Aukce 62 / Faleristika / Československo

1710
218099 - 1945 ČSR / Pamětní kříž SVOP + miniatura + pamětní s
1945 ČSR / Pamětní kříž SVOP + miniatura + pamětní stuhy; originální etue
Vyvolávací cena: 500
1711
218094 - 1977 [SBÍRKY]  ČSR / Vyznamenání za zásluhy o výstavbu
1977 [SBÍRKY] ČSR / Vyznamenání za zásluhy o výstavbu, sestava 3 Ag vyznamenání, puncováno; včetně "dekretu" s podpisem ministra; zajímavé
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1712
218095 - 1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený b
1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený bronz, smalty; původní úchyt na šroub s matkou s etuí; velmi pěkný stav, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1713
3 800
218096 - 1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatu
1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatura; zachovalý stav, hledané
Vyvolávací cena: 2 000  +90,0 %
Vydraženo za: 3 800 Kč