Aukce 54 / Faleristika

Aktuálně běží Aukce 61, kde můžete najít podobné položky a dražit!
194549 - 1892-1893 sestava 3ks pamětních medailí - Veslařský klub Ohř
1892-1893 sestava 3ks pamětních medailí - Veslařský klub Ohře - Louny, 1x LOUNY 6/8 1893, pozlacený plech se stuhou v původní etui + hliníková medaile se stuhou Ohře - Louny / klubovní závody 4/9 1892 + Pamětní kříž Za věrnost Svazu osvobozených politických vězňů, kříž SOPV z roku 1947 v původní etui
Vyvolávací cena:
194142 -  Sucharda Stanislav, Vltava a Praha - jednostranná plaketa (
Sucharda Stanislav, Vltava a Praha - jednostranná plaketa (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí město, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 57x72mm, uloženo v dárkové papírové paspartě
Vyvolávací cena: