Aukce 62 / Filatelie / ČSR I. / SO 1920

2860
217327 - 1920 POLSKO  sestava 3ks dopisů  s podacím DR TESCHEN 2, f
1920 POLSKO sestava 3ks dopisů s podacím DR TESCHEN 2, filatelisticky motivované bohaté frankatury polských výplatních zn. Znak a přetiskových SO 1920; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2861
217324 - 1920 POLSKO  sestava 4ks polských přetiskových dopisnic Z
1920 POLSKO sestava 4ks polských přetiskových dopisnic Znak a Karel, 1x jako R, 1x Ex, podací DR PETROWITZ BEI FREISTADT, TESCHEN 2, FREISTADT, RYMANOW; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
2862
217084 - 1920 R dopis adresovaný do Plzně, vyfr. pro II. TO zn. Hra
1920 R dopis adresovaný do Plzně, vyfr. pro II. TO zn. Hradčany 75h bez perforace, Pof.SO15, podací DR KRVÍN 5.III.20; lehký svislý přehyb v obálce, zk. Tribuna, vzácná jednoznámková frankatura z plebiscitního území!
Vyvolávací cena: 3 000  +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2863
217250 - 1920 sestava 2ks dopisnic Hradčany 15h, 1x přetisková CDV
1920 sestava 2ks dopisnic Hradčany 15h, 1x přetisková CDV17 dofr. pro III. TO přetiskovou zn. 5h, Pof.SO3B s jednokruhovým znárodněným DR VRATIMOV 8/7 20, 1x CDV14 dofr. pro IV. TO zn. Hradčany 5h + 10h + 10h s přetiskem Pof.SO4C se znárodněným DR HRUŠOV SLEZ. 10.IX.20 (1x otvor z pořadače); zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2864
217290 - 1920 sestava 2ks R dopisů, 1x firemní obálka jako těžš
1920 sestava 2ks R dopisů, 1x firemní obálka jako těžší R dopis vyfr. pro III. TO celkem 85h, 6x přetisková zn., Pof.SO3B, SO3C, SO4C - dolní rohový kus, SO8A, podací DR ODERBERG 28.V.20 (obálka otevřena ze 3 stran) + 1x R dopis z IV.TO, celkem 1,85Kč, vyfr. mj. 2ks přetiskových zn. 30h žlutá, Pof.SO9, podací DR FRÝDEK 2.X.20 (zažloutlý horní okraj obálky)
Vyvolávací cena: 1 000
2865
217304 - 1920 sestava 5ks ústřižků a 2ks ústřižků poštovníc
1920 sestava 5ks ústřižků a 2ks ústřižků poštovních průvodek, různé zajímavé frankatury přetiskových zn. Hradčany, mj. Pof.SO20, SO14, SO9, SO8A, SO5D, SO4 (úzké okraje - neprůkazné) a doplatní SO33, různá DR mj. KARWIN, FRÝDEK, KÉSMÁRK, SLEZSKÁ OSTRAVA; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2866
217297 - 1920 sestava 5ks ústřižků poštovních průvodek, různ
1920 sestava 5ks ústřižků poštovních průvodek, různé zajímavé frankatury přetiskových zn. Hradčany, mj. Pof.SO18, SO17, SO16, SO9, SO5A, SO3B a doplatní SO34, různá DR mj. FRÝDEK, LAZY, PETŘVALD VE SLEZSKU, KARWIN; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2867
217319 - 1920 sestava 8ks prošlých dopisů a 1ks výstřižku, růz
1920 sestava 8ks prošlých dopisů a 1ks výstřižku, různé smíšené i násobné frankatury přetiskových zn., mj. Pof.SO4 (úzké okraje - neprůkazné - filatelisticky motivované), SO5, SO8, SO11 + novinová SO31, SO3B, SO4B, SO4C, SO5A STs (na výstřižku), SO5E, různá DR FRÝDEK, HRUŠOV, ODERBERG, STARÉ HAMRY, SLEZSKÁ OSTRAVA, POREMBA, VRATIMOV; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +50,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
2868
217095 - 1920 sestava 9ks filatelisticky motivovaných celistvostí s
1920 sestava 9ks filatelisticky motivovaných celistvostí s takřka celou sérií Hradčanských přetiskových zn., mj. vyfr. zn. hodnota 1000h, 500h s černým přetiskem, 300h a 400h, dále 4 dopisy s bohatými frankaturami nižších hodnot s i bez perforace, vše na obálkách s přítiskem Komise pro plebiscit na Těšínsku s DR SLEZSKÁ OSTRAVA, bez poškození, 2x zk. Pofis - Beneš
Vyvolávací cena: 1 500  +46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2869
215584 - 1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. ve III. TO svisl
1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. ve III. TO svislou 4-páskou zn. Hradčany 200h ultramarín s červeným přetiskem, s DV na ZP 68/1, vyznačeno poštovné "8,.", znehodnoceno DR BOHUMÍN 13/4 20, vzadu příchod ŽILINA 16.IV.20; bezvadný dekorativní kus
Vyvolávací cena: 400  +75,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
2870
217828 - 1920 větší díl balíkové dobírkové průvodky zaslané
1920 větší díl balíkové dobírkové průvodky zaslané z Prahy na plebiscitní Oravu, v místě dodací poplatek uhrazen půlenou přetiskovou doplatní zn. hodnoty 20h, Pof.SO36, znehodnoceno DR PODVLK/ 27.IV.20 (tato obec byla v roce 1924 postoupena Polsku); bez poškození, vzácný výskyt
Vydraženo za: 3 000 Kč
2871
9 000
217829 - 1920 větší díl balíkové průvodky zaslané z Margecan
1920 větší díl balíkové průvodky zaslané z Margecan na plebiscitní Oravu, v místě dodací poplatek uhrazen 2-páskou přetiskové doplatní zn. 10h, z toho jedna zn. jako půlená, Pof.SO34, znehodnoceno DR PODVLK/ 12.V.20 (tato obec byla v roce 1924 postoupena Polsku); pouze přehyb, vzácný výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +200,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
2872
3 800
215893 - 1920 [SBÍRKY]  generální sbírka přetiskových zn. na 12
1920 [SBÍRKY] generální sbírka přetiskových zn. na 12 volných listech v pošetkách, obsahuje emise Hradčany, TGM, Spěšné, Novinové, Doplatní, doplněno o polské přetiskové vydání, obsahuje mj. Hradčany nezoubkované hodnoty 5h, 15h, TGM 500 a 1000h - po nálepce, zk. Vrba; většina zn. svěží kat. 3.500Kč
Vyvolávací cena: 1 600  +137,5 %
Vydraženo za: 3 800 Kč