Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory

2470
4 500
241416 - 1903 ČESKÉ ZEMĚ / akcie místní dráhy Brandýs nad Labe
1903 ČESKÉ ZEMĚ / akcie místní dráhy Brandýs nad Labem - Neratovice na 400K, ze dne 1.5.1903, včetně kompletního archu s talony (!); velmi pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 800  +462,5 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 4 500 Kč
2471
233064 - 1917 RAKOUSKO-UHERSKO / dlužní úpis DONAU-REGULIERUNGS-KO
1917 RAKOUSKO-UHERSKO / dlužní úpis DONAU-REGULIERUNGS-KOMMISSION, 2x na 2.000 korun + 1x na 1.000 Korun; bez talonů, zachovalé
Vyvolávací cena: 500
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2472
241628 - 1775-1988 RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / sestava 17ks losů 177
1775-1988 RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / sestava 17ks losů 1775-1988, obsahuje mj. Drey Realitäten in und bey Prag - Herrschaft Zahradka z roku 1825, Gräft. Lipp. Lotterie Caisser z roku 1775, Velká věcná loterie ve prospěch Národního divadla v Praze z roku 1874, Los Zemědělské rady pro království České z roku 1875, Loterie dělnického sanatoria z roku 1907, Los velké věcné loterie z roku 1898, Los Pražské výstavy z roku 1890, Věcná loterie Sokola v Novém Jičíně z roku 1923 atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2473
241402 - 1942, 1944 ČECHY A MORAVA / sestava 2 dokumentů jedné oso
1942, 1944 ČECHY A MORAVA / sestava 2 dokumentů jedné osoby: Rybářský lístek, foto majitele, vylepen kolek 1K + přitištěný kolek 30K, vydal Magistrát města Prahy + Povolenka k rybolovu, vylepen kolek 1K, vydal Rybářský spolek v Týně nad Vltavou; zachovalé
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: Sobota
2474
241411 - 1943 HITLERJUGEND / služební průkaz příslušnice HJ z D
1943 HITLERJUGEND / služební průkaz příslušnice HJ z Duchcova, kulaté razítko s orlicí; bezvadné
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 600 Kč
2475
241408 - 1947 ČSR II. / CESTOVNÍ PAS / cestovní pas, zajímavé de
1947 ČSR II. / CESTOVNÍ PAS / cestovní pas, zajímavé destinace, vylepeny kolky ČSR, také Jugoslávie, Francie, Švýcarsko atd.; zachovalý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 700 Kč
2476
240318 - 1927-1928 Měsíční jízdenka traťová společnosti Brně
1927-1928 Měsíční jízdenka traťová společnosti Brněnských elektrických pouličních drah s vylepenými zn., vyznačenou tratí a fotografií; zachovalé
Vyvolávací cena: 800
U:A5 | Den dražby: Sobota
2477
241615 -  NERUDA Jan (1834–1891), významný český básník a nov
NERUDA Jan (1834–1891), významný český básník a novinář, kabinetní foto, ateliér Klempfner; hledané
Vyvolávací cena: 700
U:A5 | Den dražby: Sobota
2478
240684 - cca 1870 SMETANA Bedřich (1824-1884), světoznámý hudebn
cca 1870 SMETANA Bedřich (1824-1884), světoznámý hudební skladatel, kabinetní portrétní fotografie, ateliér Lachmann Praha, na rubu popis s uvedením provenience: "...věnovaná rodině mlynáře Leopolda Dušky v Kolíně nad Labem"; bezvadné a zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2479
241413 - cca 1910 HAVLÍČKŮV BROD / velkoformátová fotografie zac
cca 1910 HAVLÍČKŮV BROD / velkoformátová fotografie zachycující opravu krovu věže kostela Nanebevzetí Panny Marie, nalepeno na kartonu, na rubu razítko havlíčkobrodského knihkupce Zdeňka Dvořáka; zachovalé
Vyvolávací cena: 600
U:A4 | Den dražby: Sobota
2480
240389 - cca 1900 HORNICTVÍ / sestava 2ks fotografií exteriérů uh
cca 1900 HORNICTVÍ / sestava 2ks fotografií exteriérů uhelného dolu "Victor" v Milowicích v Polsku, adjustováno na kartonech s popisem, celkové rozměry každé cca 26x32cm; vzadu stopy po přilepení, pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 2 400
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2481
240372 - Staženo
Staženo

Vyvolávací cena: 0
U:A5 | Den dražby: Sobota
Staženo
2482
241146 - 1922 MUCHA Alfons - Russia Restituenda - 2-páska nálepek n
1922 MUCHA Alfons - Russia Restituenda - 2-páska nálepek na zn. papíru s lepem a perforací, doplněno pohlednicí se stejným motivem, prošlou poštou s použitou propagační nálepkou
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2483
241000 - cca 1910-1930 [SBÍRKY]  sestava cca 150ks různých propaga
cca 1910-1930 [SBÍRKY] sestava cca 150ks různých propagačních nálepek, mj. firem Velim, Premier, Schicht aj., uloženo na 2 listech A4 a v samostatném 12-bloku; celkově zachovalé a zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +100,0 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
2484
240749 - 1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, prop
1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, propagační vícebarevný tisk "Pořad a důležité pokyny", autor stylizované kresby J. Obrovský, dvojlist formátu 27x40cm, doplněno oficiální pohlednicí se stejným výjevem; dvojlist s vodorovným přehybem
Vyvolávací cena: 1 000
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2485
240476 - 1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milo
1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milovali..., vícebarevný litografický plakát s motivem Jana Husa, sign. J. Motyčka, vydala Volná myšlenka v Praze, rozměry cca 126x94cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav, neobvyklý motiv
Vyvolávací cena: 2 000
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2486
240475 - 1932 ČSR I. / SOKOL / sestava 2 vícebarevných plakátů T
1932 ČSR I. / SOKOL / sestava 2 vícebarevných plakátů TJ SOKOL v Bílé: 1x Staročeská májová slavnost, rozměry cca 63x47cm + 1x Veřejné cvičení, rozměry cca 61x46cm; přehyby, pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2487
240474 - 1934 ČSR I. / SOKOL / Krajský slet sokolský Ústí nad La
1934 ČSR I. / SOKOL / Krajský slet sokolský Ústí nad Labem, vícebarevný plakát, signováno Lukeš, rozměry cca 95x63cm; přehyby a stopy stáří (skvrnky, dírky), celkově však pěkný stav
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2488
240479 - 1934 ČSR I. / SOKOL / Otevření sokolovny v Bystrém u Pol
1934 ČSR I. / SOKOL / Otevření sokolovny v Bystrém u Poličky, tříbarevný plakát, rozměry cca 141x63cm; přehyby, jinak bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2489
240478 - 1936 ČSR I. / SOKOL / Slet sokolské župy ještědské v P
1936 ČSR I. / SOKOL / Slet sokolské župy ještědské v Proseči pod Ještědem, tříbarevný plakát, rozměry cca 125x47cm; přehyby, jinak bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2490
240470 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / červenobílý plakát s velkým
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / červenobílý plakát s velkým "V", rozměry cca 50x31cm; vodorovně přeloženo, drobná natržení v okraji, celkově pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
2491
240460 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Duchů, jež jsem volal - nemohu
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Duchů, jež jsem volal - nemohu se zbýt, černobílý plakát s karikaturou britských a exilových činitelů, sign. Fersen, rozměry cca 47x30cm; křížem přeloženo, jinak bezvadné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2492
240469 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V - Německo vítězí na všech
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V - Německo vítězí na všech frontách, červenobílý plakát, rozměry cca 40x27cm; bez přehybů, bezvadné
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
2493
240468 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V jest znamením vítězství,
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V jest znamením vítězství, červenobílý plakát, sign. Josef Glos, Semily, rozměry cca 95x63cm; pouze přehyby, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2494
240461 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Zase jsme přišli pozdě na aut
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Zase jsme přišli pozdě na autobus, černobílý plakát s karikaturou britských a exilových činitelů, sign. Fersen, rozměry cca 47x30cm; křížem přeloženo, jinak bezvadné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2495
240477 - 1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný
1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný litografický plakát, sign. Micha, rozměry cca 63x45cm; křížem přeloženo a drobně vytrženo, adjustováno v růžcích na archu tvrdšího papíru, celkově pěkný stav, proslulý německý protibolševický plakát z konce války, hledané!
Vyvolávací cena: 5 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 000 Kč
2496
240481 - 1946 ČSR II. / Volte Čs. sociální demokracii, vícebarev
1946 ČSR II. / Volte Čs. sociální demokracii, vícebarevný plakát, autor J. Rambousek, rozměr cca 84x57cm; pouze drobná natržení, nepřeložen, uložen v tubusu
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
2497
240471 - 1946 ČSR II. / Všichni vlastenci do svazu přátel SSSR, v
1946 ČSR II. / Všichni vlastenci do svazu přátel SSSR, vícebarevný plakát, sign. M. Schulz, Praha rozměry cca 59x42; přehyby a lehké skvrnky, celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 800
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2498
240456 - 1947 ČSR II. / Plníme plán, vícebarevný plakát k Dvoul
1947 ČSR II. / Plníme plán, vícebarevný plakát k Dvouletému plánu, autor Josef Lada, rozměry cca 95x63cm; přehyby a lehká patina, celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 500  +266,7 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 500 Kč
2499
240458 - 1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve služb
1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve službách národa, vícebarevný plakát k výročí Československé strany národně socialistické, rozměry cca 95x63cm, přehyby a drobná prodření + Čeští lidé práce, vícebarevný plakát Československé strany národně socialistické, rozměry cca 62x46cm, velmi dobrý stav, uloženo v tubusu
Vyvolávací cena: 1 500
U:X | Den dražby: Sobota
2500
240482 - 1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevnýc
1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevných plakátů: 1x Soutěží družin čs. Červeného kříže k zdravotnické obraně, rozměr cca 59x41cm + Zdravotnické družiny, vzorné útvary ČSČK, rozměr cca 59x42cm; místy pouze zcela nepatrná patina, nepřeložené, uložené v tubusu, pěkné motivy
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2501
240480 - 1960 ČSR II. / II. celostátní Spartakiáda, vícebarevný
1960 ČSR II. / II. celostátní Spartakiáda, vícebarevný plakát, autor A. Zábranský, rozměr cca 82x58cm; pouze drobná natržení v okraji, nepřeložen, uložen v tubusu, pěkný motiv
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2502
240473 - 1961 ČSR II. / Národní fronta zdraví 40. výročí KSČ,
1961 ČSR II. / Národní fronta zdraví 40. výročí KSČ, vícebarevný plakát, signováno V.Š., rozměry cca 41x29cm; pouze vodorovný přehyb, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: 700
U:A3s| | Den dražby: Sobota
2503
240472 - 1961 ČSR II. / V čele s KSČ za nová vítězství sociali
1961 ČSR II. / V čele s KSČ za nová vítězství socialismu a komunismu, vícebarevný plakát k 40. výročí KSČ, autor A. Zábranský, rozměry cca 120x84cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2504
240656 -  LADISLAV KAŠPAR (1915-1997), Brouci a motýli, soubor 12 s
LADISLAV KAŠPAR (1915-1997), Brouci a motýli, soubor 12 signovaných dřevorytů; tisk Bujárek, číslovaný výtisk 14/100, zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
2505
239926 - 1950-1970 [SBÍRKY]  JAPONSKO, ČÍNA, TAIWAN, MACAO /  sbí
+19
1950-1970 [SBÍRKY] JAPONSKO, ČÍNA, TAIWAN, MACAO / sbírka 507ks asijských zápalkových nálepek, celé série s různými motivy jako Pohádky, Lodě, Válečné, Fauna, Flora, Cirkus, Abeceda atd., doplněno velkými nálepkami tzv. Diplomatické, uloženo na listech v kroužkovém zásobníku; vše zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +20,0 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 200 Kč
2506
240722 - 1960- [SBÍRKY]  menší sbírka v zásobníku A4 na 18 stra
1960- [SBÍRKY] menší sbírka v zásobníku A4 na 18 stranách v zásobníku A4; jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
2507
241623 - 1948-2000 [SBÍRKY]  ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, PIVNÍ ETIKETY A
1948-2000 [SBÍRKY] ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, PIVNÍ ETIKETY A PODTÁCKY / větší množství zápalkových nálepek (Solo Sušice), pivních i vinných etiket (čs. provenience), podtácků a dobové album nálepek Župy Českého ráje KČT z roku 1968 se 7 archy nepoužitých nálepek; uloženo ve 2 krabicích
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:K | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2508
240399 - 1950-2000 [SBÍRKY]  ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, KALENDÁŘÍKY, P
+23
1950-2000 [SBÍRKY] ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, KALENDÁŘÍKY, PIVNÍ NÁLEPKY, TELEFONNÍ KARTY / sestava menších sbírek, zápalkové nálepky s motivem auta, letadla, stroje, LOH atd., kalendáříky s různými motivy jako železnice, auta, motorky, kroje atd., telefonní karty 14 ks s námětem automobilismus, pivní nálepky českých a moravských pivovarů; uloženo ve 3 zásobnících, celkem 10kg materiálu
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 300 Kč
2509
240525 - 1923-1941 PLESOVÉ POZVÁNKY / sestava 27ks plesových pozv
1923-1941 PLESOVÉ POZVÁNKY / sestava 27ks plesových pozvánek, obsahuje mj. Hasičské plesy, Všedělnický ples, plesy jednoty Orla, Maškarní ples, Sousedský věneček Národního souručenství, Mládenecký vínek, Zástěrkový věneček, Myslivecký ples atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 600
U:O5 | Den dražby: Sobota
2510
92 000
241594 - 1600-1850 [SBÍRKY]  SVATÉ OBRÁZKY / velká a stará sbír
+74
1600-1850 [SBÍRKY] SVATÉ OBRÁZKY / velká a stará sbírka svatých obrázků, skládaných zdobených obálek ke svatému přijímání, křtu či Vánocům; více jak 150ks adjustováno na 72 listech, různé tiskové techniky, dřevořez, rytiny, mezzotinty, ručně kolorované rytiny, kresby na pergamenu, krajkové zdobení, zlacené, lakované, litografie na textilu atd., různí svatí jako: sv. Antonín Paduánský, Mater Boni Cordis, sv. Barbara, sv. Anna, sv. František, sv. Jan Nepomucký, sv. Vincent, sv. Norbert, sv. Tomáš, sv. Terezie, sv. Petr, sv. Maria Boleslavská, sv. Henericus, sv. Margareta, Maria Hilf bei Passau, sv. Johana, sv. Magdaléna, Pražské Jezulátko, Boleslavské paladium atd., část se signaturou Baltzer Sc. Prage, J. Koppe Prag, Prag J. Hoffman, Prag bei Sigm. Rudl, Linz b. F., St. Pölten b. J. Nowohradzky, I. Busch, A.V.; uloženo v krabici, zcela ojedinělá sbírka vzácných tisků, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 80 000  +15,0 %
U:K | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 92 000 Kč
2511
240462 - 1890-1990 [SBÍRKY]  SVATÉ OBRÁZKY / sbírka několika des
+19
1890-1990 [SBÍRKY] SVATÉ OBRÁZKY / sbírka několika desítek kusů svatých obrázků, část s krajovým zdobením, z různých míst; vše na 16 kartách A4 ve složce, různá kvalita
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2512
241613 - 1938 NACISMUS / ANŠLUS RAKOUSKA / propagandistický předti
1938 NACISMUS / ANŠLUS RAKOUSKA / propagandistický předtištěný "vyplněný" hlasovací lístek ohledně připojení Rakouska k Třetí říši, vzadu s PR; lehká patina, velmi zajímavý dobový dokument
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč

Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory - Informace

V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:

Akcie, obligace, šeky

Losy

Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky

Legitimace

Fotografie

Propagační nálepky a kartičky

Grafika, umění

Knihy, časopisy

Další sběratelské obory