Aukce 57 / Pohlednice

2231
203166 - 1910 BRNO - Schwechater Bierhalle Brünn, pohled do zahrady
1910 BRNO - Schwechater Bierhalle Brünn, pohled do zahrady restaurace, kolorované, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 600
2232
202351 - 1900-1910 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - sestava 6ks pohlednic, z
1900-1910 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - sestava 6ks pohlednic, z toho 5x dobová fotopohlednice, 1x záběr zaměstnanců místní pošty včetně interiéru; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +400,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2233
202257 - 1900-1940 [SBÍRKY]  partie cca 1000ks různých pohlednic,
1900-1940 [SBÍRKY] partie cca 1000ks různých pohlednic, místopis i motivy, zahraniční i domácí, mj. sestava Podkarpatská Rus I.-V. (značně kompletní) apod.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2234
202224 - 1935 [SBÍRKY]  kompletní sestava 5 sérií pohlednic z Pod
1935 [SBÍRKY] kompletní sestava 5 sérií pohlednic z Podkarpatské Rusi, vydalo nakladatelství Zeibrdlich v Praze, každá série s průvodním slovem Amálie Kožmínové, vše v původních obalech, série I-III. po 6 kusech, série IV. s 5 kusy a série V. se 7 kusy pohlednic, celkem 30 kusů, vše jednobarevné v hnědočerném tónu, obaly mírně omačkané, pohlednice v bezvadné kvalitě
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2235
203114 - 1906 Josef Šváb č. 76 - Ticho po pěšině, kudy chodíva
1906 Josef Šváb č. 76 - Ticho po pěšině, kudy chodíval; prošlá, DA, zachovalá
Vyvolávací cena: 500
2236
202975 - 1937 ANTISEMITISMUS   Der ewige Jude, výstava Mnichov, bare
1937 ANTISEMITISMUS Der ewige Jude, výstava Mnichov, barevná propagační celinová pohlednice, PR MÜNCHEN HAUPSTADT DER BEWEGUNG/ DER EWIGE JUDE 8.11.37; bezvadné
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2237
203164 - 1912-1915 Franz Josef I. - sestava 3ks pohlednic s rakouský
1912-1915 Franz Josef I. - sestava 3ks pohlednic s rakouským císařem F. Josefem I., mj. 1x na vyjížďce na saních, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 700
2238
202154 -  VOJENSKÁ LETADLA  sestava 3ks fotopohledů s celkovými z
VOJENSKÁ LETADLA sestava 3ks fotopohledů s celkovými záběry na rakouské vojenské letadlo na letišti 2x a letadlo s demontovanými křídly v závěsu za nákladním autem; bez poškození, pouze průpichy v růžcích
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2240
201486 - 1934-1935 2x Reichsparteitag Nürnberg - Zur Erinnerung...,
1934-1935 2x Reichsparteitag Nürnberg - "Zur Erinnerung...", atypické pohlednice s černo-červeným orámováním se svastikami; obě prošlé se známkami 6Pfg a 12Pfg a příležitostnými razítky, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2241
201490 - 1935-1941 A.H. - 2 portrétní pohlednice, 1x vyfr. známkou
1935-1941 A.H. - 2 portrétní pohlednice, 1x vyfr. známkou s kuponem Mi.BL.9 příležitostné raz. BRESLAU, 1x bianco se známkou Mi.763 a s hledaným raz. EUROPAS EINHEITSFRONT GEGEN DEN BOLSCHEWISMUS; doplněno litografií Gruss aus Nürberg - Die Stadt der Reichsparteitage; zajímavý set!
Vyvolávací cena: 900  +66,7 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
2242
201485 - 1936-1938 2x Reichsparteitag Nürnberg - Orlice 1938 a Pocho
1936-1938 2x Reichsparteitag Nürnberg - Orlice 1938 a "Pochod Hitlerjugend" 1936 (vzácné); prošlé, vyfr. známkami 6Pfg a příležitostnými razítky, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: 800
2243
201489 - 1937-1942 A.H. - 3 pohlednice, se známkami a příležitost
1937-1942 A.H. - 3 pohlednice, se známkami a příležitostnými raz. München, Nürnberg a Obersalzberg, z toho jednou vzácnější snímek ze setkání v Mnichově od atelieru "Atlantic"; 1x prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 900  +77,8 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2244
201488 - 1938 A.H. - Reichskanzler Hitler in seinen geliebten Bergen,
1938 A.H. - "Reichskanzler Hitler in seinen geliebten Bergen", momentka z cesty do rodného Rakouska; čb foto Hofmann / München, se známkou 3Gr a raz. "Der Führer in Wien"; velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2245
201487 - 1938-1942 A.H. a Mussolini, 3 pohlednice - Hitler v Itálii
1938-1942 A.H. a Mussolini, 3 pohlednice - Hitler v Itálii 1938, litografie prošlá v Římě s raz. FUHRER / DUX 3-9 MAGGIO 1938 a Mussolini v Německu 1940 a 1942 s příležitostnými raz. München, Leipzig; pěkný stav
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2246
202779 - 1942 HEYDRICH Reinhard (1904-1942), SS Obergruppenführer,
1942 HEYDRICH Reinhard (1904-1942), SS Obergruppenführer, říšský protektor ČaM, tištěná pohlednice, velký formát, neprošlá s DR PRAHA 25/ 3.VI.42; bez poškození
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2247
196593 - 1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných
1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných kreslených pohlednic italské polní pošty, z toho 2x tank drtící vlajky spojenců, 1x výjev zbraní na pozadí italské vlajky 9 Maggio XXI, vše prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2248
202950 - 1957 Komunistická propaganda - kompletní soubor 8ks kresle
1957 Komunistická propaganda - kompletní soubor 8ks kreslených pohlednic, vydavatel "Tvar", velký formát; nepoužité, bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +340,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč

Aukce 57 / Pohlednice - Informace