cca 1940 FRIML Rudolf (1879-1972), významný český hudební skladatel a pianista, zakladatel amerického hudebního divadla, podpis na lístku s datací; podpis na fotografii, autor světového formátu
Vyvolávací cena: 1 000Kč+120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2219
1885-1897 HERCI / "Ústřední jednota českého herectva" - legitimace Josefa Štekra - ředitele Štekrovy kočovné divadelní společnosti - jím vyplněno, orazítkováno, s podpisy vedení "Jednoty"; navíc dopis prvního ředitele Národního divadla F. A. Šuberta (ve funkci 1883-1900) J. Muškovi, řediteli kladenského divadla; vzácné a historicky hodnotné dokumenty!
Vyvolávací cena: 2 000Kč
2222
1 100Kč
1929 BAAROVÁ Lída (1914-2000), jedna z nejslavnějších českých hereček; vlastnoruční podpis na pohlednici k filmu "Ohnivé léto" (1939); zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000Kč+10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2226
1 200Kč
1936 VOSKOVEC Jiří (1905–1981) a WERICH Jan (1905–1980), čeští herci, fotopohlednice ze hry "Balada z hadrů" dole s vlastnoručními podpisy; odřené růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: 1 200Kč+0,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
2229
5 500Kč
1939 ŽIDOVSKÁ HVĚZDA žlutý textil s černým potiskem "Jude"
Vyvolávací cena: 2 000Kč+175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
2231
1910 BRNO - Schwechater Bierhalle Brünn, pohled do zahrady restaurace, kolorované, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 600Kč
2232
5 000Kč
1900-1910 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - sestava 6ks pohlednic, z toho 5x dobová fotopohlednice, 1x záběr zaměstnanců místní pošty včetně interiéru; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000Kč+400,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2233
2 600Kč
1900-1940 [SBÍRKY] partie cca 1000ks různých pohlednic, místopis i motivy, zahraniční i domácí, mj. sestava Podkarpatská Rus I.-V. (značně kompletní) apod.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000Kč+160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2234
700Kč
1935 [SBÍRKY] kompletní sestava 5 sérií pohlednic z Podkarpatské Rusi, vydalo nakladatelství Zeibrdlich v Praze, každá série s průvodním slovem Amálie Kožmínové, vše v původních obalech, série I-III. po 6 kusech, série IV. s 5 kusy a série V. se 7 kusy pohlednic, celkem 30 kusů, vše jednobarevné v hnědočerném tónu, obaly mírně omačkané, pohlednice v bezvadné kvalitě
Vyvolávací cena: 600Kč+16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2236
900Kč
1937 ANTISEMITISMUS Der ewige Jude, výstava Mnichov, barevná propagační celinová pohlednice, PR MÜNCHEN HAUPSTADT DER BEWEGUNG/ DER EWIGE JUDE 8.11.37; bezvadné
Vyvolávací cena: 900Kč+0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2238
900Kč
VOJENSKÁ LETADLA sestava 3ks fotopohledů s celkovými záběry na rakouské vojenské letadlo na letišti 2x a letadlo s demontovanými křídly v závěsu za nákladním autem; bez poškození, pouze průpichy v růžcích
Vyvolávací cena: 900Kč+0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2239
1918-1919 [SBÍRKY] ČS. ITALSKÉ LEGIE sestava 11ks fotopohlednic a autentických fotek (3ks) se záběry vojáků československých italských legií, z toho 1x autentická fotka vojáku v osobním autě s raz. POZSONY a červeným útvarovým raz. 55. SEKCE ... s monogramem ČS, 4ks fotek se záběry míst bojů na italské frontě, doplněno 13ks barevných vojenských karikatur italské provenience
Vyvolávací cena: 2 000Kč
2245
900Kč
1938-1942 A.H. a Mussolini, 3 pohlednice - Hitler v Itálii 1938, litografie prošlá v Římě s raz. FUHRER / DUX 3-9 MAGGIO 1938 a Mussolini v Německu 1940 a 1942 s příležitostnými raz. München, Leipzig; pěkný stav
Vyvolávací cena: 900Kč+0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2246
2 200Kč
1942 HEYDRICH Reinhard (1904-1942), SS Obergruppenführer, říšský protektor ČaM, tištěná pohlednice, velký formát, neprošlá s DR PRAHA 25/ 3.VI.42; bez poškození