Aukce 57 / Naše tipy

2218
202301 - cca 1940 FRIML Rudolf (1879-1972), významný český hudebn
cca 1940 FRIML Rudolf (1879-1972), významný český hudební skladatel a pianista, zakladatel amerického hudebního divadla, podpis na lístku s datací; podpis na fotografii, autor světového formátu
Vyvolávací cena: 1 000  +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2219
202304 - 1885-1897 HERCI / Ústřední jednota českého herectva - l
1885-1897 HERCI / "Ústřední jednota českého herectva" - legitimace Josefa Štekra - ředitele Štekrovy kočovné divadelní společnosti - jím vyplněno, orazítkováno, s podpisy vedení "Jednoty"; navíc dopis prvního ředitele Národního divadla F. A. Šuberta (ve funkci 1883-1900) J. Muškovi, řediteli kladenského divadla; vzácné a historicky hodnotné dokumenty!
Vyvolávací cena: 2 000
2222
202300 - 1929 BAAROVÁ Lída (1914-2000), jedna z nejslavnějších
1929 BAAROVÁ Lída (1914-2000), jedna z nejslavnějších českých hereček; vlastnoruční podpis na pohlednici k filmu "Ohnivé léto" (1939); zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2226
202303 - 1936 VOSKOVEC Jiří (1905–1981) a WERICH Jan (1905–1980
1936 VOSKOVEC Jiří (1905–1981) a WERICH Jan (1905–1980), čeští herci, fotopohlednice ze hry "Balada z hadrů" dole s vlastnoručními podpisy; odřené růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: 1 200  +0,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
2229
202977 - 1939 ŽIDOVSKÁ HVĚZDA  žlutý textil s černým potiskem
1939 ŽIDOVSKÁ HVĚZDA žlutý textil s černým potiskem "Jude"
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
2231
203166 - 1910 BRNO - Schwechater Bierhalle Brünn, pohled do zahrady
1910 BRNO - Schwechater Bierhalle Brünn, pohled do zahrady restaurace, kolorované, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 600
2232
202351 - 1900-1910 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - sestava 6ks pohlednic, z
1900-1910 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - sestava 6ks pohlednic, z toho 5x dobová fotopohlednice, 1x záběr zaměstnanců místní pošty včetně interiéru; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +400,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2233
202257 - 1900-1940 [SBÍRKY]  partie cca 1000ks různých pohlednic,
1900-1940 [SBÍRKY] partie cca 1000ks různých pohlednic, místopis i motivy, zahraniční i domácí, mj. sestava Podkarpatská Rus I.-V. (značně kompletní) apod.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2234
202224 - 1935 [SBÍRKY]  kompletní sestava 5 sérií pohlednic z Pod
1935 [SBÍRKY] kompletní sestava 5 sérií pohlednic z Podkarpatské Rusi, vydalo nakladatelství Zeibrdlich v Praze, každá série s průvodním slovem Amálie Kožmínové, vše v původních obalech, série I-III. po 6 kusech, série IV. s 5 kusy a série V. se 7 kusy pohlednic, celkem 30 kusů, vše jednobarevné v hnědočerném tónu, obaly mírně omačkané, pohlednice v bezvadné kvalitě
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2236
202975 - 1937 ANTISEMITISMUS   Der ewige Jude, výstava Mnichov, bare
1937 ANTISEMITISMUS Der ewige Jude, výstava Mnichov, barevná propagační celinová pohlednice, PR MÜNCHEN HAUPSTADT DER BEWEGUNG/ DER EWIGE JUDE 8.11.37; bezvadné
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2238
202154 -  VOJENSKÁ LETADLA  sestava 3ks fotopohledů s celkovými z
VOJENSKÁ LETADLA sestava 3ks fotopohledů s celkovými záběry na rakouské vojenské letadlo na letišti 2x a letadlo s demontovanými křídly v závěsu za nákladním autem; bez poškození, pouze průpichy v růžcích
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2239
203194 - 1918-1919 [SBÍRKY]  ČS. ITALSKÉ LEGIE  sestava 11ks fotop
1918-1919 [SBÍRKY] ČS. ITALSKÉ LEGIE sestava 11ks fotopohlednic a autentických fotek (3ks) se záběry vojáků československých italských legií, z toho 1x autentická fotka vojáku v osobním autě s raz. POZSONY a červeným útvarovým raz. 55. SEKCE ... s monogramem ČS, 4ks fotek se záběry míst bojů na italské frontě, doplněno 13ks barevných vojenských karikatur italské provenience
Vyvolávací cena: 2 000
2245
201487 - 1938-1942 A.H. a Mussolini, 3 pohlednice - Hitler v Itálii
1938-1942 A.H. a Mussolini, 3 pohlednice - Hitler v Itálii 1938, litografie prošlá v Římě s raz. FUHRER / DUX 3-9 MAGGIO 1938 a Mussolini v Německu 1940 a 1942 s příležitostnými raz. München, Leipzig; pěkný stav
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2246
202779 - 1942 HEYDRICH Reinhard (1904-1942), SS Obergruppenführer,
1942 HEYDRICH Reinhard (1904-1942), SS Obergruppenführer, říšský protektor ČaM, tištěná pohlednice, velký formát, neprošlá s DR PRAHA 25/ 3.VI.42; bez poškození
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč