Aukce 61 / Pohlednice

1812
214296 - 1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vydavat
1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vydavatel Ed. Strache; nepatrně omačkané růžky, výborný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: Sobota
1813
214295 - 1910 SLAVONICE (ZLABINGS) - město v budoucnosti, koláž, proš
1910 SLAVONICE (ZLABINGS) - město v budoucnosti, koláž, prošlá; smytá zn., mírně omačkané růžky, hledané!
Vyvolávací cena: 2 000  +80,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 600 Kč
1814
214946 - 1907 HROZNĚTÍN (Lichtenstadt) - nádraží a celkový pohled, li
1907 HROZNĚTÍN (Lichtenstadt) - nádraží a celkový pohled, litografie; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 700
U:A5 | Den dražby: Sobota
1815
10 000
213796 - 1900-1950 [SBÍRKY]  LIBEREC (Reichenberg), sbírka více než 3
1900-1950 [SBÍRKY] LIBEREC (Reichenberg), sbírka více než 300ks pohlednic převážně z let 1915-1930, několik dlouhých adres, většina prošlá; uloženo kartonové krabici, různá jakost, zajímavé
Vyvolávací cena: 7 000  +42,9 %
U:K | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 10 000 Kč
1816
214625 - 1905 ŽATEC (Saaz) - Saazer Hopfen und Malz Gott erhalt´s, ba
1905 ŽATEC (Saaz) - Saazer Hopfen und Malz Gott erhalt´s, barevná koláž s pijanem piva, v pozadí pohled na náměstí; DA, prošlá, pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 700 Kč
1817
213019 - 1903 KOKOŘÍN - hostinec u Krobijana, jednozáběrový čb pohled
1903 KOKOŘÍN - hostinec u Krobijana, jednozáběrový čb pohled na invalidu s pivem a fajkou před hospodou, DA, bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 600 Kč
1818
212120 - 1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito pohle
1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito pohlednice s reliéfním ornamentem; DA, prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 800
U:A5 | Den dražby: Sobota
1819
214297 - 1899 PRAHA - Plovárna na Žofíně, jednozáběrová, DA, prošlá;
1899 PRAHA - Plovárna na Žofíně, jednozáběrová, DA, prošlá; bezvadný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1820
205360 - 1898-1950 [SBÍRKY]  BÍLINA  sbírka 343ks pohlednic města Bíl
+80
1898-1950 [SBÍRKY] BÍLINA sbírka 343ks pohlednic města Bílina, obsahuje lito, fotopohledy, 13ks pohlednic před rokem 1900, 5ks s erby, tlačené, DA, šachty a doly, interiéry hotelů a restaurací, vystěhování Čechů, kasárna, nádraží atd. + doplněno 6ks pohlednic NEŠTĚMICE NAD LABEM; převážně dobrý stav, tržní cena cca 70.000Kč
Vyvolávací cena: 25 000
U:Z | Den dražby: Sobota
1821
214300 - 1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE  sestava 19ks lito pohlednic, mj.
1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE sestava 19ks lito pohlednic, mj. Cheb, Plzeň, Karlovy Vary, Broumov, Mladé Vožice, Rychnov nad Kněžnou, Veselí nad Lužnicí atd., DA, převážně prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 800
U:A5 | Den dražby: Sobota
1822
214301 - 1897-1900 MORAVA LITOGRAFIE  sestava 8ks litografických pohl
1897-1900 MORAVA LITOGRAFIE sestava 8ks litografických pohlednic, obsahuje Nový Jičín, Šerák, Vidnava, Opava, Brno, Pohořelice, Dlouhá Loučka, DA, prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč
1823
214395 - 1898-1905 ČECHY A MORAVA LITOGRAFIE  sestava 22ks různých li
1898-1905 ČECHY A MORAVA LITOGRAFIE sestava 22ks různých litografických pohlednic, obsahuje mj. Nový Hrádek, sv. Kopeček (tlačená a průsvitná), Kraslice, Plzeň, Velim, Bechyně, Hořice, Chrudim, Kroměříž, Plotiště nad Labem atd.; zachovalé, drobné lomy a odřené růžky
Vyvolávací cena: 2 200  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 200 Kč
1824
214344 - 1900 ZDOBENÉ DOPISNÍ PAPÍRY  sestava 9 různých zdobených dop
1900 ZDOBENÉ DOPISNÍ PAPÍRY sestava 9 různých zdobených dopisních papírů, 3x místopisné vše Ústí nad Orlicí, různé z toho 2x Lito + motiv "Z výletu pana Broučka do XV. století" + osobnosti - Svatopluk Čech + 3ks různé poetické náměty; nepoužité, pouze přehyb, převážně velmi dobrý stav
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1825
37 000
213666 - 1890-1930 [SBÍRKY]  sbírka cca 900 kusů pohlednic Prahy, měs
+54
1890-1930 [SBÍRKY] sbírka cca 900 kusů pohlednic Prahy, městských částí a přilehlých obcí, obsahuje mj. dopisní papír s lito přítiskem a množství pohlednic z výstavy 1890, fotopohlednic, koláže, lito, malované, soubor Mizející Praha, městské části a okolní obce; uloženo v 5 kancelářských šanonech V KRABICI IKEA, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, vysoká tržní cena, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +270,0 %
U:IK | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 37 000 Kč
1826
37 000
213669 - 1890-1948 [SBÍRKY]  ČS. MÍSTOPIS, SOKOL, BLAHOPŘEJNÉ  sestav
+55
1890-1948 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS, SOKOL, BLAHOPŘEJNÉ sestava odhadem více než 1.300 kusů pohlednic v 7 kancelářských šanonech, obsahuje cca 350ks s čs. místopisem, z toho část výstavy, dále cca 300 kusů námětových pohlednic, blahopřejné jako vánoční, velikonoční, foto ženy, umělecké Kvěchová atd., více než 600 kusů pohlednic s námětem Sokolských sletů od roku 1899 do 1948, obsahuje fotopohledy z cvičení, malované propagační, osobnosti atd.; různá kvalita, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, vysoká tržní cena, uloženo v krabici IKEA, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 6 000  +516,7 %
U:IK | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 37 000 Kč
1827
40 000
214398 - 1898-1940 [SBÍRKY]   MÍSTOPIS ČECHY A MORAVA  sestava cca 13
1898-1940 [SBÍRKY] MÍSTOPIS ČECHY A MORAVA sestava cca 1300 kusů místopisných pohlednic malého formátu, obsahuje i několik litografií, koláží, tlačené, erby, DA, města, vesnice, poutní místa, interiéry, hrady a zámky, letecké záběry, výstavy atd.; převážně prošlé, různá kvalita, vysoká tržní cena, vše v jedné krabici
Vyvolávací cena: 15 000  +166,7 %
U:K | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 40 000 Kč
1828
35 000
213017 - 1899-1990 [SBÍRKY]   ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV  sestava cc
1899-1990 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV sestava cca 4.000ks pohlednic malého i velkého formátu, obsahuje cca 1000ks pohlednic malého formátu s čs. místopisem, menší část Slovensko a Podkarpatská Rus, dále cca 1000ks pohlednic malého formátu s motivem - převážně blahopřejné, umělecké atd., dále cca 600ks pohlednic malého formátu s místopisem ciziny jako Rakousko, Německo, Polsko, Chorvatsko atd., doplněno cca 1000ks pohlednic velkého formátu čs. provenience - místopis + blahopřejné, část černobílé; uloženo ve větší krabici, různá kvalita, nabízeno za zlomkovou část tržní ceny!
Vyvolávací cena: 5 000  +600,0 %
U:K | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 35 000 Kč
1829
14 000
213230 - 1918-1920 [SBÍRKY]  velká sbírka 98ks národních místopisných
+51
1918-1920 [SBÍRKY] velká sbírka 98ks národních místopisných kolážových pohlednic, doplněno kresbou národních erbů, vlajkami, vyobrazením prezidentů T.G. Masaryk a Wilson, nebo s kresbou sokolů a legionářů, uloženo na 50ks volných listů ve fotorůžcích v deskách; převažují prošlé, velmi pěkná kvalita, vysoká tržní cena!
Vyvolávací cena: 7 000  +100,0 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 14 000 Kč
1830
214298 - 1900 BRATISLAVA (Pozsony) - vícezáběrová na kovové folii, DA
1900 BRATISLAVA (Pozsony) - vícezáběrová na kovové folii, DA, prošlá; mírně odřené růžky
Vyvolávací cena: 900  +22,2 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1831
212326 - 1900-1912 BRATISLAVA - sestava 2ks pohlednic z toho 1x barev
1900-1912 BRATISLAVA - sestava 2ks pohlednic z toho 1x barevná lito celkový pohled na Bratislavu v noci DA, 1x celkový pohled na kovové folii, doplněno dalšími 5ks zajímavých pohledů mj. Nové Zámky - náměstí, jednozáběrová lito, Komárno, Debreczen Piacz úcsa s tramvají, 4-záběrová pohlednice stavitel Josef Bracha - Příkazy u Olomouce, Budapest; vše prošlé, převážně zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 200 Kč
1832
19 000
213780 - 1890-1945 [SBÍRKY]   SLOVINSKO, CHORVATSKO, BOSNA, SRBSKO, R
+27
1890-1945 [SBÍRKY] SLOVINSKO, CHORVATSKO, BOSNA, SRBSKO, RAKOUSKO, NĚMECKO, FRANCIE, ŠVÝCARSKO, MAĎARSKO, ZÁMOŘÍ, VÝSTAVY velká akumulace odhadem více jak 2.000 kusů pohlednic malého formátu, uložena v průhledných obalech v 9 kancelářských šanonech, spousta materiálu vhodná k dalšímu zpracování; různá kvalita, uloženo v jedné krabici IKEA, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, nabízeno za zlomek tržní ceny, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +90,0 %
U:IK | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 19 000 Kč
1833
214010 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Poezie, sedící dí
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Poezie, sedící dívka s lunetou, barevná litografie, DA; prošlá, pouze zcela nepatrně omačkané růžky, velmi pěkná
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1834
214006 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill.18
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill.18), Jaro, barevná litografie; DA, prošlá, mírně omačkané růžky a část levého okraje, velmi dobrý vzhled
Vyvolávací cena: 2 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1835
214007 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, série 1/28 Etapy
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, série 1/28 Etapy života, barevná litografie, DA; prošlá, bez přehybů, lehká patina
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
1836
214002 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40A), Zvěrokruh, modrozelený rám, litografie; DA, neprošlá, odřené růžky, patina
Vyvolávací cena: 1 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1837
214000 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40B), Zvěrokruh, červený rám, litografie; DA, prošlá, pouze nepatrné omačkání růžků, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1838
214005 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 4, Měsíce,
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 4, Měsíce, Leden - Janvier, francouzské vydání, barevná litografie; DA, prošlá, pouze ohyb v jednom růžku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1839
214004 - 1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevná
1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevná litografie, DA; prošlá ve Francii, pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1840
213997 - 1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a ná
1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově, na výšku; prošlá, DA, velmi dobrý stav pouze lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1841
214022 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská,  (We
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská, (Weill.140), prošlá; pouze mírně omačkané růžky, malý výskyt!
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1842
214003 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 7 (Weill.92
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 7 (Weill.92), Vřes, litografie, DA, použité ve Francii, lehký ohyb v růžku a pravé straně, pěkný stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1843
214031 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, neko
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní, sestava 4 pohlednic, vydání Novotný Praha: Blahoslavení pokojní, Milosrdní, Lkající, Blahoslavení protivenství trpí pro spravedlnost; vše prošlé, pouze mírně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 200
U:A5 | Den dražby: Sobota
1844
214018 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošlá, po
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošlá, pouze nepatrně odřené růžky, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1845
210806 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů mora
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, bez přítisku "Legitimace"; prošlá, smytá zn., mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
1846
214025 - 1915 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné město Ivan
1915 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné město Ivančice, 1. náklad, Ferd. Navrátil v Ivančicích, dvojbarevná, neobvyklý větší formát pohlednice; prošlá, ohyb v okraji a mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 900 Kč
1847
214027 - 1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), sest
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), sestava 2ks, dva náklady s modrým a bílým orámováním, obě vzadu přítisk; prošlé, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 500
U:A5 | Den dražby: Sobota
1848
214013 - 1918-1925 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA  vzájemně pojišťo
1918-1925 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, sestava 3ks propagačních pohlednic banky s postavou Slavie, různé reklamní přítisky, 1x vydavatel Štenc Praha - neprošlá na silném kartonu, velmi pěkný stav, ostatní 2ks omačkané růžky z toho 1x prošlá
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
1849
214035 - 1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlast
1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech, kompletní série 8ks pohlednic, vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře; 3ks prošlé, 5ks neprošlé, převážně pěkný stav
Vyvolávací cena: 2 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1850
213996 - 1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů mora
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, s přítiskem "Legitimace"; neprošlá, velmi dobrá stav
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1851
213998 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; n
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1852
213999 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; n
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 600 Kč
1853
214023 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice školsk
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice školské dar od Čsl. obce bývalých námořníků - revolucionářů; čb, prošlá, odřené růžky, patina, přesto velmi vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
1854
214380 - 1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a fe
1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé roku 1928 v Praze; nepoužitá, pouze nepatrně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
1855
214016 - 1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a fe
1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé roku 1928 v Praze; prošlá, pouze nepatrně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
1856
214020 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (We
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (Weill.163); neprošlá, pouze nepatrný ohyb v 1 růžku, výborný stav
Vyvolávací cena: 1 500
U:A5 | Den dražby: Sobota
1857
213018 - 1900 Josef Šváb č. 92 - Vím, že máte dětí fůru.., barevná li
1900 Josef Šváb č. 92 - "Vím, že máte dětí fůru.., barevná lito; nepoužitá, DA, pouze omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: Sobota
1858
214388 - 1928 KUPKA František (1871-1957), 2ks pohlednic vydaných ke
1928 KUPKA František (1871-1957), 2ks pohlednic vydaných ke Kupkově výstavě v Brně 1928; nepoužité, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 2 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
1859
214299 - 1907-1908 FRANZ JOSEF I., sestava 3ks různých pohlednic vyda
1907-1908 FRANZ JOSEF I., sestava 3ks různých pohlednic vydaných k příležitosti 50 let panování císaře, FJ se znakem na výšku, FJ a noty písně, FJ a pohled na Prahu; mimo 1ks prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč
1860
214958 - 1914-1918 LETECTVÍ / francouzská pohlednice Capitaine Dickso
1914-1918 LETECTVÍ / francouzská pohlednice Capitaine Dickson (DICKSON Bertram, 1873-1913, britský průkopník letectví), vyobrazen dvojplošník FARMAN, vzadu raz. německé polní pošty z. období 1. světové války; zachovalé
Vyvolávací cena: 500
U:A5 | Den dražby: Sobota
1861
214698 - 1930 ZEPPELIN  sestava 9ks pohlednic s motivem Zeppelinových
1930 ZEPPELIN sestava 9ks pohlednic s motivem Zeppelinových vzducholodí, 6x fotopohlednice, 3x reprodukce, 1x prošlá; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +33,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 200 Kč
1862
14 000
214525 - 1910-1918 [SBÍRKY]  I. SVĚTOVÁ VÁLKA  sbírka 246ks pohlednic
+39
1910-1918 [SBÍRKY] I. SVĚTOVÁ VÁLKA sbírka 246ks pohlednic s vojenskou tématikou z období I. světové války, z toho cca 120ks fotopohlednic, různé náměty jako zbraně, uniformy, auta, vlaky, kola, polní kuchyně, záběry vojáků v zákopech, v lazaretech, vojenští velitelé atd., uloženo v dobovém albu; vše ve velmi dobrém stavu, vysoká tržní cena!
Vyvolávací cena: 9 000  +55,6 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 14 000 Kč
1863
18 000
213437 - 1918-1945 [SBÍRKY]   ČS. LEGIE, VOJENSKÉ, DĚJINY  sestava ví
+43
1918-1945 [SBÍRKY] ČS. LEGIE, VOJENSKÉ, DĚJINY sestava více jak 600ks pohlednic s čs. vojenskou tématikou, počínaje pohlednicemi vydanými ve Francii, Rusku, část fotopohlednice z bojů, umělecké mj. Preissig, fotopohlednice příjezd prezidenta Masaryka, doplněno meziválečnými fotopohledy voj. jednotek, 30. léta jako Veselá vojna, propagační edice, označení vojenských letedel atd., doplněno uměleckými pohlednicemi Výjevy z českých dějin, závěr několik pohlednic z osvobození západních Čech US armádou, Květnové pražské povstání atd.; uloženo v průhledných listech ve 2 pořadačích, nabízeno za zlomek tržní ceny, pozůstalost po obchodníkovi
Vyvolávací cena: 6 000  +200,0 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 18 000 Kč
1864
213624 - 1945 [SBÍRKY]  Osvobození ČSR + Květnové pražské povstání,
1945 [SBÍRKY] Osvobození ČSR + Květnové pražské povstání, sestava dvou sad po 8ks kreslených barevných pohlednic připravených pro americkou 7. armádu po osvobození Prahy, PRAGUE 1945, signováno Z.B. + dalších 10ks různých kreslených pohlednic vydaných k osvobození Plzně americkou armádou - signováno J.Lauda + 3ks kreslených pohlednic s výjevy z Pražského povstání - Květen 1945; vše velký formát, zachovalé
U:O5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1865
214947 - 1938 OPAVA / čs. opevnění ŘOP po obsazení Sudet, vzadu raz.
1938 OPAVA / čs. opevnění ŘOP po obsazení Sudet, vzadu raz. TROPPAU 1, červené SUDETENDEUTSCHALND TROPPAU 8.10 a TAG DER BEFREIUNG; pěkný stav
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 700 Kč
1866
4 500
214948 - 1939 A. HITLER - návštěva Pražského hradu, přehlídka; čb fot
1939 A. HITLER - návštěva Pražského hradu, přehlídka; čb fotopohlednice, na zadní straně PR, bezvadný stav, vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000  +125,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 4 500 Kč
1867
214950 - 1939 HENLEIN Konrad, portrét, vydal Struck, Berlin, malý for
1939 HENLEIN Konrad, portrét, vydal Struck, Berlin, malý formát, neprošlá s PR; zachovalé
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 800 Kč
1868
213283 - 1940 NEURATH, Konstantin von (1873-1956), byl německý nacist
1940 NEURATH, Konstantin von (1873-1956), byl německý nacistický politik, diplomat, říšský protektor v Protektorátu Čechy a Morava v letech 1939–1943, politik v uniformě, fotopohlednice, malý formát na zadní straně černé PR; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +614,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 000 Kč
1869
212978 - 1941 INFANTERIE KENNT KEINE HINDERNISSE- 9ks fotopohlednic z
1941 INFANTERIE KENNT KEINE HINDERNISSE- 9ks fotopohlednic z východní fronty, mj. s citátem A.H. "Über allem steht deutsche Infanterie" a 2x vzácnější SCHWERES INFANTERIE; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
1870
212977 - 1941 KRIEGSBERICHTE - 13 pohlednic dle autentických skic z V
1941 KRIEGSBERICHTE - 13 pohlednic dle autentických skic z Východní fronty - autoři: Hensel a Schneider, zejména s námětem "tanky"; bezvadné, kompletní řada
Vyvolávací cena: 1 300  +15,4 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
1871
213459 - 1942 ITÁLIE - Litografická pohlednice italské PP - Německo,
1942 ITÁLIE - Litografická pohlednice italské PP - Německo, Itálie aj. proti URSS (zajímavý symbol draka); prošlá s DR a útvarovým raz. polní pošty, stopy stáří, nicméně ojedinělé!
Vyvolávací cena: 800  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč