Aukce 59 / Filatelie / ČSR I. / Legionářské 1919

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
2137
209234 -  Pof.27, 29, 30-32, sestava 17ks rohových 4-bloků nebo 2-pás
Pof.27, 29, 30-32, sestava 17ks rohových 4-bloků nebo 2-pásek s DZ a DČ, vše bez nátisků; svěží
Vyvolávací cena: 600  +116,7 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
2138
207625 -  Pof.27-32, 15h - 120h, kompletní řada 6ks 100ks archů, 15h
Pof.27-32, 15h - 120h, kompletní řada 6ks 100ks archů, 15h DZ přerušená pomlčka za počítadlem 3,-; 50h DZ zkrácená pomlčka za počítadlem 5,-; 75h DČ 3; 100h DČ 5; 120h DČ 7; hodnota 25h hnědá s DV ZP 11, 21 a 91, perforace Pof.17B, 28B, 29A, 30B, 31B, 32B; vše svěží, pouze několik lehkých přehybů v perforaci, bez poškozených okrajů, uloženo v obalech na archy Leuchtturm
Vyvolávací cena: 2 000  +30,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2139
209235 -  Pof.27D+F, 28Aa, 28D, 30C, sestava 6ks zn. a 4ks 4-bloků, r
Pof.27D+F, 28Aa, 28D, 30C, sestava 6ks zn. a 4ks 4-bloků, různé perforace a vady, např. dvojitá perforace 15h, nepravý kupon 75h atd.; převážně svěží
Vyvolávací cena: 900  +22,2 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2140
207893 -  Pof.28Aa, 25h světle hnědá s HZ 13¾ : 13½, celá l
Pof.28Aa, 25h světle hnědá s HZ 13¾ : 13½, celá levá polovina 100ks archu s okraji; svěží, v rozích zk. a označeno Vrba, v takto velkém bloku ojedinělý výskyt, kat. 5.500Kč++
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
2141
207304 -  Pof.29B, 50h modrá, 2ks, I. a II. typ, ŘZ 11½ : 13
Pof.29B, 50h modrá, 2ks, I. a II. typ, ŘZ 11½ : 13¾; zk. Gi a Kar
Vyvolávací cena: 1 200  +66,7 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2142
207626 -  Pof.30B, 75h šedá, kompletní 100ks arch, DČ 4; svěží, bez p
Pof.30B, 75h šedá, kompletní 100ks arch, DČ 4; svěží, bez poškození, lehký přehyb v perforaci, obal Leuchtturm
Vyvolávací cena: 400  +50,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2143
4 500
207627 -  Pof.31Ba, 100h hnědofialová, kompletní 100ks arch v černofi
Pof.31Ba, 100h hnědofialová, kompletní 100ks arch v černofialové barvě, DČ 6, ve spodním okraji 10x nepravý kupon - dvojitá perforace; svěží, bez poškození, pouze lehký přehyb v perforaci, obal Leuchtturm
Vyvolávací cena: 2 000  +125,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
2144
21 000
206555 -  Pof.27Na, 15h světle zelená nezoubkovaná; svěží, zk. Vrba,
Pof.27Na, 15h světle zelená nezoubkovaná; svěží, zk. Vrba, luxusní
Vyvolávací cena: 3 000  +600,0 %
Vydraženo za: 21 000 Kč
2145
207400 -  ZT  soutisk 4ks zkusmých tisků nepřijatých návrhů na Legion
ZT soutisk 4ks zkusmých tisků nepřijatých návrhů na Legionářské zn. (J. Benda), v černé barvě na zn. papíru s lepem; svěží, zk. Kar
Vyvolávací cena: 2 400  +50,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč