Aukce 69 / Numizmatika
3420
1 900 Kč
2005 ČR / sestava 4ks Ag pamětních mincí: 200Kč 2005 - 100. výročí narození J. Voskovce a J. Wericha + 200Kč 2005 - 450. výročí narození M. Dačického z Heslova + 200Kč 2005 - 100. výročí výroby prvního automobilu v Mladé Boleslavi + 200Kč 2005 - 200. výročí bitvy u Slavkova, uloženo v původních plastových kapslích včetně karet; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 200 Kč +58,3 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
3423
1 000 Kč
2006 ČR / sestava 3ks Ag pamětních mincí: 200Kč 2006 - 150. výročí založení SUPŠS v Kamenickém Šenově + 200Kč 2006 - 250. výročí narození F. J. Gerstnera + 200Kč 2006 - 700. výročí vymření Přemyslovců, uloženo v původních plastových kapslích včetně karet; bezvadné
Vyvolávací cena: 900 Kč +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3425
2019 NÁRODNÍ POKLADNICE / sestava 7 Ag medailí s portréty českých osobností: Přemysl Otakar I., sv. Anežka Česká, Karel IV., J. A. Komenský, Fr. Palacký, Alfons Mucha a T. G. Masaryk (V. Oppl), každá Ag 0.999, 29 gr. (celkem tedy cca 200 gr. ryzího stříbra), puncováno, 6x původní certifikát + k tomu 2ks medailí napodobující 10Kč 1928 TGM a 5h 1924, značeno COPY, bílý, resp. žlutý kov, nepuncováno, hmotnost 28.64 a 28 gr.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
3431
1 000 Kč
1910-2000 [SBÍRKY] THAJSKO / MYANMAR / sbírka cca 200ks oběžných a pamětních mincí Thajska, obsahuje mj. Ag 20 baht 1963 - 36. narozeniny krále Rámy IX. (Y.86), několik drobných mincí z 1. poloviny 20. stol., dále sestavu mincí a bankovek Myanmaru; uloženo v albu a na 3 suvenýrových kartách, zajímavý soubor
Vyvolávací cena: 700 Kč +42,9 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3432
3 200 Kč
1876-2007 [SBÍRKY] PARTIE / několika set drobných oběžných mincí, převážně čs. mince z let 1946-1992, včetně některých lepších ročníků, např. 2x 25h 1954, 10h 1955, 10h 1958 aj., dále zastoupeno např. Rakousko-Uhersko, Německo, Maďarsko atp., z toho 2x Ag + k tomu vietnamský litý Br amulet napodobující minci císaře Gia Longa (1802-1820) a soubor 6 odznaků s motivy mincí; uloženo v dřevěné truhličce, různé stavy včetně velmi pěkných, celková hmotnost přes 4 kg, zajímavý soubor, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3433
10 000 Kč
200 BC - 1850 [SBÍRKY] ČÍNA / sestava cca 300 tradičních čínských mincí a amuletů, od nejstarších typů Ban Liang, Wu Zhu, Wang Mang, přes pestrý výběr různých typů z mladších období; uloženo na 4 mincovních platech a v samostatné krabici, velmi zajímavý soubor
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 10 000 Kč