Aukce 54 / Faleristika

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-2 z 2]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1712
194549 / 1712 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1892-1893 sestava 3ks pamětních medailí - Veslařský klub Ohře - Louny, 1x LOUNY 6/8 1893, pozlacený plech se stuhou v původní etui + hliníková medaile se stuhou Ohře - Louny / klubovní závody 4/9 1892 + Pamětní kříž Za věrnost Svazu osvobozených politických vězňů, kříž SOPV z roku 1947 v původní etui
Zařazeno : Faleristika / Rakousko-Uhersko, U:O5
+80,00%
1713
194142 / 1713 - Faleristika / Plakety a odznaky
Sucharda Stanislav, Vltava a Praha - jednostranná plaketa (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí město, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 57x72mm, uloženo v dárkové papírové paspartě
Zařazeno : Faleristika / Plakety a odznaky, U:A5

21.09.2018 18:50