Aukce 59 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Filatelistické obory

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Aukce 70, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
434
3 200 
Tip
208135 - 1900-1918 ČESKÉ ZEMĚ /  sestava 32ks celistvostí s razí
+2
Jakost/Jakost/Jakost
1900-1918 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 32ks celistvostí s razítky z Čech a Moravy, mj. NUČICE, ŽĎÁRNÁ, MISTŘICE, DOUBRAVICE, NEUMĚTELY, JENŠOVICE, VELKÉ JEŘICE, VELKÝ ÚJEZD, NAUTONICE, TISMICE, PADRŤ, NESUCHYŇ, ÚHONICE, PODBŘEZÍ - SKALKA, ZAHÁJ, ODŘICHOVICE, ZBEČNO atd.; převážně velmi pěkné otisky razítek, bez poškození, mj. MISTĚICE s DR BÍLOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ 3/11 03 - kat. Gebauer -,-
Vyvolávací cena: 2 000  +60,0 %
U:O5
Vydraženo za: 3 200 Kč
435
---- Kč
206385 - 1905-1916 HERRNFELD, PĚČÍN, LIBŘICE, ČIČOV, REICHENSTA
Jakost/Jakost
1905-1916 HERRNFELD, PĚČÍN, LIBŘICE, ČIČOV, REICHENSTADT, FORSTLEHRANSTALT, BEZMĚROV, TEPLICE, pěkné otisky razítek poštoven; zachovalé
Vyvolávací cena: 800 
U:A5
Vráceno
436
600 
206386 - 1906 MICHOVICE / fialové rámečkové raz. poštovny na ú
+1
Jakost
1906 MICHOVICE / fialové rámečkové raz. poštovny na úředním R dopise kde zn. 5H + 2x 10H je uhrazen pouze R poplatek, podací DR ČECHTICE 23/9 06, vzadu příchozí DR LEDEČ 22.IX.06; bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 600 Kč
437
2 000 
Tip
209315 - 1901 celý nákladní list Dunajské plavby Ersten k.k. priv
+2
Jakost
1901 celý nákladní list Dunajské plavby Ersten k.k. priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft s vylepeným kolkem 10h emise 1898 s perfinem "K.M." s modrým rámečkovým raz. D.D.S.G. WIEN 3/X 1901; zachovalé, pouze přehyby, perfiny na fiskálních známkách jsou velmi hledané!
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A4
Vydraženo za: 2 000 Kč
438
---- Kč
Tip
209311 - 1911 Maxa W19, celá poštovní průvodka s přitištěným
+1
Jakost
1911 Maxa W19, celá poštovní průvodka s přitištěným kolkem 10h a vyfr. zn. 2K Mi.154, průvodka i zn. s perfinem "WK" fy Waldes & Ko., podací DR VRŠOVICE 9.XII.11, adresováno do Švýcarska; bez poškození, perfin z českého území ve známce i celině!
Vyvolávací cena: 1 800 
U:A5
Vráceno
439
1 300 
Tip
209312 - 1912 Maxa ?, Liberec, dosud neznámý perfin W.B. z českýc
+1
Jakost
1912 Maxa ?, Liberec, dosud neznámý perfin "W.B." z českých zemí, celá dobírková poštovní průvodka vyfr. zn. Mi.144, 149, 153, všechny s perfinem, podací DR REICHENBERG 1/3 12, adresováno do Rumunska
Vyvolávací cena: 1 200  +8,3 %
U:A5
Vydraženo za: 1 300 Kč
440
6 500 
Tip
209413 - 1866 DDSG / Ferch.3I, 10Kr zelená, DR SISTOV na dopisu do O
+1
Jakost
1866 DDSG / Ferch.3I, 10Kr zelená, DR SISTOV na dopisu do Orsovy; bezvadné zoubkování, kat. 450€, mimořádná kvalita!
Vyvolávací cena: 6 000  +8,3 %
U:A5
Vydraženo za: 6 500 Kč
441
9 000 
Tip
209415 - 1868 DDSG / Ferch.1, 17Kr jasně červená, DR WIDDIN na dop
+1
Jakost
1868 DDSG / Ferch.1, 17Kr jasně červená, DR WIDDIN na dopisu do KOMÁRNA (!), přídavné datové raz. 23/10; pěkný dopis s běžnými stopami stáří, kat. 500€, je známo pouze několik dopisů dunajské paroplavby přepravených až na slovenské území!
Vyvolávací cena: 5 000  +80,0 %
U:A5
Vydraženo za: 9 000 Kč
442
8 000 
Tip
209412 - 1869 DDSG / Ferch.2, 10Kr lila, DR WIDDIN na dopisu do Rustz
+1
Jakost
1869 DDSG / Ferch.2, 10Kr lila, DR WIDDIN na dopisu do Rustzuku; pěkný dopis s běžnými stopami stáří, kat. 1.100€, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 4 500  +77,8 %
U:A5
Vydraženo za: 8 000 Kč
443
16 000 
Tip
209414 - 1871 DDSG / Ferch.4, 10Kr červená DR SISTOV na dopisu do O
+1
Jakost
1871 DDSG / Ferch.4, 10Kr červená DR SISTOV na dopisu do Orsovy; bezvadný dopis, kat. 2.700€, velmi vzácné, je známo jen několik dopisů s červenou desítkou!
Vyvolávací cena: 16 000  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 16 000 Kč
444
4 000 
Tip
209417 - 1871-1876 DDSG / 2 celé průvodky k zásilkám přepravený
+1
Jakost
1871-1876 DDSG / 2 celé průvodky k zásilkám přepraveným Dunajskou plavbou, vyfr. kolky 5kr, DR NOVOSELO a PEST (zpáteční směr je vzácnější), do Barczu a Kalocsy; ojedinělé, pochází z významné sbírky rakouské lodní pošty
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 4 000 Kč
445
2 000 
Tip
207995 - 1903-1909 LLOYD / sestava 5ks lístků s lodními razítky,
Jakost/Jakost
1903-1909 LLOYD / sestava 5ks lístků s lodními razítky, obsahuje lodě LEDA, THALIA (2x), WURMBRAND a SEMIRAMIS - na pohlednici s vyobrazením stejné lodi; bez poškození, střední kvalita otisků razítek
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 000 Kč
446
300 
209116 - 1915 CENZURA  vyfr. pohlednice odeslaná z Puly do Brna, se
+1
Jakost
1915 CENZURA vyfr. pohlednice odeslaná z Puly do Brna, se strojovým raz. POLA 17.V.15, doplněno červeným cenzurním raz. Námořní válečné základy v Pule "Staatspolizeilich zensuriert"; bez poškození
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 300 Kč
447
1 700 
209378 - 1915 pohlednice z lodi Dampfer IV (dříve parník Gastein,
+1
Jakost
1915 pohlednice z lodi "Dampfer IV" (dříve parník Gastein, Österreichischer Lloyd), přestavěn na torpédoborec, s palubním raz. DAMPFER "IV", fialovým "KRIEGSMARINE TORPEDO-DEPOT-SCHIFF" a DR POLA/ 5.2.15, zasláno do Brna
Vyvolávací cena: 1 200  +41,7 %
U:A5
Vydraženo za: 1 700 Kč
448
2 400 
205003 - 1914-1916 SRBSKO / Mi.1-21, FJ I. 1H-10K s přetiskem SERBIE
+1
Jakost
1914-1916 SRBSKO / Mi.1-21, FJ I. 1H-10K s přetiskem SERBIEN, vše s raz. BELEGRAD; kat. 750€
Vyvolávací cena: 2 000  +20,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 400 Kč
449
1 000 
208408 - 1918 ITÁLIE /Ferch.20, 23, novinové 3C/2h raz. a 22C/20h *
+1
Jakost/Jakost
1918 ITÁLIE /Ferch.20, 23, novinové 3C/2h raz. a 22C/20h *, zoubkování 11½; obě bezvadné, kat. 255€, 22C v této perforaci je vzácná, vyšel jediný arch!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 000 Kč
450
---- Kč
Tip
207017 - 1914 LÍSTEK Z BŘEZOVÉ KŮRY/ K.K. LANDSTURMWACHKOMMANDO
+1
Jakost
1914 LÍSTEK Z BŘEZOVÉ KŮRY/ K.K. LANDSTURMWACHKOMMANDO lístek PP z březové kůry zaslaný jako R- do Prahy z haličského Kosmacz, vyfr. 3 zn. emise Jubilejní 1908; zachovalé
Vyvolávací cena: 900 
U:A5
Vráceno
451
---- Kč
Tip
207982 - 1914-1916 OKRESNÍ RAZÍTKA - TARNSTEMPEL  sestava 8ks líst
Jakost/Jakost
1914-1916 OKRESNÍ RAZÍTKA - TARNSTEMPEL sestava 8ks lístků s různými provizorními razítky polních pošt jako III/232, IX/2, 59, 137, 406, 639, uherské 913 a 137 v kruhu; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A5
Vráceno
452
---- Kč
209416 - 1915 obálka DDSG s Ferch.FP 31, FJI 20h s DR K.U.K. ETAPPEN
+1
Jakost
1915 obálka DDSG s Ferch.FP 31, FJI 20h s DR K.U.K. ETAPPENPOSTAMT OBRENOVAC; vzácné přídavné razítko PP SCHIFFSTATIONSKOMMANDO štábu dunajsko-sávské flotily, zasláno do Budapešti
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A5
Vráceno
453
1 000 
207977 - 1915 VÁLEČNÁ PROPAGANDA  sestava 5ks lístků s razítky
Jakost/Jakost
1915 VÁLEČNÁ PROPAGANDA sestava 5ks lístků s razítky či nálepkou s heslem "GOTT STRAFE ENGLAND!", 1x různé přídavné razítko, 1x nálepka; zachovalé, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 000 Kč
454
3 200 
Tip
207987 - 1915-1917 LETECKÉ ÚTVARY  sestava 11ks lístků s razítky
+11
Jakost/Jakost
1915-1917 LETECKÉ ÚTVARY sestava 11ks lístků s razítky letckých útvarů, mj. FLIEGERKOMPAGNIE Nr.3, Nr.8 (3ks), Nr.11, Nr.57, SCHULKOMPAGNIE Nr.2, FLIEGER PARK Nr.8, FLIEGERETAPPENPARK Nr.4, FELDWETTERSTATION LUBLIN, 3x pohlednice s leteckou tematikou, 1x fotopohled z vojenského lazaretu; bez poškození, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
U:A5
Vydraženo za: 3 200 Kč
455
3 400 
Tip
207989 - 1916 BALÓNOVÉ ÚTVARY  sestava 5ks pohlednic, 2x prošlé
+5
Jakost
1916 BALÓNOVÉ ÚTVARY sestava 5ks pohlednic, 2x prošlé s razítky balonových pozorovacích útvarů jako BALLONABTEILUNG Nr.3 a Nr.8, fotopohlednice s záběry balonů, 1x sestřelený balon s popisem, 1x oficielní pohlednice Ballonabteilung Nr.3, 1x fotopohled příslušníka balonových jednotek; zachovalé, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000  +70,0 %
U:A5
Vydraženo za: 3 400 Kč
456
3 000 
207976 - 1916-1917 ALBÁNIE, RUMUNSKO, TURECKO  sestava 5ks lístků
+5
Jakost/Jakost
1916-1917 ALBÁNIE, RUMUNSKO, TURECKO sestava 5ks lístků s razítky národních útvarů, mj. ALBANER GRUPPE - dva různé druhy, K.K. RUMÄNENBATAILLON; bez poškození
Vyvolávací cena: 900  +233,3 %
U:A5
Vydraženo za: 3 000 Kč
457
1 700 
207839 - 1917-1918 sestava 5 dopisů, z toho 2x R, vyfr. zn. PP FJ I.
Jakost
1917-1918 sestava 5 dopisů, z toho 2x R, vyfr. zn. PP FJ I. 1915, DR BELGRAD, ŠABAC, přídavná raz. PP, 1x 4-blok, vše přesné frankatury
Vyvolávací cena: 1 700  +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 700 Kč
458
2 200 
Tip
207842 - 1918 2 spěšné tiskopisy se správnými frankaturami 3h FJ
Jakost
1918 2 spěšné tiskopisy se správnými frankaturami 3h FJ I. 1917 + 2h spěšná (bosenská) resp. 3h FJ I. 1915 (!) + 2h spěšná (bosenská), raz. ETAPPENPOSTAMT a ZENSURSTELLE BELGRAD, zasláno do Bratislavy; kat. Ferch. 500€, navíc přiložen přefrankovaný tiskopis s 5h spěšnou, na tutéž adresu a s příchozím DR; mimořádná nabídka, správně frankované spěšné tiskopisy se téměř nevyskytují
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 200 Kč
459
800 
209290 - 1918 ZAJATECKÁ POŠTA  lístek zaslaný z Francie do zajate
+1
Jakost
1918 ZAJATECKÁ POŠTA lístek zaslaný z Francie do zajateckého tábora ASCHAH a.d. DONAU, podací DR GIRONDE 16/7 18, doplněno 50h táborovou poukazkou K.u.K. KRIEGSGEFANGENENLAGER in ASCHACH a.D.; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +14,3 %
U:A5
Vydraženo za: 800 Kč
460
3 400 
Tip
209038 - 1879-1918 [SBÍRKY]  R-U FELDPOST /  VYDÁNÍ ITÁLIE, MONTE
+15
Jakost/Jakost/Jakost
1879-1918 [SBÍRKY] R-U FELDPOST / VYDÁNÍ ITÁLIE, MONTENEGRO, RUMÄNIEN, SERBIEN / sbírka zn. vydání FP, mnohé kompletní série většinou s nálepkou, ale i svěží a razítkované, příměs BaH; vše v 1 zásobníku A4, kat. cca 1.200€
Vyvolávací cena: 3 000  +13,3 %
U:Z
Vydraženo za: 3 400 Kč
461
15 000 
Tip
208017 - 1914-1918 [SBÍRKY]  KuK FELDPOST - VELKÁ AKUMULACE CELISTV
+69
Jakost/Jakost/Jakost
1914-1918 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava více jak 2000ks lístků, pohlednic a dopisů s razítky RU polní pošty, obsahuje mnohé číslicová razítka, různá útvarová raz. jako Komandatury, nemocnice, nemocniční vlaky, železniční jednotky, razítka válečných lodí, korespondence na české námořníky, etapní pošty, Srbsko, Černá Hora, Albánie, Polsko, přepravní útvary atd.; různá kvalita, uloženo v 8 kancelářských šanonech v krabici IKEA, více jak 20kg materiálu, vysoká tržní hodnota, pozůstalost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +50,0 %
U:IK
Vydraženo za: 15 000 Kč
462
8 500 
Tip
208012 - 1914-1948 [SBÍRKY]   KuK FELDPOST - ČÍSELNÁ RAZÍTKA  sb
+25
Jakost/Jakost
1914-1948 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - ČÍSELNÁ RAZÍTKA sbírka cca 700ks lístků a pohlednic s razítky RU polní pošty od Nr.3 - Nr.650, různé varianty, doplněno různými útvarovými raz., mnohé zajímavé pohlednice, válečné motivy atd.; různá kvalita, převážně dobrá, uloženo ve 3 kancelářských šanonech, pozůstalost
Vyvolávací cena: 5 000  +70,0 %
U:K
Vydraženo za: 8 500 Kč
463
1 100 
Tip
137294 - 1918 WIEN - LEMBERG / dopisnice Karel 8h zaslaná jako Let.
+1
Jakost/Jakost
1918 WIEN - LEMBERG / dopisnice Karel 8h zaslaná jako Let. do Lvova, dofr. leteckými známkami s přetiskem FLUGPOST Mi.225-227x, DR FLUGPOST WIEN 1/ 1.VI.18, vzadu příchozí LEMBERG; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 100 Kč