Aukce 59 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Filatelistické obory
434
3 200 Kč
1900-1918 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 32ks celistvostí s razítky z Čech a Moravy, mj. NUČICE, ŽĎÁRNÁ, MISTŘICE, DOUBRAVICE, NEUMĚTELY, JENŠOVICE, VELKÉ JEŘICE, VELKÝ ÚJEZD, NAUTONICE, TISMICE, PADRŤ, NESUCHYŇ, ÚHONICE, PODBŘEZÍ - SKALKA, ZAHÁJ, ODŘICHOVICE, ZBEČNO atd.; převážně velmi pěkné otisky razítek, bez poškození, mj. MISTĚICE s DR BÍLOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ 3/11 03 - kat. Gebauer -,-
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
437
2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
441
9 000 Kč
1868 DDSG / Ferch.1, 17Kr jasně červená, DR WIDDIN na dopisu do KOMÁRNA (!), přídavné datové raz. 23/10; pěkný dopis s běžnými stopami stáří, kat. 500€, je známo pouze několik dopisů dunajské paroplavby přepravených až na slovenské území!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +80,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
454
3 200 Kč
1915-1917 LETECKÉ ÚTVARY sestava 11ks lístků s razítky letckých útvarů, mj. FLIEGERKOMPAGNIE Nr.3, Nr.8 (3ks), Nr.11, Nr.57, SCHULKOMPAGNIE Nr.2, FLIEGER PARK Nr.8, FLIEGERETAPPENPARK Nr.4, FELDWETTERSTATION LUBLIN, 3x pohlednice s leteckou tematikou, 1x fotopohled z vojenského lazaretu; bez poškození, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
455
3 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
458
2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
460
3 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +13,3 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
461
15 000 Kč
+69
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
462
8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 8 500 Kč