Aukce 64 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina / Zakarpatská Ukrajina 1918-1938

Zobrazení:view_columnview_stream
1701
800 
218139 - 1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z P
+1
Jakost
1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z Prahy do Perečína, vyfr. zn. Hradčany 30h fialová a 20h modrozelená s DR PRAHA 1/ 22.V.20, doplněno raz. PEREČÍN 22.IX.20; poškozeno v přehybech i okrajích - KVP, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 700  +14,3 %
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 800 Kč
1702
900 
218157 - 1923 UŽHOROD / celé noviny Čs. legionář zaslané na Pod
Jakost/Jakost
1923 UŽHOROD / celé noviny "Čs. legionář" zaslané na Podkarpatskou Rus, vylepena novinová zn. Sokol v letu 5h s DR UŽHOROD 12.I.23, doplněno obálkou s přítiskem Čsl. obce legionářské pro Podkarpatskou Rus; zachovalé
Vyvolávací cena: 400  +125,0 %
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 900 Kč
1703
---- Kč
218142 - 1936 CHUST / výstřižek s otiskem frankotypu Okresní nemo
+1
Jakost
1936 CHUST / výstřižek s otiskem frankotypu Okresní nemocenská pojišťovna v Chustu 255, raz. CHUST 9.1.36; existují pouze 2 různé frankotypy na Podkarpatské Rusi, vzácné
Vyvolávací cena: 500 
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vráceno
1704
---- Kč
214895 - 1937 KŘIVÁ / POŠTOVNA  otisk razítka poštovny KŘIVÁ -
+1
Jakost
1937 KŘIVÁ / POŠTOVNA otisk razítka poštovny KŘIVÁ - VÝCVIKOVÝ TÁBOR (CHUST) na pohlednici s raz. VLP TERESVA-KOŠICE/ 991/ 18.XI.37, fotopohlednice Chustu; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: 900 
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vráceno
1705
2 400 
Tip
218121 - 1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárko
+2
Jakost
1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství, desky z modrého papíru se zlatým orámováním s vloženým listem a vylepeným 9-blokem zn. Pof.351; vzadu na deskách stopy po nálepkách, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500  +60,0 %
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 400 Kč
1706
1 500 
218128 - 1939 CHUST / Ex-dopis zaslaný z Chustu do Bílku na Podkarp
+1
Jakost
1939 CHUST / Ex-dopis zaslaný z Chustu do Bílku na Podkarpatské Rusi, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351, červené PR CHUST/ 15.III.1939; svislý přehyb, zk. Gi
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
1707
1 000 
218117 - 1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červe
+1
Jakost
1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červenými PR, 1x výstřižek znaku Karpatské Ukrajiny se dvěma otisky pravého červeného PR CHUST 15.III.39 + list papíru s vylepenou zn. Jasiňa 3K modrá - rohový kus s pravým kuponem, Pof.351K se dvěma otisky padělaného červeného PR CHUST 2.III.39 s rozlišovacím písmenem a/b (!), označeno padělek, doplněno R-dopisem s přítiskem a s vylepenou zn. Jasiňa 3K s okrajem (zažloutlé v perforaci), 2x otisk pravého PR CHUST / 15.III.39
Vyvolávací cena: 600  +66,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
1708
9 500 
Tip
218126 - 1939 CHUST / R-dopis zaslaný z Chustu do Brna, vyfr. zn. Ja
+1
Jakost
1939 CHUST / R-dopis zaslaný z Chustu do Brna, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351 s okrajem, 1. Sněm Karpatské Ukrajiny, černé (!) DR CHUST 15.III.1939/d, vzadu příchozí DR BRNO 19.III.39; obálka rozevřena ze 2 stran, kat. 10.000Kč, luxusní otisk vzácného denního razítka!
Vyvolávací cena: 5 000  +90,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 9 500 Kč