Aukce 66 / Autogramy, rukopisy / Šlechta a panovnické rody

3179
229796 -  EDUARD VIII. (1894-1972), britský král a císař Indie s
EDUARD VIII. (1894-1972), britský král a císař Indie s rodu Windsorů,v roce 1936 po abdikaci uzavřel sňatek s američankou Wallis Simpson, podpis "Edward" na lístku v paspartě s čb fotografií; vzácné
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
3180
229809 -  ELIÁŠ princ Bourbonsko-parmský, titulární král Parmy
ELIÁŠ princ Bourbonsko-parmský, titulární král Parmy (1880-1959) + Marie Anna, arcivévodkyně Habsbursko-Lotrinská (1882-1940); vlastnoruční podpis na společné kabinetní fotografii; vzadu poškození, přesto vzácné
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3181
229811 - 1884 FERDINAND IV. TOSKÁNSKÝ (1835-1908), arcivévoda rako
1884 FERDINAND IV. TOSKÁNSKÝ (1835-1908), arcivévoda rakouský, velkovévoda toskánský, vlastnoruční podpis na listině se zachovalou pečetí; velmi dobrý stav, vzácné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 5 000
3182
229794 - 1871 THUN-HOHNESTEIN Leopold Lev (1811-1888), hrabě, význa
1871 THUN-HOHNESTEIN Leopold Lev (1811-1888), hrabě, významný šlechtic, ministr kultu a vyučování, vlastnoručně psaný dopis s hlavičkou adresovaný na hraběte Windisch-Grätze, zajímavé
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
3183
229808 -  THYRA princezna dánská, titulární královna hannoversk
THYRA princezna dánská, titulární královna hannoverská (1853-1933), podpis na kabinetní fotografii s rodinou; drobná natržení v okrajích, přesto vzácné
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3184
15 000
228442 - 1872 FRANTIŠEK JOSEF I. (1830-1916), rakouský císař, če
1872 FRANTIŠEK JOSEF I. (1830-1916), rakouský císař, český a uherský král; vlastnoruční podpis na velkém jmenovacím dekretu pro Adalberta Samce (Vojtěch Samec 1832-1887, rakouský důstojník a český politik, ve 2. polovině 19. století poslanec Říšské rady), s ozdobným kaligrafickým písmem a hlavičkou, spolupřipojen podpis ministra války Franze Kuhna, svobodného pána von Kuhnenfeld (1817-1896); adjustováno na plátně, rozměr 83x63cm, celkově v pěkném zachovalém stavu, velmi atraktivní a dekorativní!
Vyvolávací cena: 6 000  +150,0 %
Vydraženo za: 15 000 Kč