Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty
2484
1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, propagační vícebarevný tisk "Pořad a důležité pokyny", autor stylizované kresby J. Obrovský, dvojlist formátu 27x40cm, doplněno oficiální pohlednicí se stejným výjevem; dvojlist s vodorovným přehybem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
2485
1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milovali..., vícebarevný litografický plakát s motivem Jana Husa, sign. J. Motyčka, vydala Volná myšlenka v Praze, rozměry cca 126x94cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav, neobvyklý motiv
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2495
5 000 Kč
1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný litografický plakát, sign. Micha, rozměry cca 63x45cm; křížem přeloženo a drobně vytrženo, adjustováno v růžcích na archu tvrdšího papíru, celkově pěkný stav, proslulý německý protibolševický plakát z konce války, hledané!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2499
1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve službách národa, vícebarevný plakát k výročí Československé strany národně socialistické, rozměry cca 95x63cm, přehyby a drobná prodření + Čeští lidé práce, vícebarevný plakát Československé strany národně socialistické, rozměry cca 62x46cm, velmi dobrý stav, uloženo v tubusu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
2500
1 000 Kč
1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevných plakátů: 1x Soutěží družin čs. Červeného kříže k zdravotnické obraně, rozměr cca 59x41cm + Zdravotnické družiny, vzorné útvary ČSČK, rozměr cca 59x42cm; místy pouze zcela nepatrná patina, nepřeložené, uložené v tubusu, pěkné motivy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč