Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Aukce 64 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
+3
1820-1845 ALSÓ-VERECZKE, V.MUNKATS, UNGVAR (2x) sestava 4 skládaných dopisů, mj. 1x v oválu UNGVAR a 1x řádkové UNGHVAR; pěkné otisky, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1820-1845 POLENA, SZEREDNYE, V.MUNKATS, TETSÖ, UNGHVAR, HUST sestava 6 skládaných dopisů; solidní otisky, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1825-1845 V.MUNKATS sestava 3 skládaných dopisů, 1x červené (!) a 2x různé černé raz.; pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1830-1838 N.SZÖLLÖS. (Sevluš) 2x červené a 1x černé řádkové raz. na třech skládaných dopisech; vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1699
+1
1836-1841 V.MUNKATS sestava 2 skládaných dopisů, 1x červené (!) a 1x černé raz.
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1838 ALSO-VERECZKE (Nižní Verecky) sestava dvou skládaných dopisů, 1x červené (!) a 1x černé řádkové raz., oba do Užhorodu; zachovalé pečetě
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1701
+1
1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z Prahy do Perečína, vyfr. zn. Hradčany 30h fialová a 20h modrozelená s DR PRAHA 1/ 22.V.20, doplněno raz. PEREČÍN 22.IX.20; poškozeno v přehybech i okrajích - KVP, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: Kč
U:A4
1702
1923 UŽHOROD / celé noviny "Čs. legionář" zaslané na Podkarpatskou Rus, vylepena novinová zn. Sokol v letu 5h s DR UŽHOROD 12.I.23, doplněno obálkou s přítiskem Čsl. obce legionářské pro Podkarpatskou Rus; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A4
1703
+1
1936 CHUST / výstřižek s otiskem frankotypu Okresní nemocenská pojišťovna v Chustu 255, raz. CHUST 9.1.36; existují pouze 2 různé frankotypy na Podkarpatské Rusi, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1704
+1
1937 KŘIVÁ / POŠTOVNA otisk razítka poštovny KŘIVÁ - VÝCVIKOVÝ TÁBOR (CHUST) na pohlednici s raz. VLP TERESVA-KOŠICE/ 991/ 18.XI.37, fotopohlednice Chustu; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+2
1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství, desky z modrého papíru se zlatým orámováním s vloženým listem a vylepeným 9-blokem zn. Pof.351; vzadu na deskách stopy po nálepkách, malý výskyt
Vyvolávací cena: Kč
U:A4
1706
+1
1939 CHUST / Ex-dopis zaslaný z Chustu do Bílku na Podkarpatské Rusi, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351, červené PR CHUST/ 15.III.1939; svislý přehyb, zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1707
+1
1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červenými PR, 1x výstřižek znaku Karpatské Ukrajiny se dvěma otisky pravého červeného PR CHUST 15.III.39 + list papíru s vylepenou zn. Jasiňa 3K modrá - rohový kus s pravým kuponem, Pof.351K se dvěma otisky padělaného červeného PR CHUST 2.III.39 s rozlišovacím písmenem a/b (!), označeno padělek, doplněno R-dopisem s přítiskem a s vylepenou zn. Jasiňa 3K s okrajem (zažloutlé v perforaci), 2x otisk pravého PR CHUST / 15.III.39
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1939 CHUST / R-dopis zaslaný z Chustu do Brna, vyfr. zn. Jasiňa 3K, Pof.351 s okrajem, 1. Sněm Karpatské Ukrajiny, černé (!) DR CHUST 15.III.1939/d, vzadu příchozí DR BRNO 19.III.39; obálka rozevřena ze 2 stran, kat. 10.000Kč, luxusní otisk vzácného denního razítka!
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1939 ZÁBOR PODKARPATSKÉ RUSI / pohlednice (Veliký Bočkov) zaslaná PP do Pécs, DR TÁBORI POSTAHIVATAL / 27.3.39, přídavné raz. ELLENÖRITZVE, cenzurní zásah (začerněno místo odeslání), vzácná lokalizace místa záborové PP; vzácné razítko ze záboru Podkarpatské Rusi, používané pouze do 30.4.1939!; ojedinělá nabídka, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1945 UŽHOROD / černý přetisk NRZU (C) s posunem na maďarské celině 18f zelená s chustským přetiskem ČSP, Majer Ud9a; pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
U:A5