Aukce 64 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina

Zobrazení:view_columnview_stream
1695
---- Kč
Tip
221714 - 1820-1845 ALSÓ-VERECZKE, V.MUNKATS, UNGVAR (2x)  sestava 4
+3
Jakost
1820-1845 ALSÓ-VERECZKE, V.MUNKATS, UNGVAR (2x) sestava 4 skládaných dopisů, mj. 1x v oválu a 1x řádkový UNGVAR; pěkné otisky, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: 2 400 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1696
---- Kč
Tip
221712 - 1820-1845 POLENA, SZEREDNYE, V.MUNKATS, TETSÖ, UNGHVAR, HUS
+1
Jakost
1820-1845 POLENA, SZEREDNYE, V.MUNKATS, TETSÖ, UNGHVAR, HUST sestava 6 skládaných dopisů; solidní otisky, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: 3 000 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1697
---- Kč
Tip
221703 - 1825-1845 V.MUNKATS  sestava 3 skládaných dopisů, 1x čer
+1
Jakost
1825-1845 V.MUNKATS sestava 3 skládaných dopisů, 1x červené (!) a 2x různé černé raz.; pěkné otisky
Vyvolávací cena: 2 000 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1698
2 200 
Tip
221706 - 1830-1838 N.SZÖLLÖS. (Sevluš)  2x červené a 1x černé
+1
Jakost
1830-1838 N.SZÖLLÖS. (Sevluš) 2x červené a 1x černé řádkové raz. na třech skládaných dopisech; vzácné
Vyvolávací cena: 2 000 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1699
---- Kč
221701 - 1836-1841 V.MUNKATS  sestava 2 skládaných dopisů, 1x čer
+1
Jakost
1836-1841 V.MUNKATS sestava 2 skládaných dopisů, 1x červené (!) a 1x černé raz.
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1700
---- Kč
Tip
221710 - 1838 ALSO-VERECZKE (Nižní Verecky)  sestava dvou skládan
+1
Jakost
1838 ALSO-VERECZKE (Nižní Verecky) sestava dvou skládaných dopisů, 1x červené (!) a 1x černé řádkové raz., oba do Užhorodu; zachovalé pečetě
Vyvolávací cena: 3 000 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1701
800 
218139 - 1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z P
+1
Jakost
1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z Prahy do Perečína, vyfr. zn. Hradčany 30h fialová a 20h modrozelená s DR PRAHA 1/ 22.V.20, doplněno raz. PEREČÍN 22.IX.20; poškozeno v přehybech i okrajích - KVP, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 700 
U:A4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1702
500 
218157 - 1923 UŽHOROD / celé noviny Čs. legionář zaslané na Pod
Jakost/Jakost
1923 UŽHOROD / celé noviny "Čs. legionář" zaslané na Podkarpatskou Rus, vylepena novinová zn. Sokol v letu 5h s DR UŽHOROD 12.I.23, doplněno obálkou s přítiskem Čsl. obce legionářské pro Podkarpatskou Rus; zachovalé
Vyvolávací cena: 400 
U:A4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1703
---- Kč
218142 - 1936 CHUST / výstřižek s otiskem frankotypu Okresní nemo
+1
Jakost
1936 CHUST / výstřižek s otiskem frankotypu Okresní nemocenská pojišťovna v Chustu 255, raz. CHUST 9.1.36; existují pouze 2 různé frankotypy na Podkarpatské Rusi, vzácné
Vyvolávací cena: 500 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1704
---- Kč
214895 - 1937 KŘIVÁ / POŠTOVNA  otisk razítka poštovny KŘIVÁ -
+1
Jakost
1937 KŘIVÁ / POŠTOVNA otisk razítka poštovny KŘIVÁ - VÝCVIKOVÝ TÁBOR (CHUST) na pohlednici s raz. VLP TERESVA-KOŠICE/ 991/ 18.XI.37, fotopohlednice Chustu; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: 900 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1705
1 600 
Tip
218121 - 1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárko
+2
Jakost
1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství, desky z modrého papíru se zlatým orámováním s vloženým listem a vylepeným 9-blokem zn. Pof.351; vzadu na deskách stopy po nálepkách, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1706
---- Kč
218128 - 1939 CHUST / Ex-dopis zaslaný z Chustu do Bílku na Podkarp
+1
Jakost
1939 CHUST / Ex-dopis zaslaný z Chustu do Bílku na Podkarpatské Rusi, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351, červené PR CHUST/ 15.III.1939; svislý přehyb, zk. Gi
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1707
---- Kč
218117 - 1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červe
+1
Jakost
1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červenými PR, 1x výstřižek znaku Karpatské Ukrajiny se dvěma otisky pravého červeného PR CHUST 15.III.39 + list papíru s vylepenou zn. Jasiňa 3K modrá - rohový kus s pravým kuponem, Pof.351K se dvěma otisky padělaného červeného PR CHUST 2.III.39 s rozlišovacím písmenem a/b (!), označeno padělek, doplněno R-dopisem s přítiskem a s vylepenou zn. Jasiňa 3K s okrajem (zažloutlé v perforaci), 2x otisk pravého PR CHUST / 15.III.39
Vyvolávací cena: 600 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1708
5 500 
Tip
218126 - 1939 CHUST / R-dopis zaslaný z Chustu do Brna, vyfr. zn. Ja
+1
Jakost
1939 CHUST / R-dopis zaslaný z Chustu do Brna, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351 s okrajem, 1. Sněm Karpatské Ukrajiny, černé (!) DR CHUST 15.III.1939/d, vzadu příchozí DR BRNO 19.III.39; obálka rozevřena ze 2 stran, kat. 10.000Kč, luxusní otisk vzácného denního razítka!
Vyvolávací cena: 5 000 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1709
2 400 
Tip
223358 - 1939 ZÁBOR PODKARPATSKÉ RUSI / pohlednice (Veliký Bočkov
+1
Jakost
1939 ZÁBOR PODKARPATSKÉ RUSI / pohlednice (Veliký Bočkov) zaslaná PP do Pécs, DR TÁBORI POSTAHIVATAL / 27.3.39, přídavné raz. ELLENÖRITZVE, cenzurní zásah (začerněno místo odeslání), vzácná lokalizace místa záborové PP; vzácné razítko ze záboru Podkarpatské Rusi, používané pouze do 30.4.1939!; ojedinělá nabídka, pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 500 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1710
---- Kč
Tip
214889 - 1945 UŽHOROD / černý přetisk NRZU (C) s posunem na maďa
+1
Jakost
1945 UŽHOROD / černý přetisk NRZU (C) s posunem na maďarské celině 18f zelená s chustským přetiskem ČSP, Majer Ud9a; pěkná kvalita
Vyvolávací cena: 1 800 
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek