Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Aukce 59 / Filatelie / Evropa / Rakousko
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
422
6 000 Kč
Tip
+25
1879-1918 [SBÍRKY] menší generální sbírka s mírnou specializací v perforaci, všechny základní řady zn. razítkované i nepoužité včetně doplatních, Krajinky s odchylkami perforace, doplněno přetiskovými zn. SHS a zn. pro Krétu a Levantu; uloženo v 1 zásobníku A4, kat. min. 1.500€
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +50,0 %
U:Z
Vydraženo za: 6 000 Kč
424
1 200 Kč
+1
1864 Mi.U27, obálka 3Kr zelená zaslaná jako R, dofr. na zadní straně zn. 5Kr stejné emise, Mi.32, červené rámečkové raz. WIEN/ RECOMMANDIRT 12/12 1864, vzadu příchozí DR WIEDEN in WIEN/ 12.12., natržená horní chlopeň s firemním prolisem "Dr. Fl. Fischer/ K.K. Notar" (předchůdce perfinů) a celá pečeť; pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 200 Kč +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 200 Kč
426
---- Kč
Tip
+1
1867 celinové obálky vydání 1867, sestava 3ks s hodnotou 5Kr červená, 2x zasláno jako R z Brna do Vídně, na zadní straně dofr. zn. emise 1867 z toho 1x dofr. 2x 5Kr, Mi.37II a 1x dofr. zn. 10Kr MI.38II, podací DR BRÜN STADT 30/11 76 a 14/1 78 doplněno červeným rekomandačním kruhovým raz. RECOMMANDIRT BRÜNN + obálka adresovaná do Řecka, dofr. na přední straně zn. 5Kr stejné emise, podací DR BADEN 28/7 80, vzadu tranzit TRIEST a příchod ATHENE; bez poškození, kat. Ferch. 550€
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
U:A5
Vráceno
427
---- Kč
Tip
+1
1890 KL Ferch.59F, CHYBOTISK FJ I. 5Kr namísto 2Kr, DR WIEN 60/ 6.10.94; dv na pravém okraji, celkově mimořádně kvalitní exemplář; zcela ojedinělé a dle textu jasně NEFILATELISTICKÉ POUŽITÍ, navíc do ciziny (Leipzig); kat. 1.400€ ++, tento chybotisk je podstatně vzácnější než "5 Kr" 1873!
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
U:A5
Vráceno
430
---- Kč
Tip
+1
1916 KL Viribus Unitis 1914 POUŽITÝ V LICHTENŠTEJNSKU - DR ESCHEN 5.IV.16, příchozí VADUZ 6.IV.16, dofr. na EXPRESS 5+10+10h (licht.) a 10h válečná rakouská Ferch.182; jedna 10h známka dv, jinak bezvadné, kat. min. 1.500€ (viz. Ferch. IV. díl str.433); velmi vzácná celina!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
U:A5
Vráceno
432
---- Kč
Tip
+1
1915-1917 sestava 7ks celých balíkových průvodek s přitištěným kolkem 10h, vše adresováno do Turecka či dnešní Sýrie, vyfr. vysokými frankaturami zn. Jubilejní 1908 2K a 1K, výplatní emise 1916 Znak 2K a 3K, různá podací DR WIEN, TRAUN, ZABLOCIE, PRAHA; vše zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
U:A5
Vráceno
433
8 500 Kč
Tip
+53
1875-1935 [SBÍRKY] AKUMULACE RAKOUSKÝCH CELIN sestava více jak 600ks dopisnic, zálepek, celinových novinových pásek, obálek, obsahuje dopisnice od žluťásků po obrazové, mnohé kusy se zajímavými razítky, část nepoužitých dopisnic a obálek, z toho i vydání pro Levantu, jazykové mutace, dvojité dopisnice atd., poválečné se zajímavými frankaturami z období inflace, doplněno množstvím větších dílů poštovních průvodek; různá kvalita, uloženo ve 2 kancelářských pořadačích, pozůstalost po obchodníkovi, množství materiálu k dalšímu zpracování!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +183,3 %
U:Z
Vydraženo za: 8 500 Kč
434
3 200 Kč
Tip
+2
1900-1918 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 32ks celistvostí s razítky z Čech a Moravy, mj. NUČICE, ŽĎÁRNÁ, MISTŘICE, DOUBRAVICE, NEUMĚTELY, JENŠOVICE, VELKÉ JEŘICE, VELKÝ ÚJEZD, NAUTONICE, TISMICE, PADRŤ, NESUCHYŇ, ÚHONICE, PODBŘEZÍ - SKALKA, ZAHÁJ, ODŘICHOVICE, ZBEČNO atd.; převážně velmi pěkné otisky razítek, bez poškození, mj. MISTĚICE s DR BÍLOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ 3/11 03 - kat. Gebauer -,-
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
U:O5
Vydraženo za: 3 200 Kč
437
2 000 Kč
Tip
+2
1901 celý nákladní list Dunajské plavby Ersten k.k. priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft s vylepeným kolkem 10h emise 1898 s perfinem "K.M." s modrým rámečkovým raz. D.D.S.G. WIEN 3/X 1901; zachovalé, pouze přehyby, perfiny na fiskálních známkách jsou velmi hledané!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
U:A4
Vydraženo za: 2 000 Kč
441
9 000 Kč
Tip
+1
1868 DDSG / Ferch.1, 17Kr jasně červená, DR WIDDIN na dopisu do KOMÁRNA (!), přídavné datové raz. 23/10; pěkný dopis s běžnými stopami stáří, kat. 500€, je známo pouze několik dopisů dunajské paroplavby přepravených až na slovenské území!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +80,0 %
U:A5
Vydraženo za: 9 000 Kč
454
3 200 Kč
Tip
+11
1915-1917 LETECKÉ ÚTVARY sestava 11ks lístků s razítky letckých útvarů, mj. FLIEGERKOMPAGNIE Nr.3, Nr.8 (3ks), Nr.11, Nr.57, SCHULKOMPAGNIE Nr.2, FLIEGER PARK Nr.8, FLIEGERETAPPENPARK Nr.4, FELDWETTERSTATION LUBLIN, 3x pohlednice s leteckou tematikou, 1x fotopohled z vojenského lazaretu; bez poškození, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
U:A5
Vydraženo za: 3 200 Kč
455
3 400 Kč
Tip
+5
1916 BALÓNOVÉ ÚTVARY sestava 5ks pohlednic, 2x prošlé s razítky balonových pozorovacích útvarů jako BALLONABTEILUNG Nr.3 a Nr.8, fotopohlednice s záběry balonů, 1x sestřelený balon s popisem, 1x oficielní pohlednice Ballonabteilung Nr.3, 1x fotopohled příslušníka balonových jednotek; zachovalé, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
U:A5
Vydraženo za: 3 400 Kč
458
2 200 Kč
Tip
1918 2 spěšné tiskopisy se správnými frankaturami 3h FJ I. 1917 + 2h spěšná (bosenská) resp. 3h FJ I. 1915 (!) + 2h spěšná (bosenská), raz. ETAPPENPOSTAMT a ZENSURSTELLE BELGRAD, zasláno do Bratislavy; kat. Ferch. 500€, navíc přiložen přefrankovaný tiskopis s 5h spěšnou, na tutéž adresu a s příchozím DR; mimořádná nabídka, správně frankované spěšné tiskopisy se téměř nevyskytují
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 200 Kč
460
3 400 Kč
Tip
+15
1879-1918 [SBÍRKY] R-U FELDPOST / VYDÁNÍ ITÁLIE, MONTENEGRO, RUMÄNIEN, SERBIEN / sbírka zn. vydání FP, mnohé kompletní série většinou s nálepkou, ale i svěží a razítkované, příměs BaH; vše v 1 zásobníku A4, kat. cca 1.200€
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +13,3 %
U:Z
Vydraženo za: 3 400 Kč
461
15 000 Kč
Tip
+69
1914-1918 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava více jak 2000ks lístků, pohlednic a dopisů s razítky RU polní pošty, obsahuje mnohé číslicová razítka, různá útvarová raz. jako Komandatury, nemocnice, nemocniční vlaky, železniční jednotky, razítka válečných lodí, korespondence na české námořníky, etapní pošty, Srbsko, Černá Hora, Albánie, Polsko, přepravní útvary atd.; různá kvalita, uloženo v 8 kancelářských šanonech v krabici IKEA, více jak 20kg materiálu, vysoká tržní hodnota, pozůstalost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +50,0 %
U:IK
Vydraženo za: 15 000 Kč
462
8 500 Kč
Tip
+25
1914-1948 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - ČÍSELNÁ RAZÍTKA sbírka cca 700ks lístků a pohlednic s razítky RU polní pošty od Nr.3 - Nr.650, různé varianty, doplněno různými útvarovými raz., mnohé zajímavé pohlednice, válečné motivy atd.; různá kvalita, převážně dobrá, uloženo ve 3 kancelářských šanonech, pozůstalost
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
U:K
Vydraženo za: 8 500 Kč
464
20 000 Kč
+44
1850-1918 [SBÍRKY] sbírka v albu Safe, kromě 2K 1910 kompletní, mj. 2x emise 1850, 2Kr a 3Kr 1858 I. typy, Novinové 1851, 58, 61 (4x), 3Kr 1861 s červeným raz., 5x 50Kr 1867, zoubkování a barevná razítka, 3x 10K 1908, 5K a 10K 1910 raz., letecké vícekrát, doplatní komplet a vícekrát, zuby 1900 apod., mnoho známek raz. i *; kat. min 9.500€ - velké množství známek a specialit vůbec nepočítáno!
Vyvolávací cena: 19 000 Kč +5,3 %
U:Z
Vydraženo za: 20 000 Kč
465
6 000 Kč
+14
1878-1847 [SBÍRKY] OBCHODNÍ ZÁSOBA / velký zásobník s částí obchodního skladu, Výplatní 1936-1937, doplatní od roku 1890, Telegrafní, DDSG (nepočítáno), ND Merkury 1933; velké množství materiálu, kat. přes 9.000€; výhodná položka pro další zpracování a prodej!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +20,0 %
U:Z
Vydraženo za: 6 000 Kč
466
8 500 Kč
Tip
+72
1850-1990 [SBÍRKY] VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava odhadem 2000ks dopisů, dopisnic, obálek, převážně z období 1900 - 1950, obsahuje mnohé kusy se zajímavými razítky, císařské Rakousko v horší kvalitě, množství průvodek, doplatky, inflace, razítka VLP, poštovny, obsazení Rakouska, příležitostná razítka - výstavy, FDC, soukromá i firemní korespondence, z větší části adresováno do ČSR; různá kvalita, uloženo ve 7 kancelářských pořadačích v krabici IKEA, pozůstalost po obchodníkovi, více jak 17kg materiálu k dalšímu zpracování, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
U:IK
Vydraženo za: 8 500 Kč