1931 Mi.478-479, přetiskové Zeppelin 1931 1 Pengo, 2 Pengo; 2 série s 2 typy přetisku - druhá "1" v 1931 špičatá, respektive s tečkou nahoře; bezvadné, kat. 400€
1950 Mi.1111A, 1111B, 75 let UPU - 4-bloky z obou aršíků; bezvadné, kat. 600€
Vyvolávací cena: 2 400Kč+8,3 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
126
2 200Kč
1950 Mi.Bl.18A, 75 let UPU; lehké nálepky, kat. ** 500€
Vyvolávací cena: 1 500Kč+46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
127
1991 Mi.4133B, 4134B, krajové 4-bloky EUROPA - sondy Ulysses a Cassini; luxusní, kat. min. 300€, malý náklad!
Vyvolávací cena: 1 500Kč
128
600Kč
1924 INFLACE / R-dopis zaslaný do Jugoslávie s použitím tiskopisové obálky cenného psaní, vyfr. smíšenou frankaturou zn. Ženci, Parlament a Hungarie, podací DR PECS 924 Dec.1.; lehký přehyb a patina v perforaci zn.
Vyvolávací cena: 500Kč+20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
129
600Kč
1950 FDC zaslaná jako R, vyfr. zn. z aršíku UPU 3Ft, Mi.1111A, DR BUDAPEST 50 VII.2.; bez poškození