Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory
2472
3 000 Kč
1775-1988 RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / sestava 17ks losů 1775-1988, obsahuje mj. Drey Realitäten in und bey Prag - Herrschaft Zahradka z roku 1825, Gräft. Lipp. Lotterie Caisser z roku 1775, Velká věcná loterie ve prospěch Národního divadla v Praze z roku 1874, Los Zemědělské rady pro království České z roku 1875, Loterie dělnického sanatoria z roku 1907, Los velké věcné loterie z roku 1898, Los Pražské výstavy z roku 1890, Věcná loterie Sokola v Novém Jičíně z roku 1923 atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
2473
1942, 1944 ČECHY A MORAVA / sestava 2 dokumentů jedné osoby: Rybářský lístek, foto majitele, vylepen kolek 1K + přitištěný kolek 30K, vydal Magistrát města Prahy + Povolenka k rybolovu, vylepen kolek 1K, vydal Rybářský spolek v Týně nad Vltavou; zachovalé
Vyvolávací cena: 600 Kč
2478
1 100 Kč
cca 1870 SMETANA Bedřich (1824-1884), světoznámý hudební skladatel, kabinetní portrétní fotografie, ateliér Lachmann Praha, na rubu popis s uvedením provenience: "...věnovaná rodině mlynáře Leopolda Dušky v Kolíně nad Labem"; bezvadné a zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2484
1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, propagační vícebarevný tisk "Pořad a důležité pokyny", autor stylizované kresby J. Obrovský, dvojlist formátu 27x40cm, doplněno oficiální pohlednicí se stejným výjevem; dvojlist s vodorovným přehybem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
2485
1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milovali..., vícebarevný litografický plakát s motivem Jana Husa, sign. J. Motyčka, vydala Volná myšlenka v Praze, rozměry cca 126x94cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav, neobvyklý motiv
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2495
5 000 Kč
1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný litografický plakát, sign. Micha, rozměry cca 63x45cm; křížem přeloženo a drobně vytrženo, adjustováno v růžcích na archu tvrdšího papíru, celkově pěkný stav, proslulý německý protibolševický plakát z konce války, hledané!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2499
1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve službách národa, vícebarevný plakát k výročí Československé strany národně socialistické, rozměry cca 95x63cm, přehyby a drobná prodření + Čeští lidé práce, vícebarevný plakát Československé strany národně socialistické, rozměry cca 62x46cm, velmi dobrý stav, uloženo v tubusu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
2500
1 000 Kč
1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevných plakátů: 1x Soutěží družin čs. Červeného kříže k zdravotnické obraně, rozměr cca 59x41cm + Zdravotnické družiny, vzorné útvary ČSČK, rozměr cca 59x42cm; místy pouze zcela nepatrná patina, nepřeložené, uložené v tubusu, pěkné motivy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2505
1 200 Kč
+19
1950-1970 [SBÍRKY] JAPONSKO, ČÍNA, TAIWAN, MACAO / sbírka 507ks asijských zápalkových nálepek, celé série s různými motivy jako Pohádky, Lodě, Válečné, Fauna, Flora, Cirkus, Abeceda atd., doplněno velkými nálepkami tzv. Diplomatické, uloženo na listech v kroužkovém zásobníku; vše zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +20,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
2507
1 000 Kč
1948-2000 [SBÍRKY] ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, PIVNÍ ETIKETY A PODTÁCKY / větší množství zápalkových nálepek (Solo Sušice), pivních i vinných etiket (čs. provenience), podtácků a dobové album nálepek Župy Českého ráje KČT z roku 1968 se 7 archy nepoužitých nálepek; uloženo ve 2 krabicích
Vydraženo za: 1 000 Kč
2508
1 300 Kč
+23
1950-2000 [SBÍRKY] ZÁPALKOVÉ NÁLEPKY, KALENDÁŘÍKY, PIVNÍ NÁLEPKY, TELEFONNÍ KARTY / sestava menších sbírek, zápalkové nálepky s motivem auta, letadla, stroje, LOH atd., kalendáříky s různými motivy jako železnice, auta, motorky, kroje atd., telefonní karty 14 ks s námětem automobilismus, pivní nálepky českých a moravských pivovarů; uloženo ve 3 zásobnících, celkem 10kg materiálu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
2509
1923-1941 PLESOVÉ POZVÁNKY / sestava 27ks plesových pozvánek, obsahuje mj. Hasičské plesy, Všedělnický ples, plesy jednoty Orla, Maškarní ples, Sousedský věneček Národního souručenství, Mládenecký vínek, Zástěrkový věneček, Myslivecký ples atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 600 Kč
2510
92 000 Kč
+74
1600-1850 [SBÍRKY] SVATÉ OBRÁZKY / velká a stará sbírka svatých obrázků, skládaných zdobených obálek ke svatému přijímání, křtu či Vánocům; více jak 150ks adjustováno na 72 listech, různé tiskové techniky, dřevořez, rytiny, mezzotinty, ručně kolorované rytiny, kresby na pergamenu, krajkové zdobení, zlacené, lakované, litografie na textilu atd., různí svatí jako: sv. Antonín Paduánský, Mater Boni Cordis, sv. Barbara, sv. Anna, sv. František, sv. Jan Nepomucký, sv. Vincent, sv. Norbert, sv. Tomáš, sv. Terezie, sv. Petr, sv. Maria Boleslavská, sv. Henericus, sv. Margareta, Maria Hilf bei Passau, sv. Johana, sv. Magdaléna, Pražské Jezulátko, Boleslavské paladium atd., část se signaturou Baltzer Sc. Prage, J. Koppe Prag, Prag J. Hoffman, Prag bei Sigm. Rudl, Linz b. F., St. Pölten b. J. Nowohradzky, I. Busch, A.V.; uloženo v krabici, zcela ojedinělá sbírka vzácných tisků, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 80 000 Kč +15,0 %
Vydraženo za: 92 000 Kč
Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory - Informace
V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:
Akcie, obligace, šeky
Losy
Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky
Legitimace
Fotografie
Propagační nálepky a kartičky
Grafika, umění
Knihy, časopisy
Další sběratelské obory