Aukce 66 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3429
400 Kč
1945-1973 ŠVABINSKÝ Max, sestava 2ks publikací, Malíř Max Švabinský dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, včetně kompletní přílohy 24 reprodukcí a 1 původní litografie Turnovská krajina, nakladatelství ELK v Praze + kniha Švabinského Český slavín, sto portrétů, 1973; zachovalé
Vyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
3430
1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výstavy v síni Hollara v Praze, červenec - srpen 1945, na titulu grafika Lev trhající nacistickou svastiku - použitý námět pro známku revolučního vydání, obsahuje mimo seznam vystavených děl i 4 reprodukce; bez poškození
Vyvolávací cena: 400 Kč