Aukce 69 / Filatelie / ČSR II. / Návrhy známek

1802
236886 -  ZT  sestava 2 zkusmých tisků nevydané zn. Pražský hrad
ZT sestava 2 zkusmých tisků nevydané zn. Pražský hrad 3Kčs: otisk zvětšené nehotové rytiny (chybí název státu a nominální hodnota) v modré barvě na obyčejném papíru bez lepu, široké okraje, signováno J. Polák (lehká patina) + otisk zvětšené definitivní rytiny v černé barvě na silnějším papíru bez lepu, aršíková úprava; bezvadné
Vyvolávací cena: 500
U:A4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1803
236540 - 1954 nepřijatý návrh na zn. A.P. Čechov 30h, Pof.798, au
1954 nepřijatý návrh na zn. A.P. Čechov 30h, Pof.798, autor B. Housa, větší formát, tisk v černé barvě na papíru bez lepu, doplněno svěžím 4-blokem originální zn.; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč