Aukce 71 / Filatelie / Evropa / Maďarsko
1871 Mi.1-3, 5-6, FJ I. 2K - 25K, kamenotisk; uherská I. emise, bez hodnoty 10K, 1x značka Senf, ze staré sbírky, kat. 2.120€, hledané
Vyvolávací cena: Kč
1931 Mi.478-479, přetiskové Zeppelin 1931 1 Pengo, 2 Pengo; 2 série s 2 typy přetisku - druhá "1" v 1931 špičatá, respektive s tečkou nahoře; bezvadné, kat. 400€
Vyvolávací cena: Kč
1934 Mi.Bl.1, 2x aršík "Výstava Budapešť " 20f světle a tmavě červená; svěží, kat. 340€
Vyvolávací cena: Kč
1947 Mi.Bl.10-11, oba aršíky Roosevelt, svěží a razítkované; bezvadné, kat. 420€
Vyvolávací cena: Kč
1947 Mi.Klb.989K - Klb.992K, letecké Roosevelt 10F-70F, aršíky se 4-bloky s PROTISMĚRNÝMI PÁRY; bezvadné a velmi vzácné, kat. 3.000€
Vyvolávací cena: Kč
1950 Mi.1111A, 1111B, 75 let UPU - 4-bloky z obou aršíků; bezvadné, kat. 600€
Vyvolávací cena: Kč
1991 Mi.4133B, 4134B, krajové 4-bloky EUROPA - sondy Ulysses a Cassini; luxusní, kat. min. 300€, malý náklad!
Vyvolávací cena: Kč
1924 INFLACE / R-dopis zaslaný do Jugoslávie s použitím tiskopisové obálky cenného psaní, vyfr. smíšenou frankaturou zn. Ženci, Parlament a Hungarie, podací DR PECS 924 Dec.1.; lehký přehyb a patina v perforaci zn.
Vyvolávací cena: Kč
1950 FDC zaslaná jako R, vyfr. zn. z aršíku UPU 3Ft, Mi.1111A, DR BUDAPEST 50 VII.2.; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1919 [SBÍRKY] DEBRECEN, NEU-RUMÄNIEN / malá sbírka přetiskových vydání na 7 listech, různá vydání; bez záruky, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
+51
1871-1971 [SBÍRKY] základní neupotřebená / raz. sbírka na listech Schaubek ve šroubových deskách, obsahuje různé série, aršíky apod., bez zn. Zeppelin, lepších leteckých apod., mj. s aršíkem Bl.1 * apod., také doplatní, okupační území aj., doplněno o zásobník A4 s moderním obdobím s řadou aršíků; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč