Aukce 71 / Ostatní sběratelské obory / Fotografie

3777
243025 - 1933 ALBERT EINSTEIN / sestava 3ks fotografií, 1x z příje
1933 ALBERT EINSTEIN / sestava 3ks fotografií, 1x z příjezdu do Anglie, 2x z pobytu v USA, foto pro agenturu Universal Press s popisy, rozměr cca 16x12cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +220,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3778
9 000
242495 - 1925- DRTIKOL František (1883–1961), fotografický akt Ž
1925- DRTIKOL František (1883–1961), fotografický akt Žena s vázou květin, značeno 85. DRTIKOL-PRAGUE BROMOGRAFIA PODĚBRADY, pohlednicový formát, vzadu fialové 3-řádkové raz. ...POUŽÍVÁNÍ JAKO DOPISNIC NEDOVOLENO; velmi pěkně zachovalé, vzácné a velmi hledané
Vyvolávací cena: 9 000  +0,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
3779
243026 - 1934-1938 HITLER, GOEBBELS / sestava 2ks fotografií, 1x AH
1934-1938 HITLER, GOEBBELS / sestava 2ks fotografií, 1x AH řeční v Bückebergu 1934, 1x Goebbels při příjezdu do Vídně v roce 1938, foto pro agenturu Wide World Photos, rozměr cca 23x17cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3780
237596 - 1934-1945 NACISMUS / WEHRMACHT / PŘÍBĚH  sestava 2 dobov
+84
1934-1945 NACISMUS / WEHRMACHT / PŘÍBĚH sestava 2 dobových fotoalb příslušníka Wehrmachtu sloužícího nejprve u Infanterie-Regiment München, později u Infanterie-Regiment 61, obsahuje 76 resp. 98 fotografií a fotopohlednic zachycujících mj. tažení do Francie 1940, dále pobyt v Jugoslávii, Polsku, na Slovensku i jinde, množství záběrů s uniformami, zbraněmi a válečnými výjevy, doplněno o několik autentických dokumentů, formulářů, dopisů a mapek ilustrujících vojenský život; bezvadně zachovalé, výjimečný soubor, unikátní dějinný dokument!
Vyvolávací cena: 9 000
3781
242989 - 1941 návštěva prezidenta Dr. E. Háchy v továrně Orion
1941 návštěva prezidenta Dr. E. Háchy v továrně Orion v Praze při příležitosti 50letého výročí firmy, dárkové album s vlepenými fotografiemi, celkem 38ks, převážně rozměru 17x11cm, uloženo v původní krabici; album i fotografie v bezvadném stavu
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
3782
243023 - 1930-1937 UMĚLCI / sestava 3 fotografií s významnými mal
1930-1937 UMĚLCI / sestava 3 fotografií s významnými malíři ve svých ateliérech - Václav ŠPÁLA, Alfréd JUSTIZ a Emil HLAVICA, foto pro agenturu European Photopress, rozměr cca 9x13cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3783
243068 - 1900-1938 [SBÍRKY]  UMĚLCI + RODINNÉ FOTO / sestava více
1900-1938 [SBÍRKY] UMĚLCI + RODINNÉ FOTO / sestava více jak 50ks fotografií, portréty osobností jako Jiří Pichl, Stanislav Zima, Petr Fingal, Vladislav Polívka, M. Bogucká, Ladislav Vychálek, Feodor Chaliapin, Bohuslav Leopold, J.F. Čečetka, Jan Hilbert, Alois Charvát, Karel Koutský a další, doplněno kabinetními a rodinnými fotkami bez určení místa a jmen; zachovalé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč