Aukce 66 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

3427
4 500
229592 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tiš
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tištěný blanket jídelníčku, barevná lito, rozměr 22x15cm, vydal Champenois; omačkané růžky, patina
Vyvolávací cena: 4 500  +0,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
3428
229591 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tiš
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tištěný blanket jídelníčku, barevná lito, rozměr 22x15cm, vydal Champenois; utržený růžek ve spodním rohu, patina
Vyvolávací cena: 4 500
3429
229830 - 1945-1973 ŠVABINSKÝ Max, sestava 2ks publikací, Malíř M
1945-1973 ŠVABINSKÝ Max, sestava 2ks publikací, Malíř Max Švabinský dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, včetně kompletní přílohy 24 reprodukcí a 1 původní litografie Turnovská krajina, nakladatelství ELK v Praze + kniha Švabinského Český slavín, sto portrétů, 1973; zachovalé
Vyvolávací cena: 400  +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
3430
227363 - 1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výsta
1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výstavy v síni Hollara v Praze, červenec - srpen 1945, na titulu grafika Lev trhající nacistickou svastiku - použitý námět pro známku revolučního vydání, obsahuje mimo seznam vystavených děl i 4 reprodukce; bez poškození
Vyvolávací cena: 400