Aukce 66 / Ostatní sběratelské obory
3429
400 Kč
1945-1973 ŠVABINSKÝ Max, sestava 2ks publikací, Malíř Max Švabinský dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, včetně kompletní přílohy 24 reprodukcí a 1 původní litografie Turnovská krajina, nakladatelství ELK v Praze + kniha Švabinského Český slavín, sto portrétů, 1973; zachovalé
Vyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
3430
1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výstavy v síni Hollara v Praze, červenec - srpen 1945, na titulu grafika Lev trhající nacistickou svastiku - použitý námět pro známku revolučního vydání, obsahuje mimo seznam vystavených děl i 4 reprodukce; bez poškození
Vyvolávací cena: 400 Kč
3434
1 500 Kč
1934 ČSR I. / Sborník vzpomínek na ruskou armádu + Před dvaceti léty 1914-1934 / sestava dvou brožur Spolku ruských válečných invalidů v ČSR; zajímavý obsah ("bílá emigrace"), řada čb fotografií; bezvadný stav, dnes velmi malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3442
1 300 Kč
1898 RAKOUSKO - UHERSKO / 1698-1898 Dvě stě let C. a K. Pěšího pluku Humberta I. krále italského čís. 28, vzpomínková kniha popisující boje tohoto pluku, vydáno nákladem pluku v Praze, vyobrazena podobizna Františka Josefa I., 126 stran, v češtině, pevná vazba, bez poškození
Vyvolávací cena: 800 Kč +62,5 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3443
1 500 Kč
1918-1917 RAKOUSKO - UHERSKO / CÍSAŘ FRANTIŠEK JOSEF I. - Spis Jubilejní (J. Brunclík 1908); SKIZZEN AUS DEM KRIEGSHOFQUARTIER 1914; NA VOJNĚ V KARPATECH A HALIČI; sestava tří dobových publikací, část patina, celkově ale zachovalý stav, zajímavé
Vydraženo za: 1 500 Kč
3447
2 600 Kč
1890-1945 [SBÍRKY] ŽATEC / regionálně zaměřená "sbírka" různých listin, účtů, faktur, rodných listů, příhlášek apod. také např. pojistka apod., od R-U přes ČSR I. a protektorát apod., navíc doplněno o 11ks různých firemních účtů s dekorativními přítisky (mj. Becher apod.); různý stav, uloženo v zaplněném šanonu, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč