Filatelie
(3308)
Papírová platidla
(20)
Fiskální ceniny
(1)
Numizmatika
(21)
Faleristika
(12)
Rakousko-Uhersko
(1)
Československo
(4)
ČSR 1918-1992
(2)
Vojenské medaile a odznaky
(2)
Černá Hora
(1)
Ostatní země
(1)
Plakety a odznaky
(5)
Autogramy, rukopisy
(57)
Historické dokumenty, mapy
(2)
Pohlednice
(24)
Ostatní sběratelské obory
(42)
Pomůcky
(4)
Exkluzivní položky
Naše tipy
Největší zájem
Sbírky
Souvislé zobrazení
Výsledková listina
TOP100 dražených položek
Aukční termíny
Vyhledávání
Možnosti dražby
Smluvní podmínky
Zkratky a vysvětlivky
Klientů online: 55
Poslední aktualizace: 23.04.2024 18:50
FAQ
Zpráva
Přihlásit
EN
Aktuality
Online aukce 75
VIP Prodej
eShop
Dodavatelé
Archiv
O nás & Kontakty
Aukce 62 /
Faleristika
/
Československo
Prohlížíte si
aukci v archivu
, v této aukci již
nelze dražit
!
Aktuálně běží
Online aukce 75
, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:
view_column
view_stream
1710
1945
ČSR / Pamětní kříž SVOP + miniatura + pamětní stuhy; originální etue
Vyvolávací cena:
Kč
U:
X
1711
Kč
1977
[SBÍRKY] ČSR / Vyznamenání za zásluhy o výstavbu, sestava 3 Ag vyznamenání, puncováno; včetně "dekretu" s podpisem ministra; zajímavé
Vyvolávací cena:
Kč
+
11,1 %
U:
O5
Vydraženo za:
1 000 Kč
1712
Kč
1930-
ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený bronz, smalty; původní úchyt na šroub s matkou s etuí; velmi pěkný stav, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena:
Kč
+
83,3 %
U:
X
Vydraženo za:
5 500 Kč
1713
3 800
Kč
1930-
ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatura; zachovalý stav, hledané
Vyvolávací cena:
Kč
+
90,0 %
U:
X
Vydraženo za:
3 800 Kč