
Propagační nálepky a kartičky
Grafika, umění
Knihy, časopisy
Další sběratelské obory