Aukce 57 / Ostatní sběratelské obory

2249
203156 - 1898 RAKOUSKO-UHERSKO   pernamentní vstupenka na na Jubilej
1898 RAKOUSKO-UHERSKO pernamentní vstupenka na na Jubilejní výstavu - Vídeň 1898; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2250
203160 - 1939 NĚMECKO  WEHRMACHT III. REICH  průkaz totožnosti pro
1939 NĚMECKO WEHRMACHT III. REICH průkaz totožnosti pro nosiče raněných, pogumovaný textil; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
2251
203161 - 1939 NĚMECKO  WEHRMACHT III. REICH  průkaz vojenského ři
1939 NĚMECKO WEHRMACHT III. REICH průkaz vojenského řidiče, pogumovaný textil; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
2252
203163 - 1954 ČSR  vysokoškolský diplom absolventa Vojenské techn
1954 ČSR vysokoškolský diplom absolventa Vojenské technické akademie v Brně, obor velitelsko - technický na letecké fakultě; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2253
202860 - 1900 KOH-I-NOOR  reklamní nálepky tužkařské firmy, sest
1900 KOH-I-NOOR reklamní nálepky tužkařské firmy, sestava 29ks na 2 volných listech
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2254
203154 - 1918 ČESKÉ NÁRODNÍ SDRUŽENÍ SAO PAULO 1918 / propagač
1918 ČESKÉ NÁRODNÍ SDRUŽENÍ SAO PAULO 1918 / propagační sešitek s nálepkami čs. osobností na podporu padlým československým vojákům v I. světové válce; velmi zajímavé, vzácné
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2255
203153 - 1943 TRUTH PREVAILS - PRAVDA VÍTĚZÍ  válečná propagač
1943 TRUTH PREVAILS - PRAVDA VÍTĚZÍ válečná propagační nálepka, 4-páska a 6-páska tvořící 10-pás s horním okrajem s nápisy, vydal Czechoslovak Information Centre, Broadway, New York 1943; zajímavé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2256
201963 - 1907-1920 První mezinárodní sjezd obchodníků s poštovn
1907-1920 První mezinárodní sjezd obchodníků s poštovními známkami v Praze, sestava 7ks nálepek s vyobrazením Hradčan a zn. Husita a OR v různých barvách na zn. papíru s lepem, reliéfní tisk + 8-blok nálepky Brunner Messe 1907
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč
2257
193345 - 1920-1970 [SBÍRKY]  POZŮSTALOST / HEHL Vincenc (1901-1975)
1920-1970 [SBÍRKY] POZŮSTALOST / HEHL Vincenc (1901-1975), významný český ilustrátor - ROZSÁHLÁ POZŮSTALOST desítek až několika stovek kreseb, náčrtů, akvarel, skic - temperové malby, tušové i uhlové kresby krajin atd., několik ex-libris; nepochybně velmi zajímavé pro specialisty, ROZHODNĚ STOJÍ ZA PROHLÍDKU!, téměř 10kg materiálu!
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2258
203157 - 1938 NĚMECKO - LODNÍ LÍSTKY, sestava 3ks lodních lístk
1938 NĚMECKO - LODNÍ LÍSTKY, sestava 3ks lodních lístků, 2x na loď PRINZESSIN MARIANNE a 1x na loď FRIEDRICH WILHELM - tato loď v 1912 signalizovala Titanicu ledové kry
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč

Aukce 57 / Ostatní sběratelské obory - Informace

V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:

Akcie, obligace, šeky

Losy

Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky

Legitimace

Fotografie

Propagační nálepky a kartičky

Grafika, umění

Knihy, časopisy

Další sběratelské obory