Aukce 69 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina

3276
237841 - 1921 firemní R+Ex-dopis vyfr. vpředu zn. Holubice 5h fialo
1921 firemní R+Ex-dopis vyfr. vpředu zn. Holubice 5h fialová, Pof.144, a vzadu 4-blokem OR 40h hnědá, II. typ, Pof.154, a 2-páskou OR 60h modrá, Pof.157, podací DR MUKAČEVO 1.X.21, doplněno rámečkovým raz. SPĚŠNÉ v česko-rusínské mutaci, vzadu příchozí DR TURNOV 1/ 3.X.21; zachovalé, lehká patina
Vyvolávací cena: 800
U:A5 | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
3277
237964 - 1938 SVALAVA / dopis zaslaný do Čech, vyfr. zn. TGM 1Kč s
1938 SVALAVA / dopis zaslaný do Čech, vyfr. zn. TGM 1Kč s DR SVALAVA 29.I.38; bez poškození
Vyvolávací cena: 300
3278
236122 - 1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, otisk červ
1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, otisk červeného raz. na R-dopise adresovaném do Prahy, vyfr. zn. Sněm Karpatské Ukrajiny 3K, Pof.351, vzadu příchozí DR PRAHA 1/ 23.III.39; bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000
3279
239323 - 1939 ZPÁTEČNÍ OHLÁŠKA / tiskopis (398 IV 1932) zaslaný
1939 ZPÁTEČNÍ OHLÁŠKA / tiskopis (398 IV 1932) zaslaný do Vyškova s modro-žlutým PR CHUST 21.I.39 na přední straně a DR CHUST 21.I.39 na zadní straně; omačkané růžky, jinak zachovalé, zcela ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 5 000
3280
239230 - 1944 CHUSTSKÝ PŘETISK / Majer C1 *, C7 **, C8 *, C10 *, C1
1944 CHUSTSKÝ PŘETISK / Majer C1 *, C7 **, C8 *, C10 *, C13 *, C17 ** a nevydaná C39N ** (dv), sestava 7 maďarských zn. s přetisky ČSP / 1944; zk. Blaha, Paulíček, Bulat atd., kat. 6.835Kč
Vyvolávací cena: 2 000
3281
239236 - 1944 UŽHORODSKÝ PŘETISK / II. VYDÁNÍ / Majer U25 - U111
1944 UŽHORODSKÝ PŘETISK / II. VYDÁNÍ / Majer U25 - U111, sestava 54 (!) hodnot z daného rozmezí; část po nálepce, převážně signováno SA, několik kusů zkoušeno; vysoký katalog, nabízeno jak jest!
Vyvolávací cena: 30 000
U:A4 | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
3282
239232 - 1944 UŽHORODSKÝ PŘETISK / Majer CU1 **, CU2 * (lom), CU3
1944 UŽHORODSKÝ PŘETISK / Majer CU1 **, CU2 * (lom), CU3 **, CU7 * a CU9 **, sestava 5 zn. s přetisky na zn. II. vydání CHUST; zk. a majetnické značky, kat. 23.600Kč
Vyvolávací cena: 7 000
3283
239238 - 1945 UŽHORODSKÝ PŘETISK / II. VYDÁNÍ / dopis zaslaný d
1945 UŽHORODSKÝ PŘETISK / II. VYDÁNÍ / dopis zaslaný do Kajdanova (Кайданово) vyfr. zn. Majer U94, 60/20f, DR MUKAČEVO s vepsaným datem 30.IV.945; pouze svislý přehyb, jinak zachovalé!
Vyvolávací cena: 4 000