Aukce 62 / Faleristika / Ostatní země
LUCEMBURSKO / Řád dubové koruny, I. třída, velkokříž; na velkostuze stříbrný pozlacený kříž - bílý smalt, ve středovém medailonu zlacená iniciála „W“ (Wëllem II.), + stříbrná náprsní osmicípá hvězda v zeleně smaltovaném středovém medailonu se zlacenou iniciálu, zlacený opis: JE MAINTIENDRAI („Udržím“); nepuncováno, v původní etui, vynikající stav, velmi vzácné, tímto řádem byl dekorován mj. Edvard Beneš v roce 1923!
Vyvolávací cena: Kč