Aukce 61 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Celiny

389
214205 - 1869 RANÉ POUŽITÍ  dopisnice žluťásek 2Kr, Mi.P1, poda
1869 RANÉ POUŽITÍ dopisnice žluťásek 2Kr, Mi.P1, podací DR DUX 11/11, příchod WIEN 12/11 69; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
390
210768 - 1875 Mi.P18b, dopisnice 2Kr žluťásek, úzký háček nad
1875 Mi.P18b, dopisnice 2Kr "žluťásek", úzký háček nad písmenem "s", 4. náklad (dle kombinací teček v orámování), luxusní otisk 2-řádkového DR TROPPAU/ 31.AUG 75 (Opava); bez poškození, ex Dražan
Vyvolávací cena: 600
391
213270 - 1870-1875 SESTAVA / 26ks KL žluťásek, vše vydání pro H
1870-1875 SESTAVA / 26ks KL "žluťásek", vše vydání pro Halič, různá raz., mj. 1x modré; různá, převážně solidní kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +200,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
392
212955 - 1889-1906 sestava 6 KL a 2 pohlednice, vše do zajímavých
1889-1906 sestava 6 KL a 2 pohlednice, vše do zajímavých destinací, mj. "rumunská" 2Kr 1890 použitá v Brně dofr. 1+2Kr do Švýcarska, dále Švédsko, 2 x N. Zéland, Austrálie, navíc vzácná novinová páska 2Kr+3+5Kr taktéž do Austrálie (Melbourne); bezvadné, vysoký katalog
Vyvolávací cena: 2 400
393
214965 - 1890 DVOJITÝ KL 2Kr FJ I. hnědá, dofrankovaný zn. 3Kr 18
1890 DVOJITÝ KL 2Kr FJ I. hnědá, dofrankovaný zn. 3Kr 1890, z Vídně přes N.Y. na Havaj, DR WIEN 27.12.93, příchozí HONOLULU 20 JAN 1894; velmi pěkná kvalita, velmi vzácná destinace!
Vyvolávací cena: 2 400  +8,3 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
394
212954 - 1908 KL FJ I. 5H dofrankovaný 3-barevnou frankaturou 25h+30
1908 KL FJ I. 5H dofrankovaný 3-barevnou frankaturou 25h+30h+5h jako přesný tarif R-Ex do ciziny, DR WIEN 29.X. 10, zasláno do Bruselu v rámci Světové výstavy (!), DR BRUXELLES 31.OCTO 10; bezvadná kvalita, vzácná celina, kat. cca 600€
Vyvolávací cena: 4 000
395
211418 - 1918 Mi.P235a, dopisnice Karel 8H zaslaná R+Ex do Křivosud
1918 Mi.P235a, dopisnice Karel 8H zaslaná R+Ex do Křivosudov, dofrank. zn. 3H Koruna, 25H Karel a 60H Znak, DR PILSEN 4/ 24.IX.18, příchozí DR na přední straně, správné poštovné (10H KL, příplatky 20H za R- a 60H za Ex); nefilatelistická zásilka, pěkný stav
Vyvolávací cena: 900
396
214145 - 1901-1916 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  / sestava 3ks celistvo
1901-1916 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / sestava 3ks celistvostí prošlých potrubní poštou, dopisnice 5h vydání 1908 zaslaná Ex a dofr. zn. 25h s podacím DR PEČKY NA STÁTNÍ DRÁZE 27/9 16, 1x dopisnice 8h zaslaná Ex a dofr. zn. 30h s podacím DR ZVOLE 21.VIII.17, dopis zaslaný v místě vyfr. zn. 10h+20h, podací DR PRAHA 10/ 6/3 01; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000
397
4 500
214141 - 1899-1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  sestava 9ks prošlých
1899-1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA sestava 9ks prošlých zálepek, RK6 3ks 15Kr červená vydání 1899, RK8 30h červená vydání 1900 dofr. zn. 5h, RK10 30h červená vydání 1904 dofr. zn. 5h a RK11 30h zelená, vydání 1907, 3ks s okraji, doplněno 1ks nepoužité zálepky 15Kr; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +125,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
398
214144 - 1899-1916 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  / sestava 8ks prošlý
1899-1916 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / sestava 8ks prošlých celinových dopisnic, Ferch. PK16 20Kr ultramarín vydání 1899 s DR PRAHA 1/ 23/4 99, 2ks PK19 20h hnědá vydání 1900, PK23 20h hnědá vydání 1904, PK26 20h šedomodrá vydání 1907 a 3ks PK29 25h modrá vydání 1908, všechny náležitosti, doplněno nepoužitou dvojitou dopisnicí PK17, 10Kr ultramarín vydání 1899; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +20,0 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
399
214143 - 1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  / Ferch.PK21, celá dvojit
1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / Ferch.PK21, celá dvojitá jednostranně prošlá dopisnice pro potrubní poštu FJ I. 20H hnědá, podací DR PRAHA/ 13.I.07, adresováno na J. Šulu bez textu, stejné DR i na odpovědní části; bez poškození, vzácné!
Vyvolávací cena: 8 000
13 000
214142 - 1908 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  / celá dvojitá oboustrann
1908 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / celá dvojitá oboustranně prošlá dopisnice pro potrubní poštu FJ I. 20H hnědá, Ferch.PK25, dofr. z důvodu zvýšení porta od 16.1.1907, dotazovací část dofr. zn. 5h, DR KRÁL. VINOHRADY 1 / 19.III.08, odpovědní část dofr. zn. 5h, DR PRAHA/ 19.III.08, všechny náležitosti poštovního provozu; bez poškození, velmi vzácné, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 13 000  +0,0 %
Vydraženo za: 13 000 Kč