1954 ARCHOVINA / Doplatní - ocelotisk, 50h zelená, Pof.D82A, kompletní 200ks arch, strojové raz. PRAHA 2/ 26.VI.58; původní lep bez nálepky, přeloženo, povolená perforace v několika řadách, ojedinělé
Vyvolávací cena: 300Kč+0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč
2032
1 600Kč
1971 ZT Pof.D101, Květy 4Kčs, zkusmý otisk barevného soutisku definitivní rytiny v původních barvách na silnějším křídovém papíru bez lepu, aršíková úprava, signováno J. Herčík; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500Kč+6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2033
5 000Kč
1971 Pof.D102yb, Květy 5,40Kčs, papír fl2, dolní krajový kus s datem tisku 21.I.82; luxusní, nepoškozená luminiscence, často chybí ve sbírkách, s datem tisku prakticky nesehnatelné